Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Червоні дияволи
Додано 14 лип 2024

Червоні дияволи

@mufc_ua
Кількість підписників: 552
Фото: 13,200
Відео: 1,640
Посилання: 1,410
Опис:
Фан-канал «Манчестер Юнайтед». Пропозиції – @devils_admin Або в дірект нашого інстаграм: https://www.instagram.com/manchesterunited_ua Чат: https://t.me/+UnpM-WFcYy9kMGEy
Джерело

Червоні дияволи | Руд перед сьогоднішнім матчем:- «Челсі»? Це буде великий матч, важкий ...

Логотип телеграм спільноти - Червоні дияволи Червоні дияволи @mufc_ua
65 Охват/переглядів 2024-11-03 12:33 Повідомлення №12356
🎙 Руд перед сьогоднішнім матчем:- «Челсі»? Це буде великий матч, важкий матч. «Челсі» грає дуже добре на даний момент. Є багато атакуючих гравців, які можуть вирішити долю матчу, які забивають багато голів і дуже вправні з м’ячем. Ми повинні проявити максимум зусиль, щоб добитися результату. Очевидно, це те, чого ми хочемо — перемогти. Але ми також поважаємо суперника, знаємо його якості і знаємо, що нам робити.- Ми повинні бути домінуючою командою, і це наша мета. Але якщо це не виходить, ми повинні знайти інші способи виграти матч, і вони існують.- Уболівальники підтримують нас і допомагають нам у важкі часи. Вони залишаються з командою і підбадьорюють її, що є особливим. Такого не буває в жодному іншому клубі. Ми дуже щасливі, вони нам потрібні і ми хочемо принести їм радість, це наша мотивація.- Моя карʼєра? Це гарне запитання. Очевидно, що це єдина посада асистента, на яку я погодився би. Маю сказати, поки що мені дуже сподобалася ця роль.- Я відчув велику гордість і задоволення, коли став асистентом, і я продовжуватиму насолоджуватися цим. Після двох років [контракту] я подивлюсь, як підуть справи.- Я тут не для того, щоб щось собі доводити. Я тут, щоб допомогти. Я тут, щоб зробити все можливе. Клуб є найважливішим, і ми повинні зробити все можливе, щоб отримати результат у неділю. Це мій пріоритет.- Я переконаний, що Мануель [Угарте] буде чудовим гравцем для Юнайтед. Я думаю, що в середу він показав дуже хорошу гру, як і проти Фенербахче. Він дуже гарне підписання, хороший гравець, професіонал, який має специфічні якості в півзахисті, такі як його позиціонування між гравцями та відбори, тому я думаю, він стане дуже хорошим гравцем для клубу.- Джошуа перебуває в подібній ситуації, як і Мануель. Він молодий гравець із великим потенціалом. Він типова дев’ятка. Він дуже хороший у комбінаціях і володінні. Він відрізняється від Расмуса, який грає вище, за спинами захисників, а Джош - більше той, хто володіє м’ячем і змушує команду грати. Проти «Пелас» був один з його найкращих матчів і він показав себе. У нього є великий потенціал для розвитку.- Критика з боку ветеранів клубу? Ми всі виконуємо свою роботу, чи не так? Я думаю, що в основному вони піклуються про клуб і хочуть, щоб він досяг успіху. Вони також розчаровані тим, що справи йдуть не дуже добре. Я не сприймаю це особисто, я не маю з ними проблем досі в контакті з деякими з них. Це шлях, який вони обрали.- Відновлення від травм? Ми все ще сподіваємося, що Крістіан Еріксен буде частиною команди. Він наполегливо працює, щоб повернутися. Окрім цього, немає новин у порівнянні з середою.