Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мій Ізмаїл
Додано 14 лип 2024

Мій Ізмаїл

@moy_izmail1303
Кількість підписників: 4 063
Фото: 79,300
Відео: 18,400
Посилання: 13,300
Опис:
МІЙ ІЗМАЇЛ - паблік, що висвітлює події Придунав‘я - Ізмаїла, Болграда, Рені, Кілії, Вилкового та районів. У нашому пабліку Ви першими дізнаєтеся про найцікавіші, найсвіжіші та найактуальніші новини⚡️

👥 Кількість підписників

4 063
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

497
Середній/День:: 494
Середній/Тиждень:: 485
ERR: 12.23%

📊 Кількість повідомлень на день

0.5
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 0.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 462 26-06-19 18:47
Щодо Білорусі.Коли почалася повномасштабна війна, нас атакували ракети, які вбивали дітей і дорослих. І Олександр Лукашенко це знає. Велика кількість ракет летіла з Білорусі. Тоді він дзвонив, вибачався і казав, що це не контролював. Я в це не вірю, але він про це вже говорив. Зараз Росія буде його продовжувати штовхати в цю війну. Зараз він розуміє, що Україна буде відповідати. Не треба зайвих слів. На його вишках є ретранслятори. На його території вздовж двох областей, прикордонних з Україною, знаходиться техніка, яка коригує вогонь по наших людях. Хай зніме цю техніку. Я думаю, що йому тижня буде достатньо, щоб це зробити. Тому що зараз кожного дня через це гинуть наші цивільні люди, поранені діти. Якщо він цього не зробить, зробимо ми. Так само як і його, наприклад, нафтопереробна промисловість. Ми робимо все, щоб у «рускіх» не було можливості продавати нафту й давати дизель і нафту своїй армії. Білорусь сьогодні – один із головних постачальників для російської армії. Можна це зупинити? Я впевнений, що це в його силах. І це саме він контролює. Що стосується удару дрона по автобусу з білоруськими дітьми, то всі вже визнали, і міжнародні експерти, і, мені здається, також і «рускіє» визнають, що це був удар не наш. «Рускіє» будуть робити багато різних провокацій для того, щоб втягнути народ Білорусі в цю війну. Це одна з них.Зі спілкування з медіа разом із Президентом Гондурасу Насрі Асфурою. (1/3)
👁 518 26-04-12 20:39
🌍 Твій шлях у міжнародну кар’єру починається тут!У 2025 році понад 100 студентів з Азербайджану обрали Дунайський інститут водного транспорту — і це не випадково. Їхній вибір базується на довірі, досвіді та головному — дипломах, які мають міжнародне визнання та перевірені роками.🎓 Дунайський інститут водного транспорту Національного транспортного університету — це місце, де готують фахівців, які впевнено працюють у різних країнах світу та будують успішну кар’єру у сфері морського й внутрішнього водного транспорту. Вступна кампанія вже скоро!Не зволікай — обери освіту, яка відкриває кордони.📍 Відокремлений структурний підрозділ"Дунайський інститут водного транспорту Національного транспортного університету"(попередня назва — Київська державна академія водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного)📩 Контакти для вступу:В усіх месенджерах: +38 (068) 143 94 14🏢 Адреса: 68604, м. Ізмаїл, вул. Ізмаїльська, 7 (територія "дев'ятки")🚢 Приєднуйся до міжнародної спільноти та почни свій шлях уже сьогодні!
👁 448 26-03-28 09:31
​​💔 Солдат Павло Котенко, псевдо Кот, поліг 20 липня 2023 року на околиці села Новомлинськ Харківської області. Авто, в якому він виїжджав на нульову позицію разом із трьома побратимами, підірвалося на міні. Воїнові назавжди 39.Павло народився 10 березня 1984 року у місті Васильків Київської області. Закінчив Сквирське вище професійне училище, за фахом був водієм.З перших днів повномасштабного вторгнення Павло став на захист України. Служив у 28-му окремому стрілецькому батальйоні, де обіймав посаду номера обслуги. Протягом семи місяців був на найгарячіших ділянках фронту: спочатку під Бахмутом, потім на Куп’янському напрямку."Паша був доброю, справедливою, відповідальною і сильною духом людиною. Він ніколи не нарікав на те, що йому важко. Дуже любив та поважав своїх батьків і сестер. Телефонував щодня, щоб мама й тато почули, що він живий та здоровий. Він дуже мріяв про відпустку, можливість побачити рідних, друзів, однокласників, кумів, похресників і своє рідне місто. Та, на жаль, не судилося", – розповіла сусідка Олена.Павла Котенка поховали на Центральному кладовищі у Василькові. У нього залишилися батьки, сестри та племінники.Українська правда спільно з платформою Меморіал вшановують пам’ять полеглих військових
