Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Червоні дияволи
Додано 14 лип 2024

Червоні дияволи

@mufc_ua
Кількість підписників: 552
Фото: 13,200
Відео: 1,640
Посилання: 1,410
Опис:
Фан-канал «Манчестер Юнайтед». Пропозиції – @devils_admin Або в дірект нашого інстаграм: https://www.instagram.com/manchesterunited_ua Чат: https://t.me/+UnpM-WFcYy9kMGEy

👥 Кількість підписників

552
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +3

👁️ Середній перегляд на повідомлення

259
Середній/День:: 272
Середній/Тиждень:: 307
ERR: 46.92%

📊 Кількість повідомлень на день

4.9
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 4.4
Середнє за день: 4.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 286 25-08-11 20:01
🎙 З інтерв'ю Беньямина Шешко клубним ЗМІ:- Керрінгтон фантастичний. Чудово, що він відкрився саме в той момент, коли я приїхав. Це новий початок.- Очікування? Щоб ми були згуртованими і намагалися, як команда, рости разом, крок за кроком. Це лише питання часу, коли ми знову зможемо досягти вершин.- Перший словенець? Це особливе. Я цього хотів, мріяв грати за такий клуб.- Златан мій кумир з дитинства. Я уважно за ним стежив, дивився всі відео на YouTube, які тільки міг знайти, бо він просто неймовірний на мою думку.- Є також Робін ван Персі, Вейн Руні, ці хлопці. Я теж за ними стежив. Чудові гравці.- Я гравець, який готовий атакувати, використовувати вільні зони, замикати подачі. Це важливо.- Всі дуже тепло мене зустріли. Я не можу дочекатися початку і того, щоб краще з усіма познайомитися, бо це важливо. Думаю, це буде чудово.- Молода команда? Це частина процесу, ми можемо рости разом. Думаю, це буде захопливо.- Аморім – класний хлопець, чудовий тренер.- Чому Юнайтед? Це історичний клуб, просто неймовірний. Для мене команда чудова. Вона постійно вдосконалюється, і це одна з причин, чому хочеться бути тут. Це чудовий проект, і я дуже чекаю початку.- Я з нетерпінням чекаю, коли зможу вийти на поле в цій футболці і представляти її якнайкраще. Я тут недовго, але це вже фантастично. Я вже відчуваю, що ми станемо великою сім’єю. Приємно бути її частиною.
👁 255 25-07-29 18:44
🎙 Інтерв’ю Бріана Мбемо:- Я ніколи не боявся. Я довіряю людям навколо, і знав, що цей трансфер відбудеться. Трансферне вікно довге, треба бути терплячим і мислити позитивно. Я був у відпустці, тому намагався відпочити морально.- Я людина, яка любить виклики. У «Юнайтед» дуже хороший проект, і я хотів стати його частиною. - Звичайно, я розмовляв з іншими менеджерами, бо хотів почути їхні проекти, але той, що в «Юнайтед», для мене є дуже вдалим. Я обговорював це з Аморімом.- Розмова була дуже дружньою та конструктивною. Він пояснив свій проект, що він хоче зробити, і мені це дуже сподобалося. Він сказав мені: «Ми люди, які люблять перемагати, і ми хочемо стати найкращою командою». Звичайно, саме це ми й намагатимемося зробити.- Я знав Андре та Лені, було добре знати хоча б кількох хлопців, а тепер, коли я приєднався до туру, справді чудово познайомитися з усіма, ми проводимо разом 24 години на добу, я думаю, що це справді важливо.- Я бачив Лені під час відпустки, і він знав, що про мене ходять чутки. Він сказав, що було б добре, якби я приїхав, я сказав йому, що теж на це сподіваюся.- Думаю, що зараз у футболі потрібно бути адаптивним і вміти грати на кількох позиціях.- Звичайно, я грав переважно вінгера в «Брентфорді», але в мене немає однієї конкретної позиції, я також грав «десятку» або навіть «девʼятку». Я можу грати на всіх цих позиціях. Де скаже тренер, там я і гратиму.- Я завжди хочу стати кращим, ніж був учора. Я дуже вимогливий до себе і завжди намагаюся робити все якнайкраще. Я також не люблю ставити собі обмеження.- Справді важливими є обидві сторони гри. Ви атакуєте і захищаєтеся як команда. Я думаю, що якщо хоча б один із нас не захищатиметься, це може звільнити простір для суперника. Я думаю, що дуже важливо добре командно захищатися.- Мої головні атрибути? Швидкість, перший дотик і фініш.- З ким я з нетерпінням хочу зіграти? Звичайно, з Бруну, він вміє пробивати, навішувати та робити з м'ячем шалені речі. Як нападнику, мені це просто подобається.- Воткінс [як екс-партнер]? Він справжній нападник. Він може робити багато речей: брати участь у розіграші або виконувати прориви з глибини. Це справді добре для його тімейтів, тому що ми могли використовувати його рухи для відкриття простору. Він також вміє комбінувати.
