Джерело
Портал "Моя Оболонь" | В парку на вулиці Прирічній з'явиться пішохідний міст - але поки не ро...
647 Охват/переглядів
2026-03-18 14:33
Повідомлення №7765
В парку на вулиці Прирічній з'явиться пішохідний міст - але поки не розвідний.У Київській міській адміністрації вперше показали візуалізацію проекта пішохідного мосту, який побудують на кошти литовського гранту у 600 000 євро. Цей компактний парковий міст зведуть над гирлом підземного водовідвідного каналу поруч з місцем розташування ресторану на дебаркадері.Як повідомив заступник мера Валентин Мондриївський, декоративний міст буде схожий на міст короля Міндаугаса у Вільнюсі. На думку чиновника, створення ще одного комфортного простору для прогулянок і відпочинку на Оболоні має особливе значення саме під час війни, тому що такі місця "допомагають людям відновлюватися емоційно та підтримувати психологічну стійкість".Додамо, що на даному етапі мова йде лише про облаштування південно-західної частини нової зеленої зони, на що були виділені більше 100 млн гривень, з яких тільки трохи більше 30 млн є коштами литовського гранту. Тому реалізація проекту розвідного мосту на косу затоки Собаче гирло ще попереду.