Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік
Додано 06 січ 2025

Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік

@miroslav_liaskovez_channel
Кількість підписників: 2 267
Фото: 118
Відео: 9
Посилання: 55
Опис:
Мої інтерв’ю, доклади з конференцій і корисності - https://linktr.ee/miroslav_liaskovez Є питання по трафіку, пиши мені в лс - @miroslav_liaskovez
Джерело

Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік | На днях повернувся в Київ з 2х місячної відпустки. За цей час не прові...

Логотип телеграм спільноти - Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік @miroslav_liaskovez_channel
3 720 Охват/переглядів 2025-03-15 10:39 Повідомлення №221
На днях повернувся в Київ з 2х місячної відпустки. За цей час не провів ніодного созвону, майже нікому не відповідав в Дірект(вибачаюсь наперед за ігнор).Зробив так вимушено, так як відчув дуже сильне вигорання.Доходило до того, що коли відкривав ТГ або Facebook ADS, хотілось ригати від цього всього.А знаєте що саме хреново? Це коли в тебе під ногами лежить купа супер ахуенних ідей і пропозицій по партнерствам, які можуть тебе еееееебать як забустити по життю, але ти просто навіть не хочеш до них нагинатись, щоб підібрати. Чи то вигорання, чи 30+ на носі, чи якась вже зона комфорту, чи просто в голові вавка, без поняття.На даний момент все топ, енергія і бажання розйобувати повернулись. Але скільки це протриває, хз. Зрозуміло, що якщо робити все як було раніше, то воно не призведе до ніякого нового ефекту, а просто дасть тимчасове покрашення.Як то кажуть класики. «Безумие — это точное повторение одного и того же действия раз за разом в надежде на изменение»За цей 2х місячний період «для себе», склав пару нових связок, як по новому дивитись на роботу і жити життя, які малиб не допустити цього знову. Потестую, і обов’язково в майбутньому з вами поділюсь. Але якщо вдруг сам не витягну, і ця історія повернеться, тоді буду ще додатково шукати рішення з психологами і коучами.Якось так, нівякому разі не подумайте що я вам жаліюсь, чи нию, ні. Просто коротеньке пояснення де я пропадав, і чому всіх жостко ігнорив.Тому, всі хто там мав якісь пропозиції чи питання за цей період, велком в Дірект @miroslav_liaskovez я з Понеділка в роботці і готовий ебашити😈Якщо хтось проходив схожий життєвий етап, і може поділитись своїм кейсом в коментах чи в лс, був би дуже вдячний🫡Всім ахуенного, гарного дня і якісних лідів до 1$ у всі вертикалі🤝