👁 276 25-07-26 18:36
🎙 Тези з пресконференції Рубена Аморіма:🟠Наразі наш клуб має бути дуже обережним, підписуючи гравців. Якщо нам доведеться розпочати сезон із цим складом, мене це влаштовує, тому що всі гравці, які тут, хочуть тут знаходитись, і це для мене найважливіше.🟠З Бріаном та Матеусом ми явно краща команда.🟠Мбемо та Кунья могли б перейти до клубів з Лігою чемпіонів, але вони прочитали все, що говорять про клуб, і вирішили прийти сюди.🟠Нам потрібен досвід. Матеус молодий, але в нього є досвід. Це політика, яку ми намагаємося впровадити цього сезону, але справа не лише в цьому. У них є характеристики, які нам потрібні, ми купуємо гравців, які можуть впоратися з таким тиском.🟠Коббі? Думаю, він може грати на двох позиціях у півзахисті. Минулого року він грав більше попереду. Я думаю, що його ідеальна позиція — ближче до м'яча, він завжди з м'ячем. Я думаю, що він великий талант, і ви знаєте це краще за мене. Думаю, йому потрібно збільшити ритм, темп. Я завжди кажу це Коббі, він іноді дуже хороший, але може бути кращим. Тож у мене великі плани на нього, але, як я вже казав, буде одна гра на тиждень, і конкуренція буде величезною. Усі повинні бути готові зіграти один матч або всі матчі. Це ключовий момент у нашому сезоні.🟠Люк Шоу гравець світового класу. Це відчувається в дрібницях. Він чудовий гравець, але цього сезону у нього є конкуренція.🟠Важливо мати здорову та згуртовану команду. Ми страждатимемо, але ця єдність справді важлива.
👁 279 25-06-13 16:40
🇬🇧 Перше інтервʼю Матеуса Куньї в статусі гравця «Манчестер Юнайтед»:- Я знаю, що це був важкий сезон [для «Юнайтед»], але моє рішення показує, що для мене означає цей клуб.- Немає жодного гравця, який прийшов би сюди, не замислюючись про славне минуле «Манчестер Юнайтед» – всі виграні титули, Прем'єр-лігу, Лігу чемпіонів. Я тут, щоб допомогти команді дістатися вершини і виграти все це.- Я не відчуваю тиску. Я частина найбільшої національної збірної світу, де тиск величезний. Я багато чому навчився з цього. Я відчуваю, що приїхати сюди зараз – ідеальний час.- Аморім? Я дуже вірю в нього. Сподіваюся, йому вдасться підкорити світ, як це сталося в Португалії. Я тут, щоб допомогти команді та йому. Усі наші розмови полегшили моє рішення. Я вдячний Рубену та Карло Анчелотті за те, що вони мої тренери.- Бруну є прикладом для всіх у Прем'єр-лізі. У нього є ця пристрасть – грати за футболку.- У мене багато спільного зі стилем гри Руні, бо я завжди викладаюся на повну. Він був «десяткою». Він багато привніс на поле, свою енергію.- У мене не було каналу вдома, де показували Прем'єр-лігу. Ми з двоюрідним братом кожні вихідні ходили до бабусі дивитися. Цей клуб завжди був частиною мене. Коли я грав на вулиці, на пляжі, ми називали це «стадіон «Олд Траффорд». Бути тут сьогодні, думати про минуле, дуже зворушливо для мене.
👁 102 25-05-21 07:37
