Джерело
Лабораторна миша | Між цими двома світлинами трохи більше року.На одному - ми з Юрій Гуди...
1 880 Охват/переглядів
2024-12-24 21:41
Повідомлення №7350
Між цими двома світлинами трохи більше року.На одному - ми з Юрій Гудименко веселі, бо лишились живі після горнила Ірпеня. Травень 2022 року.На іншому - я додав 7 кілограм, а Юра вже носить руку як аксесуар, тому що по ньому прилетіло, ну, а далі Ви знаєте.Юра там написав великий пост про те, що в Міністерстві оборони назріли і перезріли зміни.https://www.facebook.com/share/p/18dQ2pMwRt/?Особисто мені відгукнулася та частина, де поки бійці воюють 24/7, міністерські чиновники почасти з 8 до 17, а в суботу і неділю їх чіпати не можна.Це правда.Якщо ми знайшли машину для купівлі бойовому підрозділу корча в четвер ввечері - треба чекати понеділка ранку, бо у військових частинах відповідальним особам просто хочеться відпочити на вихідних.Юра веде за собою непогану команду в громадську раду при МО.Я особливо радий там бачити Maksym Kostetskyi і Микита Соловйов.Як написав Микита, він іде в ГР при МО, бо стомився, що держава заважає йому - волонтеру - робити роботу ж держави. Юру і колег варто підтримати.В четвер буде голосування.Можливо, хороших людей біля важелів впливу стане більше.Майте тиху ніч.