Джерело
Олег Мудренко | Один популіст і балабол забрав у іншого такого ж брязкальця - і помчал...
69 Охват/переглядів
2026-06-20 17:35
Повідомлення №5548
Один популіст і балабол забрав у іншого такого ж брязкальця - і помчало...Вся стрічка завалена вересками та прокльонами, наче це Польша нам міста зносить.Не можу приєднатися до хору. Я не рибка гуппі, у мене пам'яті більше ніж на п'ять хвилинПам'ятаю сотні тисяч жінок та дітей, яких прийняла Польща.Пам'ятаю польські Краби влітку 2022 року.Пам'ятаю сотні !!!! танків восени 2022 - я сам був прикритий ними на КорсунськогоПам'ятаю винищувачі, системи ППО та довгі ряди бронетраспортерів.Десятки навчальних центрів, логістичних хабів та складів. Мільярди доларів фінансової допомоги, волонтерів чи не кожної АЗС під двома прапорами. Я не сука, я добро пам'ятаю.Аферу із зерновим транзитом, на мільярди доларів теж пам'ятаю. На таких зашкварах Навроцькі і виграють вибори.До речі, вони нам нічого не винні і нічим не зобов'язані.Хоче він свою брошку назад - та нехай чекає посилку за рахунок одержувача. А нам треба про свою гідність та свої інтереси пам'ятати, а не актора скривдженого зображати.У тому числі - подякою тим, хто допоміг і допомагає в жуткий час.Za naszą i waszą wolność!Слава Україні!Слава УПА!