🎙Рубен Аморім – перед фіналом Ліги Європи: - Додатковий час? Дуже важливо мати на лаві запасних варіанти, щоб змінити хід матчу. Я не думаю про додатковий час. Звичайно, така можливість є, але ми ніколи про це не думаємо. На початку матчу я просто хочу дуже швидко виграти. Але, як ми довели проти «Ліона», якщо нам потрібно забити три голи за шість хвилин, ми здатні це зробити.- Я знаю, що роблю. Я вже все пояснив, наприклад, коли казав, що чекаю на "шторм". Я був дуже чітким, я сказав, що не змінюватиму свого стилю.- Нам потрібно багато чого змінити в нашому клубі. Скаутська робота, академія, нам потрібно покращитися. Це не вирішиться виграшем кубка. У нас є важливіші справи, щоб повернути цей клуб на вершину. Завтра це відчуття перемоги дасть нам сили, необхідні для виконання всіх необхідних завдань.- Варіант гри без дев'ятки, як робив тен Хаг проти Сіті? Неважливо, що відбувалося в минулих фіналах, це інший контекст, інша команда. Я зосереджений на тому, як ми граємо, на Тоттенгемі.- Далот, Йоро та Зіркзе будуть обмежені в ігровому часі, але вони можуть допомогти нам перемогти.- Найкращим рішенням для мене було дати гравцям трохи ігрового часу перед фіналом.- Це не врятує наш сезон, але перемога в єврокубку могла б допомогти нам побудувати плани на майбутнє.- Гра заради персоналу та майбутнього клубу? Я прийшов з клубу, де для виживання потрібно грати в Лізі чемпіонів, а тут все не так. Наш клуб може мати дохід і без Ліги чемпіонів.- Неочікуване повернення Зіркзе? Для мене теж. Вони [Зіркзе, Йоро та Далот] дуже швидко відновилися. Ми поважаємо гравців, але трохи форсували [їхнє повернення]. Це хороший знак. - Де Лігт? Він не гратиме.
👁 245 25-04-06 09:44
Рубен Аморім у програмі матчу:«Для мене очевидно, що ми покращуємо продуктивність, але потрібно покращити також результати.Проти Ноттінгема ми мали взяти три очки, але поїхали з порожніми руками. Цей результат, звичайно, засмучує, але ми контролювали матч. Наша гра була більш природною, ми втратили кілька хороших моментів, тому розуміємо, що результат мав бути іншим. Ми не допомогли собі, пропустивши дуже рано і давши «Форест» саме той матч, який вони хотіли, тож ми повинні звинувачувати лише себе.Тільки ми можемо контролювати нашу реакцію, і сьогодні ми повинні зосередитися на важливому матчі, оскільки ми приймаємо Пепа Гвардіолу та Манчестер Сіті на Олд Траффорд.Ми всі знаємо, наскільки важливе манчестерське дербі для всіх учасників, але на цьому важливому етапі сезону обидві команди докладуть усіх зусиль для досягнення позитивного результату. У Прем'єр-лізі залишилося вісім матчів, і ми хочемо фінішувати якомога вище в таблиці, тому сьогодні нам потрібно взяти всі три очки.Це буде непросто, але ми знаємо, що можемо повторити результат грудневого дербі і виграти цей матч, якщо зіграємо на максимумі. Це, звичайно, важкий матч, але також і захоплюючий. Це гра, яку дивиться весь світ, про яку ти мрієш і на яку чекаєш з нетерпінням, незалежно від того, гравець ти чи вболівальник.Я знаю, що всі, хто любить «Юнайтед», будуть готові до цієї гри, і я сподіваюся, що всі на трибунах і на полі працюватимуть разом і підтримають один одного, щоб ми змогли отримати цей важливий результат».
👁 305 25-04-02 05:23
🎙 Рубен Аморім після матчу:– Іноді ти програєш і відчуваєш, що суперник грав краще, це легше прийняти. Сьогодні ж ми були кращою командою.– Я бачу прогрес у грі. Я не брешу собі. Кожен може говорити що хоче. Я дещо бачу, але ми повинні вигравати.– Ми вдосконалюємо манеру гри та повинні покращити манеру забивати. Це те, що нам явно треба покращити. Треба бути кращими в останній третині.– Магуайр в атаці? Коли суперник просто захищає штрафний майданчик наприкінці, складно комбінувати, тому ви навішуєте туди, а коли справа доходить до навісів, він, мабуть, найкращий гравець у нашій команді. Коли ви в штрафному, ви нападник, а не захисник. Була ідея поставити вправного в повітрі гравця, щоб забити.- Чи засмучує прогрес Еланги поза МЮ? Ні, футболісти повинні заграти в «Юнайтед». Ми не можемо дивитися на гравців, які йдуть. У них був свій шанс в МЮ. Коли ти граєш тут, тиск занадто великий. У них немає часу, як у мене не буде часу.Ви багато запитуєте про інших футболістів, ми повинні дивитися на гравців «Манчестер Юнайтед». Я зосереджений на вдосконаленні своєї команди.Спринт Еланги був хороший, але це була наша помилка.
