Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лабораторна миша
Додано 14 лип 2024

Лабораторна миша

@mouselab
Кількість підписників: 5 176
Фото: 3,570
Відео: 238
Посилання: 2,680
Опис:
Канал про науку, науково-популярні заходи, реформування наукової сфери України, цікаві розумні статті про розумних людей та їх роботу.
Джерело

Лабораторна миша | Пейпал дуже цікавий звір.- Мартін Олегович, є усосаний корч, який ми м...

Логотип телеграм спільноти - Лабораторна миша Лабораторна миша @mouselab
6 500 Охват/переглядів 2024-08-08 08:01 Повідомлення №6774
Пейпал дуже цікавий звір.- Мартін Олегович, є усосаний корч, який ми можем придбати в Польщі для підрозділу Х в нашій черзі.- Сильно усосаний?- Ну, як всігда. Виглядає на фото фантастично, але чисто на досвіді і враховуючи нашу карму…Думаю, ми намучимося з ним, як чорти з р*с*ею в пеклі. Все, звісно, подолаємо, але сивих волосин знову стане більше. Однак недорого.- Дуже недорого?- Ну… в рази дорожче, аніж було влітку 22-го, але набагато дешевше, ніж буде через рік.- А воякам от саме такий дуже треба? Саме оце?- Та вони як фото побачили - з них слюні радості полетіли на всі боки…- Ну… не знаю… Думаєш варто?- Чарівне слово - пейпал. Віддають за пейпал.- Та шо ти мені голову тоді морочиш? Беремо.Встрічайтє.Тачка 54/42, що придбана сьогодні вночі суто на кошти, які тихо капали на пейпал від донаторів, яким ми безмежно вдячні.Наскільки я розумію, ці люди - переважно за кордоном, тому їм і зручніше допомагати нашому проєкту таким чином.І це реально працює.Електронні цифри на табло перетворилися на автомобіль.Дякуємо.Щодо автівки - класичний рено мастер, задньоприводний, на спарці, найбільший та найпотужніший в класі під специфічні задачі… ВМС.Спеціально для елітних бойових пловців.Не знаю, може вони проріжуть в бортах ілюмінатори і зроблять батискаф.Машина продавалася недорого, проте у неї гуде задній міст, тому ми взяли її ще дешевше, а задній міст ми полагодимо.Двигун сухий, коробка впорядку, водночас я з нетерпінням вже чекаю тачку на СТО, щоб відкрити для себе ще якусь перекупську підступність.Загалом, всіх обіймаємо і дякуємо за підтримку Сил оборони.А тачку ми так і назвем, мабуть.Батискаф.