Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мізу читає
Додано 14 лип 2024

Мізу читає

@mizureader
Кількість підписників: 650
Фото: 1,100
Відео: 94
Посилання: 292
Опис:
Адмін каналу - Мізукі ( @Mizuk1nn ) Blond ❌ Skinny ❌ Rich ❌ B×tch✅✅
Джерело

Мізу читає | І при тому, що більшість норвежців або закриті в своїх компаніях з дит...

Логотип телеграм спільноти - Мізу читає Мізу читає @mizureader
178 Охват/переглядів 2026-05-25 17:58 Повідомлення №1575
І при тому, що більшість норвежців або закриті в своїх компаніях з дитинства, або просто нудні, для мене знайти когось цікавого майже неможливо. Відчуття, що українці тут як на підбір. Я зустрічав людей, які були би мені цікаві, але таких одиниці, більшість просто ніби вилізли з цирку фріків.Чомусь я зустрічав більше проукраїнських норвежців, ніж проукраїнських українців, лол.Інтеграція нормальна, але для людей, які не знають англійської вивчити норвезьку, яку пояснюють вчителі-норвежці — дуже важко. Що, на мою думку, доволі дивно, ми (класи для переселенців) і норвезькі класи майже не перетинаємося. Для класів з переселенцями є постійно якісь походи, прогулянки, ігри і тд, але все це без участі справжніх норвежців нашого віку. Мені здається, подібне більше укріплює відокрелення переселенців в свої групки, а не інтеграцію в норвезьке суспільство.Я не претендую на об'єктивність чи "правильність" своїх думок і свого досвіду. Це просто досвід і він у всіх різний.Комусь тут подобається і це дуже класно, але мені не сильно підходить ця країна.