Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій Ізмаїл
Додано 14 лип 2024

Мій Ізмаїл

@moy_izmail1303
Кількість підписників: 4 063
Фото: 79,300
Відео: 18,400
Посилання: 13,300
Опис:
МІЙ ІЗМАЇЛ - паблік, що висвітлює події Придунав‘я - Ізмаїла, Болграда, Рені, Кілії, Вилкового та районів. У нашому пабліку Ви першими дізнаєтеся про найцікавіші, найсвіжіші та найактуальніші новини⚡️

👥 Кількість підписників

4 063
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

497
Середній/День:: 494
Середній/Тиждень:: 485
ERR: 12.23%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 0.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 415 26-01-18 22:24
Сьогодні увесь день – доповіді Прем’єр-міністра Юлії Свириденко, міністра енергетики Дениса Шмигаля. Тривають відновлювальні роботи після російських ударів. Щоночі, на жаль, нові влучання. Основна мішень для Росії незмінно – наша енергетика. Фактично цілодобово й тільки в ремонтних бригадах на електромережах та об’єктах генерації, на тепломережі працюють майже 58 тисяч людей. Залучені ресурси Укрзалізниці та інших державних компаній. Для Києва, де ситуація дуже непроста, залучені додатково 50 бригад з усієї країни. Є ще будинки, які без опалення, і щодо них фактично по кожному будинку в ручному режимі направляються необхідне обладнання, необхідні бригади. Складно також на Київщині, особливо у північній частині області, також у Бориспільському районі. Також у прикордонних та прифронтових регіонах, де ремонти мереж і ремонти об’єктів ускладнені через фактично постійні обстріли, постійні удари. Харків, Чернігівщина, Сумщина, Дніпровщина, Запоріжжя – окрема увага цим регіонам. Було багато роботи на Полтавщині та в Одесі, щоб стабілізувати ситуацію в енергетиці. Я хочу подякувати всім бригадам, які працюють, енергетичним компаніям, усім, і державним, і приватним, усім керівникам міст та громад, які дійсно зі своїми людьми та реально нам допомагають.
👁 453 26-01-14 21:17
Нарада щодо надзвичайних обставин в енергетиці України. Окрема увага – ситуації в Києві. Наслідки російських ударів і погіршення погодних умов – важкі. Ремонтні бригади, енергетичні компанії, комунальні служби, ДСНС України продовжують працювати в цілодобовому режимі для відновлення постачання електрики та опалення. Багато питань потребують термінового вирішення. Дякую всім, хто залучений і працює на сто відсотків ефективно.Перше: буде утворений штаб щодо координації ситуації в місті Києві, який діятиме постійно. Загалом в енергетиці України буде запроваджено режим надзвичайної ситуації. Керівником робіт із підтримки людей і громад у таких умовах, а також вирішення практичних питань визначено першого віцепремʼєр-міністра – міністра енергетики України.Друге: урядовці максимально активізують роботу з партнерами для отримання необхідного обладнання та додаткової підтримки. Кабінет Міністрів забезпечить на час саме такої ситуації максимальну дерегуляцію всіх процесів із підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Працюємо також, щоб відчутно збільшити обсяг імпорту електрики в Україну.Третє: доручив уряду підготувати перегляд правил щодо комендантської години на час такої надзвичайно холодної погоди. У людей має бути максимум можливостей користуватися пунктами підтримки, а в бізнесу – можливостей планувати роботу з огляду на ситуацію в енергосистемі. В Києві має бути збільшена кількість Пунктів Незламності та проведена перевірка наявних. Очікуємо пропозицій від Міністерства освіти і науки та від місцевої влади щодо форматів навчального процесу на час надзвичайної ситуації.Важливо, щоб державні інституції, бізнес та всі рівні місцевої влади працювали зараз злагоджено, скоординовано. Від результатів кожного залежить спільний результат усієї країни. Слава Україні!
👁 405 26-01-11 19:00
Сьогодні весь день – звіти від Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко, наших урядовців, Офісу по ситуації в регіонах. Відновлювальні роботи, електрика, опалення – головні теми. Є громади, де ситуація досі надзвичайно складна. На жаль, зокрема, в частині міст і сіл прикордонних областей. У Києві ще тривають ремонтні роботи після удару, що відбувся позавчора. Головне завдання – відновити енергозабезпечення всіх будинків. І також на Київщині працюють майже 200 ремонтних бригад, активно допомагають ДСНС України. Дякуємо вам. Бровари, Васильків, Фастів, Бориспіль – там найскладніше. Багато зроблено, але досі ще значна кількість родин без електрики. Загалом по країні розгорнуті Пункти Незламності в усіх регіонах, залучені сили Укрзалізниці, Нафтогазу, інших наших державних компаній. Дніпровщина, Запорізька область, Харківщина, Донеччина – всюди наші енергетики зараз, ремонтні бригади, всі комунальні служби, які дійсно працюють, які дійсно роблять неймовірні і справді героїчні речі. Жорстка зимова погода додає складнощів, саме тому так непросто. Саме такою погодою росіяни і намагаються скористатись. Я дякую кожному й кожній в Україні, хто ось так, ремонтами, ось так, відновленням, попри все на захисті життя.
