Джерело
Міністр (без) культури💀 | Фінал The Boys – не погано, але й не прекрасноБез спойлерів: фінал на ...
1 020 Охват/переглядів
2026-05-20 10:49
Повідомлення №7787
👏Фінал The Boys – не погано, але й не прекрасноБез спойлерів: фінал на 7/10, хоча й сам сезон був слабеньким сюжетно. Я боявся чогось в стилі Гри Престолів або Stranger Things. Але це більше схоже на враження від фіналу LOST – хтось його обожнюватиме, хтось буде хейтити, і є за що.Зі спойлерами: фінал арки Хоумлендера і Бутчера – шикарний, майже канонічний, хоч і Біллі зробили тут більш людяним, ніж в коміксі. Х'юї походу готують відправити на підвал до Солдатика, щоб доїти бабки з двох спін-оффів. Жирний мінус - герої GEN V ні про що, могли хоча б вбити цих лохів для більшого драматизму.Здається, що Ерік Кріпке планував трішки інший фінал, але зіткнувся з тим, що було в 5 сезоні Надприродного, після якого він пішов з серіалу. Боси Amazon хочуть клепати спін-оффи, тому долі деяких героїв надто розмиті.Хоумлендер Ентоні Старра – впевнено в топі найкращих лиходіїв у супергеройських фільмах/серіалах (самі вирішуйте на якому місці). І це при тому, що він грав майже комендійну роль. Геній. Меми з ним будуть жити вічно. Сподіваюсь, він не проп'є свій талант і матиме чудову кар'єру надалі...🫡МІНІСТР (БЕЗ) КУЛЬТУРИ