👁 520 26-02-28 14:15
Зараз бачимо, що події на Близькому Сході та в регіоні Затоки розгортаються дуже стрімко. На жаль, Україна знає, про що йдеться, надто добре. Хоча українці ніколи не загрожували Ірану, але іранський режим сам обрав бути спільником для Путіна і снабжав його «шахедами», причому не тільки самими дронами, але й технологіями. Іран надавав й іншу зброю Росії. Загалом за цей час повномасштабної війни росіяни використали проти України більш ніж 57 тисяч ударних дронів типу «Шахед» – проти наших людей, проти наших міст, проти нашої енергетики. Інші народи теж страждали від терору. Тож це справедливо – дати шанс іранському народу, щоб позбутись терористичного режиму, позбутись і гарантувати безпеку всім народам, які страждали від терору походженням з Ірану. Наша позиція – вона добре відома, і Україна говорила про це неодноразово, у тому числі напередодні. Важливо зберегти якнайбільше життів. Важливо не допускати розширення війни. Важливо, що Сполучені Штати налаштовані рішуче. І завжди, коли є рішучість Америки, глобальні злочинці слабшають.
👁 460 26-02-25 09:37
​​💔 Старший лейтенант поліції Максим Сидоров на псевдо Гівр поліг 31 травня 2025 року в селі Яблунівка Донецької області. Захисникові було 24 роки.Максим народився 10 грудня 2000 року в селі Галицинове Миколаївської області. Навчався в Одеському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. У шкільні роки професійно займався гандболом, мав перший спортивний розряд. У 2022 році закінчив Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ, здобувши ступінь бакалавра за спеціальністю "Право". Захоплювався автівками та зброєю.До 2023 року працював оперуповноваженим сектору кримінальної поліції Головного управління Нацполіції в Херсонській області. Пізніше воював у складі штурмового полку "Цунамі" Об’єднаної штурмової бригади Нацполіції "Лють".Уже під час служби, у 2024 році, здобув ступінь магістра. "Псевдо Гівр ми обрали разом із Максимом, який народився в рік Дракона, – розповіла дружина Вікторія. – Хотіли, щоб воно відображало його характер і силу, але водночас залишалося унікальним. Образ дракона в геральдиці – це крилата істота з чотирма лапами, довгим хвостом і лускатим тілом, символ могутності та захисту". Максима Сидорова нагородили нагрудними знаками "Ветеран війни – Учасник бойових дій" і "Срібний хрест", відзнакою "За оборону України", а посмертно –  орденом "За мужність" ІІІ ступеня. Поховали воїна в рідному селі. У нього залишилися батько Ігор В’ячеславович, мати Валентина Михайлівна і дружина Вікторія. Українська правда спільно з платформою Меморіал вшановують пам’ять полеглих військових
👁 464 26-02-22 19:58
Сьогодні було кілька доповідей МВС – міністра Ігоря Клименка, інших правоохоронців – по розслідуванню теракту у Львові. Іншу кваліфікацію складно обрати – це був саме теракт, цинічний і жорстокий. Два вибухи, другий тоді, коли на місце прибули екстрені служби. 25 людей поранені. На жаль, одна людина, працівниця поліції, загинула, 23 роки їй було. Мої співчуття рідним та близьким. Зараз усім, хто був поранений, надається допомога. Серед поранених є важкі, лікарі роблять усе можливе, щоб врятувати життя.Обставини цього теракту зараз повністю аналізуються. Багато фактів уже є. Виконавці були завербовані через телеграм. Організація теракту – російська. МВС, Національна поліція України, Служба безпеки України представлять деталі суспільству. І я доручив сьогодні пропрацювати такі заходи, таке реагування, щоб унеможливити подібні злочини. Вже є певний досвід протидії у наших правоохоронців. Десятки аналогічних ситуацій не допущені. Українські правоохоронці постійно протидіють таким вербовкам.І потрібно більше активності та більше залученості самих громад, залученості місцевих керівників, урядових інституцій, усіх, щоб на всіх рівнях зменшувати російські можливості організації терактів та диверсій в українському тилу. У нас є дані розвідки, що росіяни збираються й надалі робити такі речі, такі фактично напади на українців. Треба більше захисту для людей.
👁 527 26-02-18 21:01