👁 531 26-01-10 17:43
Говорив із Кирилом Будановим – у тому числі про санкційну політику. Минулого року з багатьма партнерами була налагоджена нова співпраця для синхронізації санкцій, але темп має стати більшим, значно більшим. Російське виробництво ракет і дронів не може існувати без постачання компонентів з інших країн, і це стосується не просто якихось російських виробів, а всієї російської зброї. Це зброя, яка будується на компонентах, які сама Росія не виробляє. І тому блокування постачання та розширення санкцій – це один із ключових наших пріоритетів. Це має бути пріоритетом також у партнерів, наші інституції мають працювати для цього активніше. Буданов доповів і про частину зустрічей у рамках дипломатичного треку. Я очікую повну доповідь усієї переговорної команди. І фактично кожного дня ми продовжуємо спілкування з американською стороною. Сьогодні Рустем Умєров знову був на контакті з американськими партнерами. Це наше стратегічне завдання – діалог з Америкою має бути на сто відсотків конструктивним. Україна ніколи не була й не буде перепоною для дипломатії, і наша ефективність у роботі з партнерами завжди найвищого рівня. Так буде й надалі.
👁 534 26-01-09 19:19
Зараз тривають відновлювальні роботи в наших містах, наших громадах: у Києві та області, на Дніпровщині, на Львівщині, в Кіровоградській, Черкаській, Одеській областях. Фактично постійно ремонтні бригади працюють на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині. Задіяно максимум сил, щоб відновити життєзабезпечення. Росіяни користуються погодою – похолоданням – і намагаються уразити якнайбільше наші енергетичні обʼєкти. Видно, як вони поважають Америку та всю дипломатію. Минулої ночі було більше 200 російських дронів і також значна кількість балістики, і в основному проти Києва. Чотири людини вбиті. Мої співчуття рідним. Майже три десятки поранених. Перед цим були удари по Дніпру, Кривому Рогу, Запоріжжю. Перед цим – Одеса. Основна російська тактика – намагатись повністю «вимкнути» міста. Важливо, щоб у кожній міській адміністрації розуміли цю мету ворога і готувались до повної протидії – до реальної роботи заради містян. Не тікати треба від проблем, а вирішувати їх, тим більше коли є ресурс для цього, як у Києві. Найбільш забезпечене фінансами місто України, і повинні бути всі необхідні резервні схеми.
👁 586 26-01-08 19:26
Увесь день сьогодні доповіді уряду, всіх служб, які фактично цілодобово на ліквідації наслідків російських ударів. Дніпровщина, Запоріжжя – після атаки по інфраструктурі була надзвичайно складна ситуація з електрикою, всім забезпеченням. Необхідні ресурси задіяні. Дякую всім ремонтним бригадам, дякую комунальним службам, ДСНС України, всім енергетичним компаніям: без перерв тривають роботи. У Запорізькій області ще вдень відновили енергопостачання за графіками. Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград та інші міста і громади Дніпровщини досі в роботі. Були сьогодні, на жаль, і нові удари – саме по енергетиці й по цивільному сектору також, в Кривому Розі – по житлових будинках. Є інформація, що сьогодні вночі може бути новий російський масований удар. Дуже важливо звертати увагу на повітряні тривоги сьогодні, завтра, постійно, спускатися в укриття. Росіяни незмінні: вони намагаються скористатися погодою. Я доручив уряду допомагати місцевій владі, максимально допомагати всім, хто задіяний.
👁 478 26-01-03 10:44
​​💔 33-річний сержант поліції Тарас Кушнір на псевдо Кардан поліг 12 червня 2025 року біля села Неліпівка Донецької області. Під час бойового завдання воїн ціною власного життя врятував побратимів, відігнавши свою бойову машину від позицій. Тарас народився 22 жовтня 1991 року в селі Придніпрянське Полтавської області. За фахом був водієм: умів кермувати будь-яким транспортом – від легковика до великовантажного трала. В останні роки працював водієм фур у "Придніпровському спецкар'єрі".