Джерело
AYDER MUZHDABAEV | Хай там як, але росіяни дійсно мають підстави вважати себе людьми вищо...
1 950 Охват/переглядів
2026-03-04 19:29
Повідомлення №6964
Хай там як, але росіяни дійсно мають підстави вважати себе людьми вищої раси, а інших — нижчої. Я наведу вам приклад.Якби ведучим російського державного концерту в Ялті на честь окупації Криму став будь-хто інший (американець, німець, поляк, швед, литовець, естонець etc), то цей артист став би persona non grata у пристойному демократичному світі. Але якщо цей артист — росіянин, то це правило не працює. Ба більше — росіянину про це навіть ніхто ніколи не нагадає. І він, відповідно, ніколи за це не вибачиться. А навіщо? Життя ж довело йому, що як представник вищої раси він має право безкарно й навіть без репутаційних наслідків робити все, що завгодно. Це ексклюзивне право росіян на безкарність просто зараз демонструє власним прикладом російський артист Максим Галкін. Він активно підтримував окупацію Криму, публічно порушував європейські санкції, давав концерти на окупованій території й навіть був ведучим державного концерту окупантів у т.зв. «День Росії» у Криму. А зараз він без жодних проблем і навіть без жодних питань до себе гастролює Європою. Кому, крім росіян, у світі так комфортно?Детальніше — у цьому відео на моєму ютуб-каналі https://youtu.be/g2L8zS66TwI?is=Ptz6iK3dGdoYb8qy