Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій Ізмаїл
Додано 14 лип 2024

Мій Ізмаїл

@moy_izmail1303
Кількість підписників: 4 063
Фото: 79,300
Відео: 18,400
Посилання: 13,300
Опис:
МІЙ ІЗМАЇЛ - паблік, що висвітлює події Придунав‘я - Ізмаїла, Болграда, Рені, Кілії, Вилкового та районів. У нашому пабліку Ви першими дізнаєтеся про найцікавіші, найсвіжіші та найактуальніші новини⚡️

👥 Кількість підписників

4 063
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

497
Середній/День:: 494
Середній/Тиждень:: 485
ERR: 12.23%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 0.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 544 25-11-11 22:13
Шановні мешканці та гості міста Ізмаїл! За інформацією ДТЕК «Одеські електромережі» 12 листопада в рамках стабілізаційних відключень електроенергія буде відсутня з 3.00 до 6.30 та з 13.30. до 20.00. (для Ізмаїла – черга 2.2).З метою оперативного реагування стосовно суттєвого відхилення від графіка стабілізаційних відключень, які надаються ДТЕК «Одеські електромережі», звертайтесь за телефонами чергового Управління житлово-комунального господарства за телефонами: (04841) 7-52-21 - 8:00 - 17:00; (098) 831-36-63 - 8.00 - 20.00.Важливо додатково враховувати час включення електроенергії (30 хв.) та виникаючі аварійні роботи.Перевірити графіки можна тут:https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdownshttps://chats.viber.com/dtekodeskielektromerezhihttps://t.me/DTEKOdeskiElektromerezhiBotТелефони: +38(068)750 90 90, +38(095)750 90 90, +38(073)750 90 90 Щодня від 8.00 до 22.00 працюють Пункти незламності, які розташовані за адресами: вул.Героїв Ізмаїла, 45, вул.Героїв Ізмаїла, 25, в ул.Національної гвардії України, 79, вул.Придунайська, 411, вул.Патріотів, 3а, вул.Михайлівська, 25, вул.Франка Івана, 5а, вул.Франка Івана, 22.Пункти Незламності забезпечені електроживленням та інтернетом, можна зарядити телефон та погрітись, є кімнати матері та дитини, санвузли тощо.Тримаймось!
👁 569 25-11-02 10:06
Майже щоночі Росія завдає ударів різними типами зброї по наших людях. З вечора були удари по наших громадах – били по Дніпровщині, Запоріжжю, Харківщині, Чернігівщині, Одещині. На жаль, є загиблі та поранені. Мої співчуття всім, хто втратив близьких через ці атаки.Майже 1500 ударних дронів, 1170 керованих авіаційних бомб і понад 70 ракет різних типів використали росіяни для ударів по життю в Україні лише за цей тиждень. Були влучання по звичайних житлових будинках, цивільній інфраструктурі, численні терористичні удари по енергетиці. Я дякую кожному й кожній, хто допомагає після цих ударів. Нашим рятувальникам, які завжди оперативно на місцях, енергетикам, медикам, усім екстреним службам. Зрозуміло, що Москва хоче нашкодити передусім нашим людям. Саме тому активно працюємо, щоб забезпечити надійну підтримку нашої енергетики цієї зими. Вже є предметні домовленості з нашими партнерами. Внесками у Фонд підтримки енергетики або необхідним обладнанням нас уже підтримують США, Норвегія, Німеччина, Нідерланди, Канада, Велика Британія, Італія, Японія, Литва, Данія, Швеція, Естонія, Іспанія та Єврокомісія. Дякуємо всім, хто з Україною!
👁 410 25-10-24 13:51
В Ізмаїлі 24 жовтня, напередодні Дня автомобіліста і дорожника, заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Лузанов та очільниця управління економіки Ізмаїльської міської ради Тетяна Оленєва з нагоди професійного свята вручили грамоти тим, хто щодня забезпечує безпечний і безперебійний рух міста — водіям, працівникам автотранспортних підприємств і дорожніх служб.За багаторічну сумлінну працю, високу культуру обслуговування на міських маршрутах пасажирських перевезень та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника грамотами Ізмаїльського міського голови нагороджені водії ПП «Ізмаїл Євротрансавто» Сергій Греков, Максим Єрьоменко, Анатолій Папірний, Іван Раділов, Іван Сібов, Андрій Стороженко, Володимир Шевченко, працівники ПП «ВІМС-Ізмаїл» - водії Олексій Дяченко, Іван Шихірєв, Олексій Бабій і фельдшер Оксана Слепньова, водії БМП «Олімп» Микола Корольов і Вʼячеслав Коханенко, водії Юрій Мунтяну (ФОП Задуров Р.В.) та Іван Градінар (ПП «Дунайтехтранс»).За багаторічну сумлінну працю, високу культуру обслуговування та з нагоди професійного свята щиру подяку висловлено підприємствам, що здійснюють пасажирські перевезення й забезпечують транспортне сполучення Ізмаїла: ПП «ВІМС-Ізмаїл» (маршрути № 5, 7, 11, 19); ПП «Ізмаїл Євротрансавто» (маршрути № 10, 10А, 11, 12, 15, 14, 18, 22, 23, 24); БПМП «Олімп» (маршрути № 1, 3); ПП «Дунайтехтранс» (маршрут № 17); фізичній особі-підприємцю Роману Задурову (маршрут № 16).