Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Mishchyshyn Phil UA
Додано 14 лип 2024

Mishchyshyn Phil UA

@mishchyshyn_phil_ua
Кількість підписників: 566
Фото: 2,370
Відео: 297
Посилання: 1,850
Опис:
Про життя та події, без претензій на істину в останній інстанції.
Джерело

Mishchyshyn Phil UA | Мені ніколи не подобався Шабунін, мало того вважаю, що від касти "непо...

Логотип телеграм спільноти - Mishchyshyn Phil UA Mishchyshyn Phil UA @mishchyshyn_phil_ua
532 Охват/переглядів 2025-07-13 06:00 Повідомлення №5663
Мені ніколи не подобався Шабунін, мало того вважаю, що від касти "непогрішних" та недоторканих професійних "младоантікорупціонерів" Україна на виході отримала ЗНАЧНО більше шкоди ніж користі, оскільки на певному етапі спрацювала і формула, що "прибутковішою за корупцію може бути тільки боротьба з нею" і політичні моменти спрацювали, АЛЕ.АЛЕ не можна не визнавати, що наявність "Шабуніних" в державі та можливість діяльності для них є однією з ознак того що демократія в державі жива та плюралізм думок захищений. Зараз ми маємо певний парадокс: минула влада з якою Шабунін боровся визнавала за ним як право бути "Шабуніним" так і його право боротися з нею, натомість влада нинішня до вкорінення якої немало приклався і сам Шабунін за ним таких прав не визнає. І це БІДА, при всій моїй "нелюбові" до Шабуніна як особистості.Нажаль захищена можливість критикувати чинну владу (без різниці якими прізвищами вона персоніфікована) є одним з тих наших надбань які ми зараз стрімко втрачаємо. БІДА.P.S. Пост не в підтримку Шабуніна. Він фальшива людина без принципів.