Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com

Статистика telegram каналу - @moon_saturn_ukr

Логотип телеграм спільноти - 𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐆𝐨𝐥𝐝𝐞𝐧 𝐀𝐠𝐞 2024-07-14

𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐆𝐨𝐥𝐝𝐞𝐧 𝐀𝐠𝐞

Кількість підписників:
838
Фото:
203 
Відео:
 
Посилання:
39 
Категорія:
Езотерика
Опис:
Власниця каналу є дослідницею архетипу Великої Матері/The owner of the channel is a researcher of the Great Mother archetype 🪷 Звʼязок: @kathr_richter

Кількість підписників

День: -1
Тиждень: -6
Місяць: -259
Всього:
838

Середній перегляд на повідомлення

День: +455
Тиждень: +331
ERR: 29.95%
ERR (24): 54.3%
Середній за 30 днів:
251

Історія змін лого

Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2025-01-03
Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2024-07-14

Історія змін назви

𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐆𝐨𝐥𝐝𝐞𝐧 𝐀𝐠𝐞
2025-01-03
𝐎𝐫𝐩𝐡𝐢𝐜 𝐡𝐲𝐦𝐧 𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐞 𝐋𝐢𝐠𝐡𝐭
2024-10-01
𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧
2024-09-11
𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐨𝐜𝐜𝐮𝐥𝐭
2024-08-14
Сатурнове царство
2024-08-11

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2024-07-14

Стіна канала 𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐨𝐜𝐜𝐮𝐥𝐭 - @moon_saturn_ukr

Сьогодні є бажання попрацювати з вами. Візьму на діагностику/аналіз питання кілька людей. Ціна -50% від звичного прайсу: 500 грн.
@kathr_richter

70
25-01-28 10:50
Карл Густав Юнг у своїй концепції колективного несвідомого розглядав архетипи як універсальні образи, які виникають у свідомості людей незалежно від їхньої культури чи епохи. Архетип Єви, хоч і не описується Юнгом буквально, є складовою частиною більш широкого жіночого архетипу та пов’язаний із образом Аніми — несвідомої жіночої частини психіки чоловіка.
Юнг і Аніма
Юнг вважав, що Аніма розвивається у кілька стадій, які мають архетипічні відповідності, одна з яких — образ Єви. Це найнижча стадія розвитку Аніми, пов’язана з інстинктами, тілесністю, материнством і природними зв’язками. Вона символізує жінку як біологічний початок життя, джерело чуттєвості та плодючості. У психоаналізі це первинний рівень жіночої природи, що має особливий вплив на взаємодію чоловіка зі світом через його чуттєве й емоційне сприйняття жінки.
Основні риси архетипу Єви в контексті Юнга:

Інстинктивність і природність. Єва символізує природні інстинкти та чуттєвість, пов’язані із тілом, сексуальністю та фізичним життям.
Материнство. Вона є символом жіночого начала, яке народжує нове життя, забезпечує фізичний та емоційний догляд.
Сприйняття чоловіками. Для чоловіка архетип Єви є основою для його уявлення про жінок у ранні роки дорослішання. Це образ жінки як ідеалу любові, тепла й турботи, але ще не ідеалізованого на духовному рівні.
Підсвідоме уявлення про жіноче. Єва також проявляє залежність чоловіків від жінок у пошуку рівноваги між свідомим і несвідомим.
Єва як архетип Аніми в міфології та культурі
Юнг часто звертав увагу на міфологічні образи для пояснення своїх ідей. Образ Єви в Біблії, з точки зору Юнга, символізує не лише жінку як матір усього людства, але й процес пробудження людської свідомості через пізнання. Акт Єви в раю — скуштування плоду з Дерева пізнання — це метафора переходу від несвідомого буття до свідомого життя, що завжди супроводжується подвійністю: благословенням і тягарем знання.
Тінь Єви
У концепції Юнга архетипи також мають “тіньовий бік”. Тінь архетипу Єви може проявлятися через її темні аспекти: спокуса, маніпуляція, використання своєї чуттєвості та впливу для досягнення влади чи контролю.
Єва у структурі психіки
Архетип Єви як частина Аніми уособлює лише початок шляху інтеграції чоловіка із власним несвідомим. Для повного розвитку особистості важливо піднятися до вищих рівнів жіночої природи, які представлені в архетипах Софії (Мудрості) або Марії (духовної жінки).
Таким чином, для Юнга архетип Єви — це основоположний символ жіночого начала, який включає природність, материнство та чуттєвість. Він показує шлях до пізнання через взаємодію між чоловічою й жіночою частинами психіки.
Зображення до поточного посту у каналі "𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐨𝐜𝐜𝐮𝐥𝐭" - @moon_saturn_ukr
154
25-01-23 11:34

