🔴Ворог готує черговий комбінований масований удар по території України, який ймовірно, буде нанесено протягом 48 годин.❗️Планується застосувати:⚠️Приблизно 545 БпЛА;❗До 28 крилатих ракет Х-101 з 5х бомбардувальників Ту-95МС та 1 бомбардувальника Ту-160;❗18 балістичних ракет Іскандер-М з Брянської, Воронезької, Ростовської областей та з окупованого Криму;❗14 крилатих ракет Калібр з акваторії Чорного та Каспійського морів;❗️7 крилатих Іскандер-К з Ростовської, Брянської та Курської областей;❗3 аеробалістичні ракети Кинджал з 3х МіГ-31К.❗2 крилаті надзвукові ракети Х-22/32 з 1 бомбардувальника Ту-22М3;❗️Основні цілі:❗️м.Київ:🔴Жуляни;🔴Сирець;🔴Оболонь;🔴Дарниця;🔴Солом'янський район;🔴ДВРЗ.❗️м.Дніпро:🔴Чечелівський район;🔴Шевченківський район;🔴Соборний район;🔴Індустріальний район.❗️м.Черкаси:🔴Придніпровський район.❗️м.Львів:🔴Залізничний район.❗️м.Чернігів:🔴Новозаводський район.❗️м.Запоріжжя:🔴Заводський район.❗️Одещина:🔴Одеса — портова інфраструктура;🔴Чорноморськ — портова інфраструктура;🔴Ізмаїл;🔴Рені;🔴Вілкове;🔴Кілія.❗️м.Кривий Ріг:🔴Металургійний район;Підписатись 👉 🚀ППО | РАДАР
Починаємо найважливіший та най терміновий збір для ГУР МОУ — треба зібрати 283.000 грн якнайшвидше.Чим швидше закриємо — тим більше врятуємо життів наших військових та наших території, та більше знищимо живу силу ворога.Збираємо на Pulsar Merger XL5.Чому тепловізійний бінокль настільки важливий і для чого він потрібен:Це не просто прилад — це ключовий інструмент виживання та контролю ситуації вночі.Що він дає:— Виявлення ворога вночі: дозволяє бачити людей, техніку та рух навіть у повній темряві, крізь дим, туман або посадки— Раннє попередження: допомагає помітити противника ще до того, як він підійде на небезпечну дистанцію— Контроль території: дає можливість постійно відслідковувати ситуацію навколо позицій— Коригування дій: дозволяє точніше реагувати, наводити та приймати рішення в реальному часі— Безпека особового складу: зменшує ризик раптових атак і втратЧому це критично:Без тепловізора вночі підрозділ фактично працює “всліпу”. Це означає запізнілу реакцію, втрату ініціативи та значно більші ризики.Особливо важливо під час штурмів:відбивати атаки без можливості бачити ворога вночі — значно складніше і небезпечніше. Кожна секунда затримки може мати критичні наслідки.Саме тому такі прилади — це не про комфорт. Це про ефективність, контроль і, найголовніше, життя людей.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4j4VWurYjp💳Номер картки банки4874100027019952Сподіваємось на поширення від наших колег, адміністраторів каналів які можуть поширити збір та допомогти військовим.Звіт обов'язково буде які і усі звіти за минулі збори
🔴Ворог готує черговий комбінований масований удар по території України, який ймовірно, буде нанесено протягом 48 годин.❗️Планується застосувати:⚠️Приблизно 675 БпЛА;❗До 38 крилатих ракет Х-101 з бомбардувальників Ту-95МС та Ту-160;❗17 балістичних ракет Іскандер-М з Брянської, Воронезької, Ростовської областей та з окупованого Криму;❗8 крилатих ракет Калібр з акваторії Каспійського моря;❗️8 крилатих Іскандер-К з Ростовської, Брянської та Курської областей;❗4 гіперзвукових ракет Циркон з окупованого Криму.❗️Основні цілі:❗️м.