Джерело
Портал "Моя Оболонь" | Міська влада розпочала підготовку до збільшення тарифів на громадський...
679 Охват/переглядів
2026-04-07 15:00
Повідомлення №7918
Міська влада розпочала підготовку до збільшення тарифів на громадський транспорт.Мер Віталій Кличко повідомив, що дав доручення міським Департаментам економіки та транспорту підготувати розрахунки щодо перегляду тарифів на проїзд в громадському транспорті Києва. За його словами, вартість проїзду не переглядалась з 2018 року і залишається найнижчою в Україні. Але здорожчання пального, електроенергії, витратних матеріалів та логістики "змушує наблизити вартість проїзду до економічно обґрунтованого". Міський голова також додав, що зменшення дотацій, які витрачаються на транспорт з міського бюджету, дозволить спрямувати частину цих коштів на підготовку до наступного опалювального сезону. В цьому році дотація мала скласти 12 млрд гривень.Додамо, що подібна до київської ціна на громадський транспорт - 8 гривень за поїздку діє у Миколаєві, Хмельницькому та Кропивницькому. В усіх інших містах проїзд коштує дорожче, за винятком Харкова та Кривого Рогу, де від початку повномасштабної війни проїзд є безкоштовним.