Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік
Додано 06 січ 2025

Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік

@miroslav_liaskovez_channel
Кількість підписників: 2 267
Фото: 118
Відео: 9
Посилання: 55
Опис:
Мої інтерв’ю, доклади з конференцій і корисності - https://linktr.ee/miroslav_liaskovez Є питання по трафіку, пиши мені в лс - @miroslav_liaskovez

👥 Кількість підписників

2 267
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -5

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

Мирослав Лясковець - трохи шарю за FB трафік 2025-01-28
Мирослав Лясковець - про трафік, життя та інше 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

🫡Добрий день, студія. Я відкрив набір на 17й потік свого навчання по трафіку з FB & INSTAGRAM під білі і сірі ніші. Стартуємо 13.10(за 1.5 тижні). Що там буде?- 150 годин структурного і логічного контенту, де я розказую логіку роботи, а не просто що куда жмакать- Глибоку інформацію по заливу на білі вертикалі (товарка, мфо, ecom), а також по сірим (гемблінг, нутра, крипта, свіпи)- 3 місяці навчання. Перших 1.5 місяці - теорія + практика, ще 1.5 місяці заливів під моїм наглядом. - Цікаві домашні завдання + тести- 6 живих онлайн вебінарів і 15 QA сессій особисто зі мною- Моя особиста підтримка в загальному чаті- Навчання в невеликій групі з +-50 людей- Шанс на працевлаштування в арбітражну команду чи маркетингове агентствоЯкщо ви:🔸Баер/тімлід - якому треба скласти повне розуміння логіки роботи з FB і відповісти на 100 запитань. 🔹Овнер команди/ПП - який хоче зрозуміти як це все працює, і самому повпливати на ефективність роботи його медіабая. 🔸Новачок - який мріє попасти в арбітражну команду чи маркетинг агентство, віддалено чи офіс. 🔹Власник бізнесу - який хоче додатково погратись з арбітражем. Всіх вас радий бачити в себе на курсі. Як показує практика, всім вам буде одинаково корисно, і точно нікому не нудно. 📍Ось тут більше деталей(ціна, програма, відгуки і тд) - https://miroslavliaskovez.top/*є можливість оплати в usdt**є можливість купити у розстрочку на 3 платежі✉️Є доп. питання, пишіть мені в лс @miroslav_liaskovezЯкось так, всім якісних лідів по 1$ і зацепів на всіх кабінетах🫡p.s. наступний потік буде десь аж в Березні, тому рекомендасьйон не відтягувати, якраз будете сидіти вдома через холодну погодку пити чай і навчатись + йде великий сезон на онлайн покупки, який краще не пропупускати.
👀Ще один елемент в якому проїбався баер і отримав депи по 570$ на Tier3. І це залив чисто на один варіант посадкової сторінки - webview. Якщо фільтранувати кампашки по цілі «інсталли додатків» то побачимо що у нас було запущено з 100 кампаній, аж 97 кампаній саме на webview. Ну бляха. Якщо ти бачиш, що в тебе не йде щось на webview, так викинь його і потестуй pwa, ios, або мультилинку (pwa + ios). Ні, треба було робити ебані перезапуски 90+ раз, і ніхуя другого не затестити.Навіть якщо взяв webview, пролий на один дизайн 3 кампашки, бачиш що щось не йде. Поміняй дизайн(слот, краш хз) ще залий 3 рази. Не пішло, (ще раз поміняй дизайн), залий, не пішло. В суммі ти вже зробив 9 запусків на 3 різні дизайни, що вже гуд. Потім як варіант ти можеш взяти це саме крео і зробити ще так само з PWA, пролий на 3 дизайни і подивись як це крео покаже себе ще там. Не пішло. Тоді зміни оффер під це ГЕО, пролий його по 3 рази на webview прилку з дизайном який давав найкращу ціну на інсталл, і так само на PWA.І тільки такими кроками-тестами, замінюючи елементи у своїй воронці, у гемблі їх по дефолту 4 (акк - крео - прилка - оффер) ти можеш щось нащупати і вже помалу вглублятись в связку, де буде видно хоч якісь позитивні зміни в цифрах.Начебто логічна дія, але як бачите на це не звернули увагу, за що також поплатились. Тут кстаті дуже гарно ляже цитата відомого персонажа з комп. ігор «Безумие - это повторения одного и того же действия, в надежде получить другой результат».Тому ребят не будьте «безумцами», робіть хоч якісь тести, і не перекладуйте вину то на фб, то на оффери, то на крео, то на аудиторії, то на зацепи то ще на щось. Витрачайте оборотку овнера з розумом, бо коли йому припече, то прийдеться позвати мене на розбір в команду, і коли я прийду то буду бити по вас рукам, якщо понаходжу такі моменти))Якось так ребят, всіх обняв і побільше вам зацепів і ахуенного конверту у ваші запуски🙏