У 2023 році добровільно став до лав об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України "Лють". "Псевдо чоловіку дали ще під час роботи на спецкар’єрі. Кардан – це деталь, яка передає силу, з’єднує механізми та працює безвідмовно навіть у найважчих умовах. Таким був і він – надійний, витривалий, той, хто тримав все на собі й ніколи не ламався. Його сила була не лише у руках, а в серці, у бажанні захистити, у вірності побратимам, у любові до родини, – розповіла дружина Марія. – Тарас був моїм чоловіком, опорою і справжнім другом. Ми прожили разом дев’ять років, а були знайомі з 2008-го. Ще підлітками гуляли в одній компанії, він був найкращим другом мого двоюрідного брата. Він був щирим та веселим, душею компанії. У 2023 році сам пішов на фронт, бо не міг інакше. Завжди казав: "Я не можу бути осторонь, коли моя сім’я тут, а ті лізуть". Для мене він назавжди герой", – розповіла дружина Марія Кушнір."Дуже важко про все це згадувати, ми його дуже любимо", – написала мама Ірина.Захисника нагородили відзнакою "За оборону міста Торецьк". Поховали воїна в рідному селі.У нього залишилися мати Ірина Анатоліївна, батько Олексій Володимирович, дружина Марія, син Матвій і донька Катя, яку він не встиг удочерити.Українська правда спільно з платформою Меморіал вшановують пам’ять полеглих військових
👁 659 26-01-01 18:53
Сьогодні Рустем Умєров на зустрічах у Туреччині: міністр закордонних справ Туреччини, далі – розвідка. І ми дуже стараємось у новому році відновити обміни, саме це – ключова тема в розмові з Туреччиною. Нам потрібне це сприяння, щоб повертати наших українців додому з російського полону. В минулому році обміни були активними, під кінець року, на жаль, загальмували, треба тепер відновити. Також Рустем кожного дня на зв’язку з американською командою та нашими партнерами у Європі – вчора, сьогодні. Ми готуємо формати, ми готуємо важливі зустрічі. Третє січня – зустріч радників із питань національної безпеки в Україні. Це перша така зустріч в Україні щодо миру. Європейські представники, плюс ми очікуємо американську команду онлайн. І 15 країн підтвердили, плюс представники європейських структур і НАТО. Далі 5 січня – буде зустріч військових, начальники генеральних штабів зустрінуться. Головне – це гарантії безпеки для України. Політично майже все готове, і важливо опрацювати кожну деталь, як гарантії працюватимуть у небі, на землі й на морі, якщо нам вдасться закінчити війну. А саме це – ключова мета для всіх нормальних людей. Шосте січня – зустріч на рівні лідерів: європейських країн лідери, Коаліції охочих. Ми готуємось зараз, щоб зустріч була продуктивною, і щоб підтримки стало більше, і щоб по гарантіях і по мирній угоді політичної впевненості стало більше. Дякуємо всім, хто нам допомагає.
👁 517 25-12-27 15:04
Ми повинні працювати над тим, щоб у нас був мінімум неузгоджених питань. Безумовно, є червоні лінії для України, українського народу. Є компромісні пропозиції. Всі ці питання дуже чутливі. Це і території, і ЗАЕС. Якщо буде оновлення підходів, безумовно, перед тим чи іншим рішенням ми будемо комунікувати з нашим народом, бо народ України головний. Або це референдум, або ті чи інші законодавчі зміни. Найголовніше – це гарантії безпеки. Окрім територіальних питань, Запорізької АЕС, є гарантії безпеки, які для нас дуже важливі. Сьогодні Росія продемонструвала, як вона реагує на мирні перемовини України і США щодо закінчення війни Росії проти України. Вони масовано атакували Україну. Саме на шляху до мирних переговорів Росія показує свою відповідь на це. У нас сьогодні найголовніше – якщо ми йдемо на ті чи інші кроки, важливо, щоб гарантії безпеки були сильними, ми були захищені. І якщо американська сторона порушує питання щодо референдуму або щодо виборів, точно це не може бути в таких умовах, у яких живемо ми сьогодні. Для нас важлива дієва підтримка європейців. У нас не вистачає додаткових систем ППО. Нам потрібне системне постачання систем і ракет. Ракет потрібно більше, адже Росія атакує більше – більшою кількістю і дронів, і ракет.
👁 483 25-11-14 21:02
Громада Ізмаїла прощається з кулеметником мотопіхотного відділення старшим сержантом Віктором Дерменжи.Віктор Вікторович народився в місті Ізмаїл, вчився в школі №3, потім в училищі №7 оволодів професією токаря. По завершенні навчання відслужив строкову службу, пішов на контракт до Державної прикордонної служби, почав працювати, створив сімʼю, став батьком двох доньок та згодом повернувся на військову службу – став прикордонником. Йому судилося захищати рідну країну зі зброєю в руках - він отримав статус учасника бойових дій. Проте попереду його чекало повномасштабне воєнне вторгнення росії в Україну… Віктор Дерменжи пішов битися проти російських окупантів, аби захистити майбутнє своїх дітей, в якому мали здійснитися всі його мрії про щастя.Він воював на найгарячіших напрямках, був поранений…Громада Ізмаїла, Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним і близьким померлого Захисника. Розділяємо Ваш нестерпний біль тяжкої втрати.Вічна Пам’ять Українському Воїну!