Київ:🔴Жуляни;🔴Сирець;🔴Оболонь;🔴Дарниця;🔴Солом'янський район;🔴ДВРЗ.❗️м.Дніпро:🔴Чечелівський район;🔴Шевченківський район;🔴Соборний район;🔴Індустріальний район.❗️м.Черкаси:🔴Придніпровський район.❗️м.Львів:🔴Залізничний район.❗️м.Кременчу:🔴Крюківський район;🔴Автозаводський район.❗️м.Чернігів:🔴Новозаводський район.❗️м.Запоріжжя:🔴Заводський район.❗️Одещина:🔴Одеса — портова інфраструктура;🔴Чорноморськ — портова інфраструктура;🔴Ізмаїл;🔴Рені;🔴Вілкове;🔴Кілія.❗️м.Кривий Ріг:🔴Металургійний район;📡Орієнтовна кількість БпЛА на пускових локаціях:⚠️⚠️260 БпЛА на аеродромі Приморсько-Ахтарськ, Краснодарський край;⚠️⚠️250 БпЛА на аеродромі Халіно, м.Курськ;⚠️⚠️245 БпЛА на аеродромі Шаталово, Смоленська область;⚠️⚠️240 БпЛА на аеродромі Орел-південний, м.Орел.⚠️⚠️215 БпЛА на полігоні Навля, Брянська область;⚠️⚠️210 БпЛА на аеродромі Міллерово, Ростовська область;⚠️⚠️105 БпЛА на аеродромі Донецьк, окупований;⚠️⚠️60 БпЛА на полігоні Чауда, окупованих Крим;⚠️⚠️50 БпЛА на аеродромі Гвардійське, окупований Крим.❗️Загалом 1.635 БпЛА типу Герань-2, Гербера, ці всі БпЛА не будуть застосовуватися в одній атаці, буде застосовано до 700 БпЛА ❗️Підписатись 👉 🚀ППО | РАДАР
❗️Загроза комбінованого удару по території України протягом 72 годин❗️❗️Можливі цілі по яким планується нанесення масованого комбінованого удару:❗️м.Київ:🔴Жуляни;🔴Сирець;🔴Оболонь;🔴Дарниця;🔴Солом'янський район;🔴ДВРЗ.❗️м.Дніпро:🔴Чечелівський район.❗️м.Черкаси:🔴Придніпровський район.❗️м.Львів:🔴Залізничний район.⚠️⚠️⚠️Станом на зараз на пускових локаціях БпЛА приблизно 1.485 БпЛА різних типів.❗️Позавчора та вчора було здійснено доставку 950 БпЛА на пускові локації:⚠️⚠️200 БпЛА на аеродром Шаталово, Смоленська область;⚠️⚠️190 БпЛА на аеродром Приморсько-Ахтарськ, Краснодарський край;⚠️⚠️150 БпЛА на полігон Навля, Брянська область;⚠️⚠️110 БпЛА на аеродром Халіно, Курськ;⚠️⚠️100 БпЛА на аеродром Донецьк, окупований Донецьк;⚠️⚠️90 БпЛА на аеродром Міллерово, Ростовська область;⚠️⚠️60 БпЛА на полігон Чауда, окупованих Крим;⚠️⚠️50 БпЛА на аеродром Гвардійське, окупований Крим.❗️⚠️Також сьогодні було здійснено доставку 55 БпЛА на аеродром Халіно, Курськ та 30 БпЛА на аеродром Приморсько-Ахтарськ, Краснодарський край.🔴❗❗Також є загроза пуску у найближчі дні до 30 балістичних ракет Іскандер-М з наступних областях:❗❗Брянська область — підвищена загроза для Києва, Чернігівщини, та Київщини;❗❗Курська область — підвищена загроза для Полтавщини, Харківщини, Сумщини, та Києва;❗❗Воронезька область — підвищена загроза для Дніпра, Павлограду, Харківщини;❗❗Бєлгородської області — підвищена загроза для Харкова та області;❗❗Окупований Крим — підвищена загроза для Одещини, Дніпропетровщини, Запоріжжя.❗❗Краснодарський край — підвищена загроза для Запоріжжя, Дніпропетровщини;❗❗Таганрог, Ростовська область — підвищена загроза для Дніпропетровщини, Харківщини та Запоріжжя.🔴❗❗️Також у готовності у ворога є 16 крилатих ракет у Курській області та окупованих Луганський області та у Криму — підвищена загроза для Києва та області, Дніпропетровщини, Запоріжжя, Черкас.Підписатись 👉 🚀ППО | РАДАР
