Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олег Мудренко
Додано 14 лип 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Кількість підписників: 333
Фото: 2,590
Відео: 412
Посилання: 454
Опис:
Мої думки та цитати розумних людей.

👥 Кількість підписників

333
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -5
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

100
Середній/День:: 156
Середній/Тиждень:: 84
ERR: 30.03%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 91 25-11-16 06:37
Проблема Зеленського в тому, що всі все зрозуміли, але він продовжує грати роль "наївного прастого парня с народа". Причому ситуація ускладнюється ще й тим, що саме він розказував про свинарчуків, які миттєво приведуть до його відставки. Формально - це абсолютно та сама ситуація, що була в Порошенка в 2019 (ще раз - я про формальне порівняння, політичні і публічно-медійні обставини)Але по-суті - це провалля і безодня зовсім не на користь Зеленського. Цей вагон свиней є більш ніж достатньою причиною для відставки, згідно з взятими на себе зобов'язаннями.Бо додаткові обставини - вбивчі, бо йде мова про людей російського сенатора-зрадника при дєлах і в схемах, схеми на сотні мільйонів доларів в країні, що живе за чужі гроші, передачу грошей на москву, яка потім прилітає на людські голови ітд. Проблема України в тому, що ця обставина прискорить розїдання суспільства, мотивації, допомоги армії ітд. Бог з ним з тим суспільством, це роз'їдає армію.Проблема України в тому, що на цьому і закінчилася вигадана легенда про "потужного переговорника".Можна робити вигляд, що нічого не сталося, закривати оченята, надягати шапочку з фольги, але гроші нам дають ті країни, де політики йдуть у відставку через те, що в часи карантину під час ковіду були на вечірці і приховували цей факт від суспільства. І навіть якщо вони продовжать бути лояльними до України, і до Зеленського, їм про це нагадають політичні суперники, особливо ті, що отримують за це рублі. І перша орбанівська ластівка вже полетіла.То ж нести ту дичину, яку люди Зеленського несуть на захист системи вже не вийде.Цей скандал остаточно перетворив Зеленського на тягар для України і українського суспільства, його мотивації, духу, бажання боротися і перемагати. І краще, що може зробити Зеленський - негайно подати у відставку і забезпечити перехід влади до нового президента.Прийшов на один термін. Термін закінчився. Свинарчука знайшли. Досвіданія!Зеленський має зробити те, що в подібних політичних і воєнних обставинах зробив Турчинов у 2014.Завдяки підконтрольній напівбільшості сформувати неполітичний перехідний уряд, який забезпечить проведення виборів і у цей же день піти у відставку. Це буде не легко, оскільки в Україні незашкварених технократів майже не залишилось. Навіть якщо таких потрібно 10-20 чоловік.Але цього не буде. Зеленський буде хапатися за владу до останнього, поки ситуація не дійде до критичної, продовжуючи грати вже далеко не смішну і зовсім огидну роль, "парня с народа ні про ділах", відмазуючи "громадян Ізраїлю".АПД. І не треба тепер нити про путіна, росію ітд. Звісно, їм це вигідно. Але проблема в тому, що ви зі своїми апетитами стали занадто важким тягарем для держави. Тому ви найбільш слабка ланка і саме вашою слабкістю користаються вороги.Mason Lemberg
👁 146 25-11-07 12:48
Озвучено кількість офіційно зареєстрованих випадків СЗЧ за жовтень 2025 року.І нічого...Політота веде куртуазні переговори з бюргерами і готується до міфічних виборів, фельдмаршали красуються новими зірочками та хрестами, "серйозні люди роблять серйозні гроші", бидло жере позитивну срань з марафону...Ніхто нічого міняти не збирається. Ні ставлення до особового складу, ні вакханалію броні та відстрочок, ні повальне "кум вирішив, я ж не лох в армію йти"Чергові верещання "пожорсткішати і припинити" - давно нікого не лякають. Та й чим можна злякати того, хто випадково вижив під фосфором та fpv?Ясновельможне панство... Хазяї життя, столичні пікейні жилети, еліти і просто не лохи. Є один нюанс.Зараз йдеться вже не про наше фізичне виживання (нас ви заздалегідь списали у витрату), а про ВАШЕ.Якщо терміново і докорінно не змінювати ситуацію - різниці між обриганом з пивної, між кадровим офіцером та між солідним рішалою з ОПи - не буде. У труні кишень немає - і уламкам снаряду все одно, які у тебе зв'язки.