Британський учений Е.-О. Джеймс вважає, що культ богині-матері існував не тільки в період матріархату, а й на пізніших стадіях цивілізації. Можливо, споконвічно давній тип мислення як спосіб опрацювання найдавніший тип мислення як спосіб опрацювання інформації, отриманої з
навколишнього світу, виділяв двох богинь-матерів, функцією яких було відтворення життя. У доісторичний період релігія була пов'язана з родючістю і з нагальним завданням життєзабезпечення, а також із таємничими явищами - народженням і явищами - народження і продовження роду, від яких залежало виживання.
виживання. Таким чином, основою всього виступала ідея родючості у всьому її різноманітті.
Першим верховним божеством людини, як вважають історики, археологи і лінгвісти, була жінка - Велика Богиня або Мати Світу. Цю ідею підтверджують фігурки "венер", які залишилися з епохи верхнього палеоліту. Фігурки відрізнялися сильно збільшеними материнськими органами, оскільки в жінці в доісторичні часи головною була здатність до дітородіння.
Автори окремого видання, присвяченого дослідженню Матері Світу, яку, як припускають учені, звали Лада, стверджують, що вона була не тільки Матір'ю Сирою Землею, а й Царицею Небесною; у післяльодовикову епоху у неї з'явилася супутниця - богиня дочка. Пізніше богиня була
представлена в образах Костроми, П'ятниці, Купали, Берегині та в багатьох
інших. А з бронзової доби господарем на землі й на небі став чоловік - пастух, орач і воїн.
Ідею про те, що в доземлеробський період були дві небесні богині-рожаниці, висловив свого часу Б. Рибаков.
Він писав: "Рогаті рожаниці-оленихи мезоліту і неоліту перебували в такому співвідношенні одна з
одна з одною, як Лето і Артеміда - мати і дочка, і так само відали плодючість природи". Архетип "Мати" належить до базових архетипів, у яких зберігається і проноситься через віки те, що відноситься ще до палеолітичного періоду сприйняття (або розуміння) світу та його об'єктів і на яке періодично накладаються "додаткові" змістовні штрихи/креслення, виявлені свідомістю в наступні періоди інтелектуальної еволюції, що мають загальнолюдську і позачасову значущість.

Зображення до поточного посту у каналі "𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐨𝐜𝐜𝐮𝐥𝐭" - @moon_saturn_ukr
143
25-01-22 15:10

Девана — слов’янська богиня, що уособлює природу, полювання, дику силу та свободу. Її культ існував переважно у західних та південних слов’ян. Основні характеристики Девани:
🌱Асоціація з природою та тваринами: Девану часто вважали покровителькою лісів і звірів. Вона уособлювала свободу дикої природи, її недоторканність і магічну силу.
🏹Зв’язок із полюванням: Уявляли її як богиню-охоронницю мисливців, які приносили їй жертви для успіху в полюванні.
🏺Ім’я: Назва «Девана» може походити від слова «дева», що означає «діва», «незаймана». Вона символізувала незалежність і чистоту.
🔮Схожість з іншими божествами: Девана нагадує грецьку богиню Артеміду або римську Діану через свій зв’язок з полюванням і природою. Іноді її також порівнюють зі скандинавською богинею Скаді.
Хоч культ Девани не був систематизованим, сліди її шанування часто зустрічаються у традиціях слов’янських народів, особливо тих, які мешкали поблизу густих лісів і займалися полюванням.

Зображення до поточного посту у каналі "𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐨𝐜𝐜𝐮𝐥𝐭" - @moon_saturn_ukr
215
25-01-18 18:18

Бастет — єгипетська богиня, яка уособлювала родинне тепло, музику, веселощі, жіночу красу та захист дому. Вона була однією з найшанованіших богинь стародавнього Єгипту і часто асоціювалася з кішками, символом краси, хитрості та материнства.
🐈‍⬛Археологічні знахідки🐈‍⬛
1. Скульптури та статуетки кішок:
Статуетки із бронзи, золота або фаянсу зображували Бастет як жінку з головою кішки або у вигляді кішки. Їх знаходили у храмах, похованнях та місцях культу. Одну з найвідоміших бронзових статуй Бастет знайдено в Бубастісі (сучасний Телль-Баста).
2. Храм у Бубастісі:
Найважливішим релігійним центром культу Бастет був місто Бубастіс (стародавній Пер-Бастет) у Дельті Нілу. Руїни храму зберегли написи, які свідчать про святкування на честь богині.
3. Мумії кішок:
Археологи знайшли некрополі з сотнями мумій кішок, оскільки ці тварини були священними для Бастет. Особливо вражає кладовище у Бубастісі.
4. Написи:
Написи на стінах храмів і саркофагах часто згадують Бастет як «Леді родючості» або «Захисницю дому».
🐈‍⬛Історичні згадки🐈‍⬛
1. Геродот (5 ст. до н.е.):
У своїй праці «Історії» він згадує щорічні фестивалі в честь Бастет у Бубастісі, які збирали десятки тисяч паломників.
2. Тексти Пізнього царства:
У період Пізнього царства (664–332 до н.е.) культ Бастет став загальнонаціональним. Її стали більше асоціювати зі захистом і бойовою силою, іноді ототожнюючи з Сехмет (богинею війни).
3. Тексти Книги мертвих:
Бастет згадується як захисниця померлих і керівниця в царстві мертвих. Її описують як ту, хто оберігає Ра від змія Апопа.

