Джерело
Лабораторна миша | Служба божа забрала своє авто.Символічно, що це сталося сьогодні, в св...
906 Охват/переглядів
2024-10-01 10:10
Повідомлення №7029
Служба божа забрала своє авто.Символічно, що це сталося сьогодні, в свято Покрови Пресвятої Богородиці.Ми достеменно не знаємо ані призначення цієї машини, ані те, в який вона буде перефарбована колір.Можливо, служки розвозитимуть нею благу звістку у прифронтових територіях, навертаючи на шлях істинний заблукалі від російської пропаганди душі.Може таке буть, що святі отці кататимуть з проповідями поміж коригувальників сатанинського вогню по нашим мирним містам, аби словом і залізом переконувати їх так більше не чинити.Імовірно, цей бус замість хреста чи напівмісяця начепить на себе маленький трикутник і понесе псаломи та завіти в закордоння, до здичавілих мешканців земель грішних.Чи буде це авто приїздити як суто папамобіль, щоб вчинити недільну службу і лагідно навчити географії та політичним картам тих, хто погано вчився у церковно-приходських школах, чи-то як повноцінна колісниця інквізиторів з усім арсеналом блискавок, громів та потопів - залежить від ступеню злодіянь почвар, що стали на бік зла.Факт у тому, що коли ніч темна, сповнена жахітть і несправедливості, коли Велика Пустка поглинає селище за селищем і душу за душею, подекуди тільки Служба божа може повернути надію тим, хто її втратив.А інколи, перевтілюючись зі слуг господа на звичайних піхотинців (особливо піхотинців морських), вони здатні змусити увірувати в диво тих, хто вже згодився прийняти лихий фінал своєї долі.Я знаю, про що я пишу.Зі святом всіх захисників і захисниць.Ви все, що у нас є.Решті - дякую Вам, що підтримуєте нас з Мартин Брест.Чергова відремонтована машина в рамках проєкту реабіліТАЧКИ рушила назад у війська.Майте гарний день.