👁 81 25-11-04 19:38
Исчерпывающее интервью с компетентным военнослужащим ВСУ Артемом Карякиным (позывной "Східний", тот самый украинский партизан), который участвует в боях на Покровском направлении.Выделил, на мой взгляд, основные и наиболее важные его мысли:• "Логистика просто мертва. Но я думаю, что это уже все заметили, ведь вертолеты просто так не прилетают. По сути, логистики нет никакой — абсолютно. И эта ситуация не появилась в Покровске неделю или две назад; она сложилась уже достаточно давно. В принципе, это точное повторение той же Суджи. И сценарий примерно такой же. Но пока Покровск не пал".• "Когда тебе отрезают логистику с тыла, мало что вообще можно сделать. То есть если раньше, условно говоря, мы превращали города в фортеции, как у нас принято в народе говорить, — то сейчас это нереально".• "Наша главная системная проблема — это количество людей. Россияне ничем не сильнее нас на поле боя, просто их количество больше. На некоторых направлениях нам приходится иметь дело с тем, что на некоторых наших позициях дежурит всего лишь один человек — один пехотинец. Этот пехотинец вступит в бой только в крайнем случае. Нам очень сильно не хватает людей, пехоты. Это еще один ключевой фактор наших неудач, наряду с российскими беспилотниками".—————————————Хорошее интервью — никакой воды, все только по сути.Он еще рассказывает там про "Рубикон", но это не основное: какие бы силы ни были у врага, при мертвой логистике и нехватке самого главного ресурса — живой силы — все остальное глубоко вторично.Какая разница, сколько дронов и дроноводов в "Рубиконе", если у тебя на некоторых позициях, следуя свидетельству того же Карякина, дежурит один (1) пехотинец!К слову, то, что на 10 км у украинцев вполне может быть 3–5 человек, — давно не новость. Сколько угодно можно говорить про героизм этих людей, но у военного утилитаризма своя неумолимая логика — пара человек на такие масштабы местности НЕ МОГУТ обуславливать ваш контроль над этой самой местностью.Фронт не терпит пустоты: если где то нет ваших солдат, то туда неизбежно придут солдаты врага.Да, вы дронами убьете десяток и даже сотню, но доберется сто первый, затем еще один, и еще — и вот у врага уже на пустом участке есть трое выживших.А затем еще и еще: трое тут, шесть там, девять уже здесь.И не имеет значения, сколько при этом сотен или тысяч солдат вы ему убили, если враг максимально толерантен к потерям и ему не жалко эти сотни и тысячи.Так на практике и выглядят эти медленные ползучие закрасы на карте — основное, что волнует Кремль в этой войне.@yigal_levin
👁 91 25-10-30 17:46
Мадяр на звʼязку.Досить бігати від армії- час літати!Оголошую набір до складу Сил Безпілотних Систем.15000+ вакансій, половина з яких- спеціальності з мирного життя. Відеозвернення: https://youtu.be/3bCIyagrNGs?si=XbGQ-x1kfSye80cH‼️Ти будеш служити там, де обереш і тим, ким вибереш особисто,- слово командира. Набирай у інтернеті три літери: С Б С. Або за посиланням: https://usforces.army/?utm_source=fb_magyar#application-form12 підрозділів Птахів чекають на Тебе!Дрон, боєприпас та все спорядження чекає на пілота, а не навпаки- цей клопіт лиши мені. Навчимо, піднімемо у повітря, збережемо. Угрупованню СБС днями 5 місяців. Результат на табло: 30 тис відспіваних та звільнених з СВО хробаків, понад 100 тис знищених/уражених ворожих цілей протягом 150 діб. Це рівно два Армійських штурмових корпуси окупантів в утиль. Ну або 50 батальйонів у повному складі, якщо більш звичайними вимірами. Нас стане 5% від загальної чисельності Сил оборони України. Без сумніву, ми виконаємо задачу «суцільна Лінія Дронів» від прапорця до прапорця вздовж всієї смуги існуючого фронту, у тактичній, оперативній і стратегічній глибині. Приєднуйся, війна у розпалі. ‼️Прошу поширити дану інформацію‼️Слідкуй результати наживо тут:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦30.10.25
👁 62 25-10-29 19:13