За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток дорожнього господарства міста та з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста та дорожника - подяки вручені також ТОВ «Евродор», ПАТ «Ізмаїлагрошляхбуд» і ТОВ «СМУ-56».Заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Лузанов звернувся до присутніх з вітаннями та подякував автомобілістам і дорожникам за їхню відповідальну працю, за високий професіоналізм, відданість справі та активну участь у житті громади й держави, а також побажав щасливих кілометрів без перешкод під мирним небом над Україною.У ці непрості часи, коли наша Держава мужньо протистоїть російській воєнній агресії, щоденна самовіддана праці автомобілістів та дорожників створює умови для безперебійного ритму життя громади, стабільність перевезень, відновлення й утримання доріг. Ми вдячні нашим героїчним Силам безпеки та оборони, які мужньо протистоять російським окупантам, за кожну мить життя та за можливість ростити дітей, мріяти та планувати своє майбутнє.Разом, кожен на своєму місті, ми наближаємось до нашої спільної мети – повернення миру на українську землю.Нехай усі дороги ведуть до Перемоги! Слава Україні!
👁 550 25-10-12 15:23
Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Детально працюємо з Америкою, щоб посилити нас – нашу ППО, усі наші можливості захисту: «петріоти» передусім, інші системи, також наші активні дії, нашу далекобійність. Ми бачимо та чуємо, що Росія боїться, що американці можуть дати нам «томагавки», це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру. Ми домовились із Президентом Трампом, що наші команди, наші військові займатимуться всім тим, що ми обговорили. І в тому числі це стосується енергетики, газу. Я дякую. Розраховуємо на результат.Говорив сьогодні також із Президентом Франції Макроном, теж ключове – це ППО, наша стійкість, також дипломатичні заходи наступних тижнів, ми координуємо наші позиції. Ми домовились, що наші військові передадуть Франції найперші потреби, і ми пришвидшуємо постачання.Ми обговорили ситуацію на Запорізькій атомній станції. Ми можемо, як це вже було десятки разів, відремонтувати лінії енергозабезпечення станції та гарантувати безпеку станції – і саме український контроль, саме наші українські фахівці є стовідсотковою гарантією безпеки. Росія не має інтересу повертати безпеку – їх треба дотиснути до цього, і потрібна більш чітка, чесна позиція МАГАТЕ. Росія може й мусить припинити обстріли, щоб ремонтні бригади могли працювати. Триває найдовший блекаут на Запорізькій АЕС – уже майже три тижні станція на дизель-генераторах. Так не має бути.
👁 516 25-09-14 19:32
Хочу сьогодні особливо подякувати всім нашим воїнам, які завдають Росії дійсно значимих втрат. Втрат на фронті. Втрат у прикордонні. Втрат на власній території Росії завдяки нашим далекобійним ударам. Найбільш ефективні санкції – санкції, які діють найшвидше, – це вогонь на російських нафтових заводах, на їхніх терміналах, нафтобазах. Суттєво обмежили російську нафтову галузь – і це суттєво обмежує війну. Російська війна – це фактично функція нафти, функція газу, усіх інших російських енергоресурсів. Дякую спецпризначенцям Служби безпеки України, які днями дуже якісно відпрацювали по Приморську. Найбільший нафтовий термінал Росії на Балтійському морі. Є суттєві пошкодження, все перевірено. І це відчутно для ворога. Наші спецпризначенці тримають у полі зору також порт Усть-Луга та всі інші російські точки виходу на світовий ринок. Зараз безпілотники Служби безпеки України здатні діяти на відстані більше тисячі кілометрів. Працюють також Сили спеціальних операцій, Сили безпілотних систем, Служба зовнішньої розвідки, ГУР. Дякую всім за влучність!
👁 507 25-09-07 18:19
Зараз у наших містах – у Києві, в Сумах, в інших містах і громадах – допомагають пораненим після російського удару. Географія ударів за добу – Київ, Суми, Кременчук, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. В Києві ще розбирають завали – можуть бути тіла під завалами. Пошкоджено будівлю Кабміну. На цей час відомо про більш ніж чотири десятки постраждалих по країні, 20 із них – у Києві. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Загалом тільки в столиці повітряна тривога була більш ніж сім із половиною годин, і Київ був однією з центральних мішеней для російських дронів.Важливо, що сьогодні є широка реакція партнерів на цей удар. Очевидно, Росія старається завдати болю Україні, і удари більш наглі. Це чітка ознака, що Путін випробовує світ – чи приймуть вони це, чи змиряться. Тому важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними діями – санкціями проти Росії, проти пов’язаних із Росією осіб та сильними тарифами й іншими обмеженнями на торгівлю з Росією. Їхні втрати повинні відчуватись. Саме це переконливо. А також – наша далекобійність. Путін не хоче переговорів, явно ховається від них, тож дефіцит бензину в Росії та інші економічні негаразди – логічна відповідь на російські відмови йти на припинення вогню, на зустріч лідерів.
