Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лонгріди Мюллера
Додано 14 лип 2024

Лонгріди Мюллера

@mullers_longread
Кількість підписників: 490
Фото: 245
Відео: 12
Посилання: 62
Опис:
Думки. Твори. Про життя.
Джерело

Лонгріди Мюллера | Звісно, я можу помилятися. Я кажу лиш про враження, своє суб'єктивне в...

Логотип телеграм спільноти - Лонгріди Мюллера Лонгріди Мюллера @mullers_longread
373 Охват/переглядів 2025-05-02 17:07 Повідомлення №822
Звісно, я можу помилятися. Я кажу лиш про враження, своє суб'єктивне враження. А в мене склалося враження, що дехто пан С. Забезпечує ряд підрозділів необхідними дронами, і особливо це відбувалося в момент "депресії", коли США стопанули допомогу. Також чи то з ініціативи, чи то за сприяння пана С. активно створювалися та впроваджувалася нові тактики протидії ворожій зброї.Також неодноразово помічав співпрацю пана С. з багатьма авторитетними та перевіреними мілітарними пабліками, бачив відгуки у багатьох військових про його діяльність - схвальну.Тому мені зараз смішно читати про "постанову".І смішно читати про "крузак". Наче це вершина достатку. Так а на чому тоді мав би він їздити, людина, що зав'язує на собі ряд питань серйозного рівня, на Славуті?Аргумент "відвертають увагу народу від угоди". І що не так з угодою? Чого від неї відвертати увагу?"Він не військовий".Невже хтось серйозно думає, що така "непримітна" постать уникла би мобілізаційного ока, якби було прийнято рішення, що його діяльність на громадських засадах приносить менше користі, ніж гіпотетична діяльність на службі чи посаді?До того ж згадую історію з азовцями, які отримували квартири. Купу незадоволення і роздратування. Ну серйозно, азов - одна з основ армії, на які зараз рівняються усі. Хай навіть в кожному місці по квартирі мають, кожен з азовців і кожна. І що? Не заслужили?Але куди йти далеко, я згадую історію з Пташкою, десятки тисяч сердечок під її історією з полоном, і стільки ж прокльонів під її світлиною з Зеленським.Словом.Розходимося.