📣 Найстрашніше те, що мало хто вже реагує на подібні новини.«НАБУ і САП викрили схему розтрати понад 90 млн грн під час закупівель дронів для Сил оборони. Посадовці Держспецзв’язку завищували ціни на БпЛА DJI та Autel і виводили кошти за кордон»Бо це не сенсація. Це не шок-контент. Це не інформаційна бомба. Це наша буденність. І це загублені життя українців. Чи «сточені», як кажуть провладні блогери.У коментарях читачі стібуться, що важко повірити, що з 30 мільярдів вкрали лише 90 мільйонів.Віктор Уколов навів приклади, як у той час Порошенко попереджав про критичний брак на фронті «Мавіків», FPV, важких дронів, засобів розвідки, засобів РЕБ..Я пригадую, як перед повномасштабним вторгненням він, в нечастих ефірах, куди його кликали, наполегливо попереджав про критичну необхідність озброювати армію, готуватись до нападу і захисту країни.Народ хихотунькав, типу, «Петя, надоїв, не нагнітай».А потім влупило 24 лютого.Все те саме: Порошенко нонстоп говорить про критичну необхідність максимально озброювати армію, бо ж перспективи наші невтішні.«Петя, надоїв, не нагнітай».У мене все те ж питання: а який у нас ліміт - часовий, людський, фінансовий - якщо зелені недолюдки крадуть на кожному кроці мільйонами, а нарід стібеться, чого не мільярдами?Всьому ж є край і межа…
👁 103 25-10-26 07:53
Всі чиновники кажуть: Кияни, готуйтеся, ця зима буде найважчою, але далі загальних фраз ніхто не заходить 😞 Що нас чекає взимку (на даний момент). Повторюся ще раз - на даний момент, тому що ситуація змінюється щодня. Росіяни атакують, влада лагодить, росіяни знову атакують.Температура в квартирах буде +5 +10 (залежно від погоди). Спроби обігріватися електрикою призведуть до перевантаження мереж і графіків відключення (кожні кілька годин). Чого домагаються росіяни? Звістно, їм байдуже, чи будемо ми мерзнути чи ні, і чи будемо ми сидіти в темряві. Ворогу потрібно «зламати» населення столиці, щоб почалися безпорядки і хаос. Їм потрібно, щоб люди змусили владу прийняти їхні умови. Наскілки вони досягнуть вони своїх цілей? Я не знаю. Сподіваюся, у людей вистачить мудрості зрозуміти, що відбувається і хто винен. Чого чекати:Голоду не буде.Паливо буде. Вода, сподіваюся, буде. Мерія зробить все, щоб лікарні, садочки та критична інфраструктура працювали.Будуть пункти обігріву тощо. Мобільний зв'язок та інтернет будуть. Що я можу порадити:-Купуйте з сусідами (або самі )генератори і подовжувачі і майте невеликий запас палива. -Рекомендації виїжджати з Києва на зиму усім трохи ідіотські. Більшості людей нікуди їхати. Але якщо у когось є дачі з пічками і близькі в селах, то варто подумати про запасний варіант. -Подивіться на автономні дизельні обігрівачі. Але пам'ятайте, що їм потрібен вивід вихлопу на вулицю.Звичайно, ми вистоїмо, але буде важко. Я написав би для вас набагато більше з різних напрямків інфраструктури, але не можу, тому що противник теж мене читає.
👁 187 25-10-14 00:35
Ворог показує кадри, де спокійно на оптоволокні залітає в Крам. Шукає по трасі мішень, знаходить запарковане військове авто і врізається.Що це означає?1.Що тепер і Краматорськ буде під ударом дронів на оптоволокні. І траса Слов'янськ-Констаха.Бо якщо технічно можуть - точно наростять.А вони показали, що можуть. 2.Відповідно, всі об'єкти які легко ідентифікувати як військові будуть знищуватись.Тому на узбіччі краще не лишати. На цивільних теж - на швидкі, поліцію, пожежних. І на звичайних цивільних по дорозі за хлібом. 3.Тому пора як мінімум закривати дороги сітками.Плюс ставити автоматичні турелі,які збивають дрони на опті.Виробники заявляють що є абсолютно готові рішення.Конкретні назви не рекомендую,поки не переконаюсь,що вони робочі. Шукайте теж.4. Таке нас чекає і в інших містах. Харків,Запоріжжя,Дніпро чи навіть Київ можуть скоро на вулицях спостерігати атаки малими дронами.Не обов'язково опта.Наприклад автономні, скинуті з тих же Шахедів чи інших носіїв.Давайте готуватися вже!6.10.2025
👁 164 25-10-08 16:23
