Джерело
Портал "Моя Оболонь" | До суду направлена справа жительки Оболоні, з квартири якої вилучили в...
703 Охват/переглядів
2026-04-06 16:02
Повідомлення №7914
До суду направлена справа жительки Оболоні, з квартири якої вилучили вовка та мертву лисицю.Як повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування було встановлено, що 56-річна киянка протягом тривалого часу утримувала у квартирі на Оболоні дикого вовка, лисицю та собак, чим створила небезпечне співіснування різних видів тварин. При цьому у своїх соціальних мережах жінка викладала відео, на яких видно у яких умовах жили тварини, зокрема вовк утримувався у тісній клітці. Як наслідок, у грудні 2025 року хижак накинувся на власницю, травмувавши їй руку та стегно. Тоді жінка звернулася до зоозахисників, які вилучили у неї вовка. Після цього у її квартирі знайшли труп лисиці з ушкодженнями на тілі. За даними фактами прокурори Оболонської окружної прокуратури повідомили про підозру жінці у жорстокому поводженні з тваринами. Ще має бути встановлено, де вона купила диких тварин.Нагадаємо, що ці події сталися у грудні минулого року. За словами сусідів жінки, у неї є проблеми з психікою.