⚠️ Ситуація на дорогах Одещини Сьогодні Одещину знов накрила негода: сніг, ожеледиця та сильний вітер. Попри складні погодні умови, дороги державного значення на Одещині залишаються проїзними, ускладнень руху немає.На автошляхах постійно працюють 133 одиниці техніки та понад 180 працівників. Триває патрулювання, розчищення та обробка покриття протиожеледними матеріалами.Винятком є автодорога М-15, де з 5 ранку превентивно обмежено рух для вантажного транспорту та автобусів. Ці заходи себе виправдали: ділянка засніжена, існує ризик аварійних ситуацій. За прогнозами синоптиків, упродовж доби зберігатиметься І рівень небезпечності. Очікуються пориви вітру та ожеледиця, температура відчуватиметься нижчою.Для підтримки людей в регіоні розгорнуто 570 пунктів незламності. Адреси можна знайти тут. 🔸Синоптики попереджають про суттєве погіршення погодних умов найближчими годинами: сніг, хуртовини, шквальний вітер. Прошу водіїв бути уважними та за можливості утриматися від поїздок без нагальної потреби. Бережіть себе та близьких.
👁 459 26-02-09 19:46
На тижні будуть значні міжнародні заходи – оборонні, безпекові. У Європі наша позиція буде представлена достатньо, і так само з Америкою. Фактично кожен день зараз наша переговорна група працює щодо тих документів, щодо тих пропозицій, які можуть дати результат на наступних зустрічах. І головне, щоб партнери були налаштовані так само, як і ми в Україні: мир потрібен, надійні гарантії безпеки – це єдина реальна основа для того, щоб мир був і щоб росіяни не зламали домовленості тим чи іншим ударом, тією чи іншою своєю гібридною операцією. Зараз не залишилось у Європі країн, які ще не знають, що таке російське втручання і які російські операції по дестабілізації можуть бути. Всі бачать і те, що роблять російські вбивці, російські ракети, російські дрони. Захист від цього й гарантування безпеки мають бути відчутними та підготувати основу для тривалого миру. Документи по гарантіях готові. Безпеці немає альтернативи. Миру немає альтернативи. Відновленню нашої держави немає альтернативи. Я дякую всім у світі, хто допомагає! Дякую за кожну дію на підтримку життя і людей зараз. Слава Україні!
👁 501 26-02-07 19:51
Шановні мешканці та гості Ізмаїла! За інформацією ДТЕК "Одеські електромережі", внаслідок ворожої атаки російського агресора в ніч на 7 лютого на Одещині одночасно знеструмлена більша частина побутових клієнтів та бізнесу. У місті працюють Пункти незламності, розташовані за адресами: вул.Героїв Ізмаїла (колишня Героїв Сталінграда), 25; вул.Героїв Ізмаїла (колишня Героїв Сталінграда), 45; вул.Придунайська (колишня Нахімова), 411; вул.Національної гвардії України (колишня Адмірала Холостякова), 79; вул.Івана Франка, 22; вул.Івана Франка, 5а; вул.Михайлівська (колишня Радянської міліції), 25; вул.Михайлівська (колишня Радянської міліції), 10; вул.Патріотів (колишня Перекопської дивізії), 3а; вул.Ізмаїльська (колишня Фанагорійська), 13; вул.Клушина, 4а; вул.Клушина, 7; вул.Поперечна, 3; пр.Миру, 10а; вул.Нижньосадова, 5а (на базі Ізмаїльської гімназії №14). Пункти незламності, розташовані в житловому масиві Південний - на базі Ізмаїльської гімназії №14 (вул.Нижньосадова, 5а) і Ізмаїльської гімназії №8 (вул.Придунайська, 411), працюють цілодобово через розташовані поруч енергозалежні гуртожитки. Усі Пункти незламності забезпечені електроживленням та інтернетом, можна зарядити телефон та погрітися, є кімнати матері та дитини, санвузли тощо. Енергетики ДТЕК Одеські електромережі працюють над відновленням енергопостачання.Тримаймось!
👁 420 26-01-30 17:49
Почався цей день із доповідей із регіонів: у всіх наших областях від ночі на п’ятницю справді не було ударів по об’єктах енергетики. Майже не було. Крім Донецької області, де був один удар по газовій інфраструктурі, удар авіабомб. Також зараз бачимо переорієнтацію Росії на удари по логістиці, по вузлових станціях. Зокрема, був уражений один із вагонів Укрзалізниці, спеціальний вагон-електростанція, – вранці це сталося на Дніпровщині. Важливо, що наші залізничники працюють та забезпечують сполучення в усіх регіонах. Увесь день тривали й звичні атаки дронами, авіабомбами. На Харківщині був удар балістикою по складах американської компанії «Філіп Морріс». Була значна пожежа. Були удари по Нікополю, по Херсону, прикордонних районах Харківської, Сумської та Чернігівської областей. Наше українське ставлення абсолютно дзеркальне. Американська сторона говорила про утримання від ударів по енергетиці протягом тижня, і в ніч на сьогодні відлік почався. Залежить від партнерів, звісно, – від Сполучених Штатів, – як усе це пройде. Україна готова дзеркально утримуватися від ударів, і сьогодні ми не завдавали ударів по російських енергообʼєктах.