❗️Прошу кожного прочитати повністю цей пост❗️:За майже 4 години зібрали всього 13.000 грн, пост переглянули 50.000 людей, задонатили всього майже 150 людей яким я безмежно вдячний за підтримку військових. Честно скажу, такого ще ніколи не було, я все розумію, зараз реально тяжко, ростуть ціни на пальне, їжу, але ви теж зрозумійте, якщо ми не будемо допомагати військовим — ціни будуть вже не в гривнях, а в рублях, жити будемо не в Україні а в Сибірі, бо з окупованих територій бували випадки і вони продовжуються що наших людей пересиляють туди. З кожним днем — фронту рухається, інколи на нашу користь, інколи на користь ворога, не буде допомоги військовим — фронт рухне, та ворог дуже швидко дійде до наших міст.Мирні переговори не допоможуть станом на зараз, бо якщо ми продовжимо допомагати військовим — вони свою чергу зможуть тримати фронт, через це росія продовжить виснажуватися (росія велика, та не варто думати що вона повністю виснажилась за 4 роки війни), зараз ворогу дуже погано, наші БпЛА FP-1/2, наші FPV, та взагалі всі БпЛА зараз неймовірно сильно шкодять ворогу, ви навіть не уявляєте як зараз ворогу погано, ви можете мені не вірити, можете подумати що це пост проплачений, це ваше діло. Але у ворога зараз дуже великі проблеми з ППО поблизу України та взагалі «така собі» по всій росії, бо БпЛА FP-1/2 дуже сильно зробили росії «погано» у Криму у який ворог стягував протягом року РЛС, ППО через причину знищення систем нашими БпЛА, а зараз — вони навіть не можуть захистити Ленінградську область яка знаходиться 900км+ від території України, та ці порти, найбільші (!) порти рф вже тиждень без перерви атакують, та більше тижня там велика пожежа, кожну ніч ми знищено НПЗ, Хімзаводи та все що є. ⬆️Уявіть якщо нам це б сказали у 24.02.2022 або взагалі у 2022, 2023, 2024 що ми настільки сильні удари будемо завдавати по території росії, що у росія буде «дира» у бюджеті на 6 ТРИЛЬЙОНІВ рублєй, що Україна буде здатна збити майже всі ракети які ворог запускає по наші території, що США та ще багато країн світу будуть просити допомоги у України яка вже 12 років знаходиться у війні (4+ роки повномасштабної війни) проти росії, що Україна зможе збити майже всі ворожі БпЛА який ворог запустить, збити більше 900 БпЛА за добу! Що Україна здатна відновити всю енергетичну інфраструктуру за декілька місяців, коли у Європі кабель від ТЕЦ не могли полагодити 2 тижні.Ось до чого я, зараз почався рік у якому Україна ймовірно має (на мою думку вже має перевагу у війні) і треба ще протриматись цей рік, цей або наступний рік буде фінальним.Якщо ми зупинимось допомагати то фронт рухне, і путін не зупиниться на Донеччині, він піде на Дніпропетровщину, Одещину, Миколаївщину, Полтавщину і так далі по черзі дійде до вашої області, міста. Нам треба повністю виснажити ворога щоб змусити путіна підписати «мирний план». Те що Україна, або Зеленський «не хочуть» підписувати «мирний план» бо усі люди розуміють, що путін не зупиниться на Донеччині, він вже більше року дурить Трампа щоб не підписувати «мирний план» і так само надурить щоб його знову не підписувати та змінити Донеччину у плані вже на Дніпропетровщину та інші області.🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2Sk6ZWd1r6💳Номер картки банки4874100025860027 Допомога військовим — це інвестиція у ваше майбутнє життя, та життя цілої країни, України.Ось тепер можете думати, чи потрібно допомагати військовим.