👁 272 25-03-10 09:22
🎙 Рубен Аморім після матчу:- Цей клуб ніколи не помре. Це можна відчути на вулицях. У майбутньому ми не будемо так грати.- Чому команда старається лише у великих матчах? Не знаю. Можливо, є трохи прийнятним грати низьким блоком в цих матчах, проти інших команд ми повинні йти вперед.У майбутньому я хочу грати в інший футбол. Витрачати більше часу на атаку з м’ячем в останній третині, ніж на захист у низькому блоці.- Нам потрібно більше таких гравців, як Бруну, не лише через його якість, але і характер, його доступність. Іноді він помиляється, як і всі. Але він вирішальний з м’ячем і без нього.- Ейден дуже розслаблений, і водночас агресивний, він виглядає дуже спокійним, іноді аж занадто. Я думаю, ми отримали реального гравця, тепер треба його контролювати. Він зіграв дуже добре. Йому дуже комфортно з м’ячем.- Гарначо показав дуже хорошу гру. - Вболівальники протестують на вулиці, але на стадіоні вони надзвичайні. Вони підтримують мене, і я не очікував цього. Іноді це трохи соромно. Вони просто хочуть бачити боротьбу від команди, і ми боремося. В останніх матчах ми продемонстрували справжній характер, і це те, що потрібно, уболівальникам аби підтримувати нас.
👁 65 24-11-03 12:33
🎙 Руд перед сьогоднішнім матчем:- «Челсі»? Це буде великий матч, важкий матч. «Челсі» грає дуже добре на даний момент. Є багато атакуючих гравців, які можуть вирішити долю матчу, які забивають багато голів і дуже вправні з м’ячем. Ми повинні проявити максимум зусиль, щоб добитися результату. Очевидно, це те, чого ми хочемо — перемогти. Але ми також поважаємо суперника, знаємо його якості і знаємо, що нам робити.- Ми повинні бути домінуючою командою, і це наша мета. Але якщо це не виходить, ми повинні знайти інші способи виграти матч, і вони існують.- Уболівальники підтримують нас і допомагають нам у важкі часи. Вони залишаються з командою і підбадьорюють її, що є особливим. Такого не буває в жодному іншому клубі. Ми дуже щасливі, вони нам потрібні і ми хочемо принести їм радість, це наша мотивація.- Моя карʼєра? Це гарне запитання. Очевидно, що це єдина посада асистента, на яку я погодився би. Маю сказати, поки що мені дуже сподобалася ця роль.- Я відчув велику гордість і задоволення, коли став асистентом, і я продовжуватиму насолоджуватися цим. Після двох років [контракту] я подивлюсь, як підуть справи.- Я тут не для того, щоб щось собі доводити. Я тут, щоб допомогти. Я тут, щоб зробити все можливе. Клуб є найважливішим, і ми повинні зробити все можливе, щоб отримати результат у неділю. Це мій пріоритет.- Я переконаний, що Мануель [Угарте] буде чудовим гравцем для Юнайтед. Я думаю, що в середу він показав дуже хорошу гру, як і проти Фенербахче. Він дуже гарне підписання, хороший гравець, професіонал, який має специфічні якості в півзахисті, такі як його позиціонування між гравцями та відбори, тому я думаю, він стане дуже хорошим гравцем для клубу.- Джошуа перебуває в подібній ситуації, як і Мануель. Він молодий гравець із великим потенціалом. Він типова дев’ятка. Він дуже хороший у комбінаціях і володінні. Він відрізняється від Расмуса, який грає вище, за спинами захисників, а Джош - більше той, хто володіє м’ячем і змушує команду грати. Проти «Пелас» був один з його найкращих матчів і він показав себе. У нього є великий потенціал для розвитку.- Критика з боку ветеранів клубу? Ми всі виконуємо свою роботу, чи не так? Я думаю, що в основному вони піклуються про клуб і хочуть, щоб він досяг успіху. Вони також розчаровані тим, що справи йдуть не дуже добре. Я не сприймаю це особисто, я не маю з ними проблем досі в контакті з деякими з них. Це шлях, який вони обрали.- Відновлення від травм? Ми все ще сподіваємося, що Крістіан Еріксен буде частиною команди. Він наполегливо працює, щоб повернутися. Окрім цього, немає новин у порівнянні з середою.