Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Міністр (без) культури💀
Додано 14 лип 2024

Міністр (без) культури💀

@ministerwithoutculture
Кількість підписників: 3 771
Фото: 4,400
Відео: 2,750
Посилання: 6,120
Опис:
❕Меми, поп-культура, політика, щітпост 👉 Реклама: https://t.me/MichaelEhrmantrautBot ⚡️БУСТ: https://t.me/boost/ministerwithoutculture ⚠️Збори – лише від знайомих каналів у предложку

👥 Кількість підписників

3 771
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: +22

📊 Кількість повідомлень на день

3.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 3.4

Історія змін лого

Історія змін назви

Міністр (без) культури💀 2026-05-19
Міністр (без) культури🎗 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👏Фінал The Boys – не погано, але й не прекрасноБез спойлерів: фінал на 7/10, хоча й сам сезон був слабеньким сюжетно. Я боявся чогось в стилі Гри Престолів або Stranger Things. Але це більше схоже на враження від фіналу LOST – хтось його обожнюватиме, хтось буде хейтити, і є за що.Зі спойлерами: фінал арки Хоумлендера і Бутчера – шикарний, майже канонічний, хоч і Біллі зробили тут більш людяним, ніж в коміксі. Х'юї походу готують відправити на підвал до Солдатика, щоб доїти бабки з двох спін-оффів. Жирний мінус - герої GEN V ні про що, могли хоча б вбити цих лохів для більшого драматизму.Здається, що Ерік Кріпке планував трішки інший фінал, але зіткнувся з тим, що було в 5 сезоні Надприродного, після якого він пішов з серіалу. Боси Amazon хочуть клепати спін-оффи, тому долі деяких героїв надто розмиті.Хоумлендер Ентоні Старра – впевнено в топі найкращих лиходіїв у супергеройських фільмах/серіалах (самі вирішуйте на якому місці). І це при тому, що він грав майже комендійну роль. Геній. Меми з ним будуть жити вічно. Сподіваюсь, він не проп'є свій талант і матиме чудову кар'єру надалі...🫡МІНІСТР (БЕЗ) КУЛЬТУРИ
В самолёте летели пассажиры, да? Э... И один из пассажиров, э... с Украины , Помощник Юлии Тимошенко, Латентный петух Эдик Коваленко представляясь сотрудником Главного Управления Разведки, выделываясь,рассказывает что типо, он с какой то криминальной группой с его слов"держит город Днепр", унижаясь, как тряпка бегает за парнем в Днепре, врёт всем что миллионера из него сделал, а сам выпрашивает у него ПОСОСАТЬ . Ради разнесения информационного мусора и развлекухи, вместе с Американскими петушиными ЦРУшными-заднеприводными  спецслужбами устраивают пситеррор простым людям. Коваленко издевается над детьми и взрослыми как над скотом. В спортлайфе в Днепре, до болевого эффекта облучают  ЦРУшными электромагнитными и торсионными генераторами Украинцев, подают волны через мобильный телефон и городские ретрансляторы, сильно сужают сосуды, мешают Украинцам думать,вызывают тошноту и другие неприятные физиологические ощущения, используют НЛП.фото Балабола Коваленко и остального петушиного кубла на Аватаре. Жители Днепра, кто общается с этой мазью Коваленко, который с ЦРУшниками травит детей, задумайтесь,зачем вам этот Недоделок. Когда уже эта мразь нажрется и обрыгается своими сплетнями?👀 МІНІСТР (БЕЗ) КУЛЬТУРИ