🔴Отримав інформацію про можливий масований комбінований удар по території України протягом 48 годин.❗️Ворог може застосувати:❗❗До 30 балістичних ракет "Іскандер-М" з Брянської, Курської, Ростовської, Воронезької областей, Краснодарського краю та з окупованого Криму;⛴️❗До 24 крилатих ракет "Калібр" з 3х ракетоносіїв з акваторії Чорного моря;⚠️❗20 крилатих ракет "Х-101" з 5 бомбардувальників Ту-95МС;❗❗️До 14 крилатих ракет "Іскандер-К" з Курської та Ростовської областей;⚠️❗8 крилатих ракет "Х-101" з 2х бомбардувальників Ту-160;⚠️❗7 аеробалістичних ракет "Кинджал" з 7 винищувачів МіГ-31К;❗️До 4х гіперзвукових ракет "Циркон" з окупованого Криму.❗️Можливі цілі для атаки:🔴Київ та область:🔴Об'єкти ВПК у Києві.⚡️Білоцерківська ТЕЦ;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Макарів;⚡️Трипільська ТЕС;⚡️Київська ТЕЦ-1;⚡️Київська ТЕЦ-5;⚡️Київська ГЕС;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Вишгород;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Чабани;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Бровари.🔴Дніпропетровщина:⚡️Кам'янська ГЕС;⚡️Дніпровська ТЕС;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Дніпро, Кам'янське, Кривий Ріг, Павлоград;⚡️Криворізька ТЕС.🔴Черкащина:⚡️Черкаська ТЕЦ;⚡️Канівська ГЕС.🔴Полтавщина:⚡️Кременчуцька ГЕС;⛽️Нафтогазова інфраструктури у Лубенському, Полтавському, Миргородському районах.❗️Також ворог може спробувати атакувати західну Україну:⚡️Добротвірська ТЕС (Львівщина);⛽️Нафтогазова інфраструктура в районі м.Стрий (Львівщина);⚡️ТЕС в районі м.Калуш (Івано-Франківщина);⚡Енергетична інфраструктура в/у містах Луцьк, Львів, Ковель, Рівне, Тернопіль.⬆️⬆️⬆️❗️Ворог не буде атакувати одразу усі об'єкти які вказані вище, я вказав об'єкти які найбільш цікаві ворогу❗️❗️У разі загрози — буде повідомлення у каналі, тому раджу вам увімкнути сповіщення та поділитись цим постом з родичами, батьками, друзьями, знайомими щоб вони теж були в курсі загроз❗️Підписатись 👉 🚀ППО | РАДАР
Як бачите — за кожен збір є звіт, я хочу подякувати вам за те що ви довіряєте мені та нашому підрозділу та підтримуєте його дронами та багато чим іншим. Я завжди казав та буду казати — ви неймовірна аудиторія яка ніколи не забуває про військових та підтримуєте, ви не можете як наш підрозділ вдячний вам. Дронами на які ми змогли зібрати кошти було знищено багато техніки та безпосередньо ворога, бувало навіть таке що завдяки цим дронам на які ми зібрали звільняли територію. Чим більше дронів — тим більше збережених життів наших військових та більше збереженої нашої території.Завдяки вам за майже 2 роки ми змогли зібрати 7.903.750 грн для наших військових (усі звіти — https://t.me/mon1tor_ua/15948 )Я вкотре кажу, що ніколи не беру та не брав гроші за збори (якщо хтось не вірить — може зв'язатись з будь-яким підрозділом для якого ми збирали), на відміну від деяких інших волонтерів, так, нажаль є волонтери які просять гроші за збори. Ви неймовірні, ви найкращі ❤️🫡 Смерть ворогу!Слава Україні!
