Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Лабораторна миша
Додано 14 лип 2024

Лабораторна миша

@mouselab
Кількість підписників: 5 176
Фото: 3,570
Відео: 238
Посилання: 2,680
Опис:
Канал про науку, науково-популярні заходи, реформування наукової сфери України, цікаві розумні статті про розумних людей та їх роботу.
Джерело

Лабораторна миша | Зазвичай я не роблю селфі із незнайомими людьми, але тут - на фото - я...

Логотип телеграм спільноти - Лабораторна миша Лабораторна миша @mouselab
1 100 Охват/переглядів 2024-12-18 21:21 Повідомлення №7331
Зазвичай я не роблю селфі із незнайомими людьми, але тут - на фото - я уявлення не маю, як звати цього хлопця.Тим не менш, із задоволенням про нього напишу, бо хороший сервіс має підсвічуватись.А тут ще й ситуація нестандартна і ризикувала перерости в розпач.Тож читайте і сприймайте цей пост як безкоштовну щиру рекламу.Отже.Телефон - це мій робочий інструмент. Його значення в моєму шаленому вихорі щоденних подій важко переоцінити.Важливішими є тільки джинси і ліхтарик в правій кишені куртці, яким я роздивляюсь іржаві рами корчів.Почала помирати на моєму iPhone SE батарея. В принципі, епловоди всі в курсі, що у айфонів лиш два недоліки - це мала батарея і придуркуватий порт зарядки лайтнінг, який, слава європейським директивам, віднині заміняють на людський тайп-сі.На попередніх моделях акумулятори я міняв сам. Мав інструмент, час, натхнення, але на нинішній серії SE там ще треба чіп перепаювати.Приперся я у вересні на радіоринок на Караваєвих дачах в оцей сервісний центр, попросив поміняти, забрав телефон, розплатився і пішов.- Шо тут такого?- спитаєте Ви. - Поміняли за гроші і в чім дивина?В тім, що вчора цю батарею роздуло і ємність акумулятора падала просто на очах.Сьогодні я з важким серцем і готовністю до скандалу зайшов до хлопців та реально очікував набору стандартних фраз:- чим заряджали?- електрика була сертифікована?- а шнур сертифікований?- а в розетці 220 вольт було чи більше?- а, так ви ще й телефоном користувалися? - це вже точно не гарантійний випадок.Але ні.Пан на фото щиро здивувався проблемі, мовчки забрав телефон і відніс у майстерню.Без жодного слова і коментаря.За певний час я тримав у руках свій повністю справний апарат і лиш спитав:- Що я винен?- Нічого. Вибачте. Брак трапляється.Я, якщо чесно, онімів.Загалом, сервісний центр Твій гаджет, відразу навпроти ларка поліції на Радіоринку.Раджу.Майте тиху ніч.