Вспендити $5700 на tier3 і получити депи по 570$. Це я сьогодні отримав ще пару кабів від агента для заливу, заходжу а тут така ахуенна картина. Кампашки не повидаляли, все як на ладоні. Ну тут баер ебашив капітально, він вирішив хуярить 1 оффер на всі ГЕО, а не працювати з одним гео декілька офферів. За що по факту і получив такі результати.+ крео що на Бразилію, що на Камерун, що на Узбекистан одинакове, тільки текстовку переклав. В такому випадку було простіше обєднати гео в один адсет, і просто використати «мультиперевод» в настройках крео і не ебати собі мозги. Здешевивби тести в раза 2-3.Надіюсь що тут ще багато данних не прилетіло в сам фб, бо якщо з такими результати вебати 5к на tier3 в нікуда, то це піздец ребят. Хоча можливо вони за спенд працювали, і було просто похуй реклу і медіабаю, але дуже сумніваюсь. + потеря близько 10-15% данних для фб рахується нормою, все що вище треба сідати і розбиратись. Особливо якщо ви льете tier1 там взагалі треба вигризати майже 100% дольоти в фб, так як ебаний 1 деп може вирівнянти весь відкрут кампашки. Там я пошастав по його кампашках, там ще є приколи, але то вже розкажу якось іншим разом.Питаннячко. А ви як тестите? Один оффер - багато гео? Одне гео - різні оффери?
Мені сьогодні 30🎂 Останній рік був жорсткий. Впершу чергу емоційно. Відбулось багато ситуацій і моментів через які морально-психологічний стан трохи пошатнуло.І це взагалі ніяк не звʼязано з грошима чи роботою.Закривши свої базові потреби, і живучи доволі спокійне комфортне, гарне життя, в один момент ти снідаєш сам у своєму власному домі, плачеш в Porsche, зʼявляється велике бажання на швидкості 250+ розмататись на Ducati об якийсь відбійник з 0 відчуттям страху.А через пару хвилин/годин, ти як в нічому не бувало, вже з посмішкою йдеш на зустрічі, проводиш вебінари чи просто працюєш. З часом усвідомив, що це такий період життя, його треба прожити, зробити висновки, щоб в першу чергу подорослішати. Навчитись брати відповідальність, навчитись не брехати самому собі, навчитись признавати свої пройоби, навчитись ділитись своїми емоціями і відчуттями, навчитись копатись в своїй голові, навчитись побути самим з собою і не втікати від своїх же думок. Знаю, звучить як депресивна кончана психологічна смазлива фігня. Але розказую як є, те що дійсно прожив і проживаю.Честно, взагалі ніколи не міг подумати, що буду мати такий період в житті. Але як оказалось, життя доволі динамічна штука, сьогодні так, а завтра так. Зараз мій стан - ахуенний. Таких думок вже немає. Психолог + мотоцикл справляються на відмінно. Трохи є стресу по роботі, але коли його немає.Головний висновок ребят, старайтесь і робіть все так, щоб впершу чергу всередині себе ви відчували спокій і дійсно проживали своє життя, а не чиєсь. Якось так, дякую що дочитали до кінця, всіх цьомнув і обняв.
На днях повернувся в Київ з 2х місячної відпустки. За цей час не провів ніодного созвону, майже нікому не відповідав в Дірект(вибачаюсь наперед за ігнор).Зробив так вимушено, так як відчув дуже сильне вигорання.Доходило до того, що коли відкривав ТГ або Facebook ADS, хотілось ригати від цього всього.А знаєте що саме хреново? Це коли в тебе під ногами лежить купа супер ахуенних ідей і пропозицій по партнерствам, які можуть тебе еееееебать як забустити по життю, але ти просто навіть не хочеш до них нагинатись, щоб підібрати. Чи то вигорання, чи 30+ на носі, чи якась вже зона комфорту, чи просто в голові вавка, без поняття.На даний момент все топ, енергія і бажання розйобувати повернулись. Але скільки це протриває, хз. Зрозуміло, що якщо робити все як було раніше, то воно не призведе до ніякого нового ефекту, а просто дасть тимчасове покрашення.Як то кажуть класики. «Безумие — это точное повторение одного и того же действия раз за разом в надежде на изменение»За цей 2х місячний період «для себе», склав пару нових связок, як по новому дивитись на роботу і жити життя, які малиб не допустити цього знову. Потестую, і обов’язково в майбутньому з вами поділюсь. Але якщо вдруг сам не витягну, і ця історія повернеться, тоді буду ще додатково шукати рішення з психологами і коучами.Якось так, нівякому разі не подумайте що я вам жаліюсь, чи нию, ні. Просто коротеньке пояснення де я пропадав, і чому всіх жостко ігнорив.Тому, всі хто там мав якісь пропозиції чи питання за цей період, велком в Дірект @miroslav_liaskovez я з Понеділка в роботці і готовий ебашити😈Якщо хтось проходив схожий життєвий етап, і може поділитись своїм кейсом в коментах чи в лс, був би дуже вдячний🫡Всім ахуенного, гарного дня і якісних лідів до 1$ у всі вертикалі🤝