Джерело
Портал "Моя Оболонь" | На облаштування нового парку на Оболоні витратять ще більше 65 млн гри...
602 Охват/переглядів
2026-03-11 11:42
Повідомлення №7713
На облаштування нового парку на Оболоні витратять ще більше 65 млн гривень.3 березня КК "Київзеленбуд" уклало договір через електронну систему публічних закупівель Prozorro з ТОВ "Євротехнології Груп" на капітальний ремонт парку на вулиці Прирічній за 65 219 999 гривень.Проект передбачає монтаж мереж електропостачання, освітлення та відеоспостереження, прокладання пішохідних доріжок, будівництво підземної насосної станції та свердловини для облаштування системи поливу, а також встановлення малих архітектурних форм та озеленення території. Але найголовніше, що в цьому договорі вперше вказується будівництво пішохідного мосту між косою між затоками Оболонь і Собаче гирло та косою затоки Собаче гирло. Таким чином, підтвердилася раніше отримана нами інформація про те, що питання будівництва вже третього пішохідного мосту на Оболоні було заздалегідь вирішено за ініціативи мера Віталія Кличка.Нагадаємо, що в минулому році на облаштування нового парку з міського бюджету вже були виділені більше 35 млн гривень.