👁 562 25-07-30 17:55
Сьогодні було кілька хороших доповідей. Щойно керівник ГУР – по деяких наших операціях. Деталі непублічні. Як ми вчора й домовлялися з урядом, розпочалось перезавантаження АРМА. АРМА – це інституція, у якій активи на десятки мільярдів, і це російське майно, конфісковані активи, це активи підсанкційних осіб. Усі активи мають працювати максимально на оборону та на стійкість нашої держави. Прем’єр-міністр України Юлія Свириденко та міністр оборони України Денис Шмигаль виконали доручення щодо контрактів 18–24 – ми значно розширюємо коло людей, які можуть доєднатись до Сил оборони. Це мотивовані люди, це молоді люди, і саме на технологічну передову – на використання дронів. Два роки контракт, усі бонуси контракту 18–24, дуже хороші виплати й повне навчання, як це й потрібно. Працювати будемо через бригади. Також урядовці розширили можливості для наших виробників зброї, наші можливості залучати кредити, щоб виробництва давали більше й більше продукту, більше й більше результату для наших Сил оборони.
👁 482 25-07-04 15:40
Дуже важлива й корисна розмова з Президентом США Дональдом Трампом. Привітав Президента Трампа й увесь американський народ із Днем незалежності.Ми в Україні вдячні за всю надану підтримку, яка дає нам змогу берегти життя людей і нашу незалежність. Ми зробили дуже багато разом з Америкою та підтримуємо всі зусилля, щоб зупинити вбивства й відновити нормальний сталий, гідний мир. Потрібна достойна угода для миру, і Україна підтримує американські пропозиції.Ми сьогодні говорили про ситуацію: про російські повітряні удари та ширше – про ситуацію на фронті. Президент Трамп дуже добре поінформований, дякую за цю увагу до України. Обговорили можливості щодо ППО й домовились, що будемо працювати над збільшенням захисту неба. Домовилися про відповідну зустріч наших команд.Говорили також детально про спроможності оборонної промисловості, про можливості спільного виробництва. Готові до прямих проєктів з Америкою і вважаємо, що це надзвичайно потрібно для безпеки, особливо що стосується дронів і відповідних технологій. Обговорили взаємні закупівлі та інвестиції. Обмінялися думками щодо дипломатичної ситуації та спільної роботи з Америкою та іншими партнерами.Дякую!
👁 494 25-06-07 17:41
Зараз у Харкові надають допомогу людям, які були поранені російськими бомбами. Це був жорстокий удар по місту просто посеред дня, і фактично всю цю добу вони бʼють по нашому місту Харків. Минулої ночі по Харкову був масований удар дронів, тепер – авіабомби. Десятки людей за добу постраждали. На жаль, є загиблі. Мої співчуття рідним та близьким.І хто б там що не казав, це російські удари не «у відповідь», а на знищення. Цілковитого знищення життя вони хочуть. І в абсолютно всіх містах, селах на окупованій території справді видно, що означає прихід Росії. Єдине, про що піклуються окупанти, – це про військову інфраструктуру та про свою можливість вивезти з України все цінне. За більш ніж 11 років війни Росії проти України принесли вони на нашу землю нове тільки одне, і це дійсно найбільш поширений російський продукт, – руїни та смерті. Маємо цьому й надалі протидіяти. Я дякую всім у світі, хто допомагає. Не можна послаблювати жодну форму тиску на Росію – ані ті формати, що вже застосовані, ані ті способи тиску, що готуються. Росіяни готуються продовжувати війну, ігнорують усі мирні пропозиції. Вони повинні за це відповідати.
👁 426 25-05-30 20:02
💥 Дорогі школярі! Шановні вчителі, батьки, усі, хто розділяє цю особливу мить! Сьогодні Одещина наповнена особливою енергією. У містах, селищах і селах нашого краю пролунав останній дзвоник.Першу сходинку в освіті успішно подолали 18 907 першокласників. Навчання завершують 25 785 дев’ятикласників та 15 412 учнів 11 класів.Дорогі випускники Одещини! Сьогоднішній день ви запам’ятаєте назавжди. Нехай ваша дорога буде широкою, як наш степ, глибокою, як Чорне море, світлою, як сонячне небо над Білгород-Дністровською фортецею, успішною, як здобутки нашого регіону. Пам’ятайте: ви – майбутнє Одещини, України. Де б ви не були, несіть із собою тепло рідного дому, щедрість рідної землі, силу і дух свободи.Щиро дякую нашим учителям – людям великого серця, які кожного дня сіяли в дитячі душі зерна мудрості.Низький уклін вам, дорогі батьки, за любов, підтримку і віру в своїх дітей.Велика подяка нашим захисникам – завдяки вам ще один навчальний рік пройдено.Всім, кому 1 вересня знову повертатись за парти зичу яскравого, активного, безпечного літа. Нехай воно буде сповнене цікавих пригод, нових друзів, добрих книжок, теплих морських хвиль і щасливих моментів!