Дуже шкода, що маючи можливість перевіряти інформацію, саме вітчизняні медіа вмить розносять фейки у воюючій країні. І вже не дивує, що це робиться синхронно з російською пропагандою. Шкода, що саме наші ЗМІ не доносять до громадян України стратегію, внаслідок якої ми здобудемо хоча б можливість проведення самих виборів. Проте завдяки їм ми знаємо все про рейтинги, партії, штаби і навіть про те, кому варто чи не варто займатися політикою.Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни. Кожний, хто отримує пропозицію від начебто мого прізвища долучитися до будь-яких процесів через будь-яку організацію, має повідомити про це правоохоронні органи. Я не створюю ні штабів, ні партій і принципово не маю жодних звʼязків з будь-якою політичною силою. Допоки у мене є можливість служити державі - я буду це робити. Моя позиція незмінна: поки триває війна, вибори в Україні до її державних органів неможливі.Ворог, не здобувши перемогу на фронті, як і 100 років тому, використовує вже сучасні можливості, такі як анонімні джерела, боти та медіа, розпорошує наше суспільство і готує нас до виборів, але в державну думу країни, що нас вбиває. І до речі - їх оголосять востаннє саме анонімні джерела. Потім - це буде правда. Лише обʼєднана нація здатна вистояти. Тримаймо стрій🇺🇦
👁 148 25-10-03 20:08
Ворог методично знищує енергетику. Електропостачання та опалення - попереду зима. Левова частка ударів - копійчаними гвинтовими шахідами. Від пиздежа бидломарафону та різномастих експертів - вуха в'януть. А реальність така, що прямо зараз над моїм містом третю годину бовтається розвідувальний дрон - і збити його нічим. Як казав один наркоман - «у мене немає часу думати стратегічно». До того ж, судячи з усього, і нічим. Якщо ж довірити питання тим, хто диплом в академії отримав, а не від тата в подарунок - рішення просто написано в підручнику військової історії. Легкі гвинтові штурмовики. Пілоти в лихому часі Другої світової - після трьох місяців підготовки йшли в бій. Аеродром - будь-яка траса і чотири вантажівки. Швидкість 500-600 км/год - більш ніж прийнятно для Орланів і Шахідів.На першому фото - широко відомий у світі Embraer EMB 314 Super Tucano. Можна купити сьогодні. На другому - не менш відомий Messerschmitt Bf 109. Який випускався десятками тисяч - в поспішно створених цехах, під килимовими бомбардуваннями, підлітками і полоненими. І запустити виробництво яких, при наявності замовлення, спадкоємці виробника, змогли б аж бігом.Один авіакорпус під керівництвом кадрового воєначальника - вирішив би проблему Шахідів і Орланів Але цього не буде - «не пріоритет». Ми будемо і далі слухати пиздеж із зомбоящика - у кого ще є електрика, щоб його увімкнути.
👁 137 25-09-29 12:40
Про дембель, вибори і паралельну реальність Як видно неозброєним оком - вся політота держави почала підготовку до виборів. Те, що ситуація на фронті і баланс сил з ворогом не дає жодних підстав для можливості їх проведення - жодного разу не бентежить політиків. У кожної сили своя мотивація. Кубло, що пожирає країну з катастрофи 2019 року, хоче продовження бенкету, опозиція - спробувати врятувати залишки держави, в суспільстві - великий попит на ліхтарні стовпи і «нові обличчя». Плани ворога, його бойові, фінансові, промислові та людські можливості - в цій паралельній реальності начисто ігноруються. «Нам всім потрібні вибори і якесь перемир'я, значить воно ось-ось буде»Однак тут же виникає питання. А що робити з Армією?Вибори під час воєнного стану, як і шахрайство з дистанційним голосуванням, прямо суперечать Конституції. Яку не можна змінювати під час воєнного стану)При скасуванні воєнного стану - левова частка бійців йдуть додому. І жодним незаконним наказом або суворим окриком - мобілізованих не зупиниш. Адмірал Непенін теж був голосистий - і що йому це дало?Днями ознайомився з цікавим варіантом, який зараз опрацьовують «серйозні люди».Суть.Мобілізованим бійцям буде запропоновано підписати строковий контракт. 2-3 роки. Натомість – серйозна щомісячна доплата. Хто не підпише - залишається на старих умовах. При цьому мова про демобілізацію поки не йде - мовляв, сонечки, ми просто в такій формі піднімаємо вам грошове забезпечення.Другий етап - Коли більшість мобілізованих підпишуть контракти, на час проведення виборів військовий стан скасовується. Ну, і бойові виплати теж)))Сам я глибоко переконаний, що ніяких виборів і ніяких перемир'їв не передбачається. І, відповідно, грошей під таку махінацію ніхто не дасть. Це ж не асфальт у Дружківці класти)Але було б цікаво дізнатися думку й інших.