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країни➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖Сьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
❗️ Розпочинаємо новий збір на FPV-дрони ❗️Сьогодні ворог масовано атакував Україну ударними БпЛА та ракетами. Мирні міста знову під прицілом.Тому пропоную помститись найкращим способом — допомогти нашим військовим знищувати ворога.Ми відкриваємо збір на FPV-дрони, які наші військові використовують для знищення ворожої техніки та окупантів.Руснява техніка коштує сотні тисяч доларів інколи мільйонів, а один FPV-дрон на оптоволокнні — у сотні разів дешевший (500-600), але може знищити танк, БТР або зупинити ворожий штурм.Ви можете спитати: чому збір тільки на дрони і чому сума 150 000 грн?Відповідь проста.Ми не канал-мільйонник, який може закривати всі потреби підрозділу одразу. Потреб дуже багато.Наприклад, підрозділу потрібно хоча б 100 FPV-дронів на місяць, а це понад 1 000 000 гривень.Зрозуміло, що таку суму наш канал зібрати не зможе.Саме тому ми відкриваємо реалістичний збір — 150 000 грн, щоб закрити хоча б частину потреб.FPV-дрони потрібні завжди, адже саме ними зупиняють ворожі штурми та знищують техніку окупантів.👇 Підтримайте наших військових🔗 Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/DfT8mFHgf💳 Номер картки банки4874100025614440Не ігноруйте цей збір.Якби не наші військові — росія давно окупувала б всю Україну.Поки ми спимо у теплих домівках, вони сидять у холодних окопах, під обстрілами, і стримують ворога.Я думаю, кожен може закинути хоча б 50–100 грн.Для однієї людини — це небагато.Але якщо ми об’єднаємось — це перетвориться на зброю, яка знищить ворога.Не проходьте повз. Підтримайте збір, дуже прошу🙏🏻
🔴Отримав інформацію про можливий масований комбінований удар по території України протягом 48 годин.❗️Ворог може застосувати:❗❗До 30 балістичних ракет "Іскандер-М" з Брянської, Курської, Ростовської, Воронезької областей, Краснодарського краю та з окупованого Криму;⛴️❗До 24 крилатих ракет "Калібр" з 3х ракетоносіїв з акваторії Чорного моря;⚠️❗20 крилатих ракет "Х-101" з 5 бомбардувальників Ту-95МС;❗❗️До 14 крилатих ракет "Іскандер-К" з Курської та Ростовської областей;⚠️❗8 крилатих ракет "Х-101" з 2х бомбардувальників Ту-160;⚠️❗7 аеробалістичних ракет "Кинджал" з 7 винищувачів МіГ-31К;❗️До 4х гіперзвукових ракет "Циркон" з окупованого Криму.❗️Можливі цілі для атаки:🔴Київ та область:🔴Об'єкти ВПК у Києві.⚡️Білоцерківська ТЕЦ;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Макарів;⚡️Трипільська ТЕС;⚡️Київська ТЕЦ-1;⚡️Київська ТЕЦ-5;⚡️Київська ГЕС;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Вишгород;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Чабани;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Бровари.🔴Дніпропетровщина:⚡️Кам'янська ГЕС;⚡️Дніпровська ТЕС;⚡Енергетична інфраструктура в районі м.Дніпро, Кам'янське, Кривий Ріг, Павлоград;⚡️Криворізька ТЕС.🔴Черкащина:⚡️Черкаська ТЕЦ;⚡️Канівська ГЕС.🔴Полтавщина:⚡️Кременчуцька ГЕС;⛽️Нафтогазова інфраструктури у Лубенському, Полтавському, Миргородському районах.❗️Також ворог може спробувати атакувати західну Україну:⚡️Добротвірська ТЕС (Львівщина);⛽️Нафтогазова інфраструктура в районі м.Стрий (Львівщина);⚡️ТЕС в районі м.Калуш (Івано-Франківщина);⚡Енергетична інфраструктура в/у містах Луцьк, Львів, Ковель, Рівне, Тернопіль.⬆️⬆️⬆️❗️Ворог не буде атакувати одразу усі об'єкти які вказані вище, я вказав об'єкти які найбільш цікаві ворогу❗️❗️У разі загрози — буде повідомлення у каналі, тому раджу вам увімкнути сповіщення та поділитись цим постом з родичами, батьками, друзьями, знайомими щоб вони теж були в курсі загроз❗️Підписатись 👉 🚀ППО | РАДАР