Зображення до поточного посту у каналі "𝐌𝐨𝐨𝐧&𝐒𝐚𝐭𝐮𝐫𝐧 | 𝐨𝐜𝐜𝐮𝐥𝐭" - @moon_saturn_ukr
209
25-01-16 12:56
продовжуючи попередній пост...
(заслуговує ваших реакцій)
ми подумали про холод, який має в собі функцію очищення і такої собі дезинфекції. Перестраждали, перебилися в агоніях, написали десятки листів ненависті й вдячності, записалися на курс, який давно відкладали, вибудували нові лінії, ввели дисципліну. Ось приблизно такі процеси і дали зрозуміти, як він вас впорядковував. Далі можна говорити про побудову стосунків з Силою. Якщо при всьому, що описано вище, зрозуміли, що це наблизило до мети, йдемо далі. Якщо відкинули бажання або воно здається не таким вагомим, значить на цьому етапі навчальну функцію вона виконала.
Адекватна(золота середина) взаємодія не має виключати ваших потреб, вашої реалізації, нікому не обовʼязково уподоблятися Силі і проживати її містерію, як, наприклад, в грецькій міфології. Це досить скривлений погляд на речі, який лише віддаляє новачка від суті і навіть, можливо, розчаровує. Бути устами Сили — ніщо інше, як резонувати з нею, мати схожі цінності, але свій унікальний досвід. І це логічно випливає з того, що ми живемо вже в іншому світі, пост-модерному. Думаю, детально розʼяснювати не потрібно. Наразі методи самореалізації різняться з тим, що було 10 років тому, тож чому ви думаєте, що маєте мислити і діяти як стародавній грек, арієць, житель Месопотамії тощо? Вивчати міф, читати казку, дивитися фільм — не означає так жити. Тому, напевно, зараз дуже багато хейту гуляє мережею. Практики затримуються в цьому, будують навколо цього образ, набирають клієнтів, фан-базу, але в реальності воно не відповідає тому, що вони несуть в маси. І розвитку насправді дає мало. Не хочу нікого повчати, лише розʼяснюю, певне, очевидні речі.
Якщо хочете більше таких постів, повідомте🐱
279
25-01-08 15:51

Хотілось би поговорити про інтеграцію Великої Матері в сучасне суспільство.
Попри те, що останні кілька років зроблено чимало роботи в цьому напрямку, надано літературу, продемонстровано джерела, люди досі вважають це новою течією. Люди не хочуть читати. Наприклад, я писала про ВМ як про першооснову в тік тоці в коментарях, надала літературу, а мені сказали, що це не цікаво, цікавіше було б, якби я їм розповіла про це як інсайт з медитації, власний досвід. Власний досвід цінується, але якщо власний досвід лишається гіпотезою, нерухомою субстанцією, ніяк не досліджується і нічим не підтверджується, це буде просто на рівні цікавої для когось історії. Я, можливо, пишу тут замудрьонно, але намагаюся вам все-таки предметно донести, що над будь чим потрібно працювати. У нас є купа доступів і замість того, аби будувати чергові теорії змов, слухати чергових гуру, достатньо почати гуглити. Ми радо надаємо літературу, яку опрацьовуємо самі, ми спрощуємо задачу в вигляді відео, постів, підлаштованих під сучасне сприйняття і сподіваємося, що завдяки цьому зʼявляться ті, хто передаватиме впорядковані знання як традицію іншим поколінням. Усе тільки починається!

314
25-01-01 12:03

Нагадую, що про магічну практику я говорю з вами тут:
https://t.me/richter_occultista
також на каналі послуги та відгуки, ласкаво прошу

90
24-11-02 14:08

Любі, я зараз багато працюю, тому пости та довгоочікуване інтервʼю будуть після свят. Готова вас брати на діагностики, ворожіння, регрес, медитації та психологічні консультації.

162
24-10-28 13:18