Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - MILITARY
Додано 06 гру 2025

MILITARY

@military2016
Кількість підписників: 12 492
Фото: 3,540
Відео: 3,510
Посилання: 10,700
Опис:
Для зв'язку - @h_nikolaev_ua_bot посилання на канал : t.me/military2016

👥 Кількість підписників

12 492
Середній/День:: -13
Середній/Тиждень:: -49
Середній/Місяць:: -170

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 915
Середній/День:: 3,340
Середній/Тиждень:: 2,903
ERR: 23.33%

📊 Кількість повідомлень на день

7.6
Останній день: 8
Середнє за тиждень: 7.4
Середнє за день: 7.6

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,190 26-06-22 11:34
БПЛА - командування і зміни підходівПам'ятаю в 22 році командування взагалі не розуміло, що робити з БПЛА, це була окрема структура армії.Ми робили, що хотіли і до чого дійде наш збочений розум.Зв'язувались на пряму з мінометкою і артою і вбивали підарів, а вже тоді доповідали командирам, які вважали всіх бплашників непотрібними, не знали, як використати і взагалі ми для них не воювалиДалі пішли перші складнощі, які ми створили самі, Гугл мітка, в якій ми хотіли спростити роботу злагодженості в підрозділі і створювали транслі через мітки з артою, мінометкою і командуванням і тут почався початок кінця.В 2026 році відчуття, наче у війську їбашаться як прокляті, без будь якого перепочинку лише бпла бо це по відчуттям ЄДИНИЙ вогневий засібІ звісно, що якщо бплашник щось проїбе то він буде винен ледь не в прориві фронту.Навантаження таке, наче більше в армії нічого немаєУражень противника від БПЛА дорівнює 80%, як мінімумВимагають від БПЛА вийти за всі рамки фізики і фінансів але все одно бепели не воюють.Добре, що хоч СБС створили.Бо в лінійних частинах мені дуже шкода пілотів мавіка.Це леви, які і в стрілковий вступають і сплять по 4-5 годин і підарів вбити намагаютьсяПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 2,760 26-06-20 13:43
Знаю, що на мене підписані люди зі Слов'янськаТрошки накидаю вам інфиРай-Олександрівку вже повністю можна вважати сірою зоною, а це означає, що ворог не просто зайшов в містечко, а й закріпився там і перебуває в пермішку з нашими силами.Противник накопичується щоденно і якщо не буде дій зі зрізом навколо Рай Олександрівки, ми її втратимо.З хорошого, Слов'янськ активно готують до оборони, навколо міста копаються оборонні позиції, особливо протитанкові рови з ягозою, які вже ефективно себе показали на Покровському напрямку, тому ворогу буде дуже складно підійти до міста. Констаху вони беруть вже майже 2 роки, хоча впевнений, що рано чи пізно її дожмуть.По самому місту кількість обстрілів збільшується але поки в зоні інтересу більше Краматорськ. Планових цілей там нереальна кількість.Тому, місцевим однозначно рекомендую виїжджати і я не уявляю вашу біль бо Слов'янськ припав в серце і мені і став комфортним, улюбленим містом.Але життя українців важливішеПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 2,500 26-06-17 05:05
Підрозділи самі готують собі кадри. Ок чи не ок?2й корпус НГУ "Хартія" запустила власний сержантський курс.Як на мене, це дуже хороший приклад. В них є своя внутрішня культура, своє бачення, яке вони вкладають та розшируюють на весь корпус, і такі курси є одним з інструментів.Корпус/бригада краще розуміють, чого саме їм потрібно навчити своїх сержантів. Бо кожний підрозділ має свої особливості, свої прогалини в системності навчання.Додатково - скорочене "плече" зворотнього зв'язку - підрозділи будуть вказувати після курсу, чого не вистачає, що б змінити, тощо. Плюс неформальний зворотній зв'язок, адже (я так гадаю) - основа інструкторів є вихідцями з підрозділів корпусу, та будуть отримувати зворотній зв'язок через горизонтальні, неформальні зв'язки.Будуть свої помилки, складнощі, непорозуміння.Які будуть виправлені, при адекватному AAR, бажанні та волі.На мою думку, це набагато краще, ніж відправляти людей на якісь курси, які часто є чистою лотереєю, особливо закордоном. Особливо, якщо мова йде про лінійні підрозділи, для яких віддати сержанта на навчання - це вкрай складно через ряд причин.Підписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 2,980 26-06-13 09:39
Нові контракти = новий конфлікт в середині військаДивлюся слайди, читаю статті, шукаю через чат гпт і все виглядає красиво, якщо дивитись зверхуАле насправді створює тотальний розрив між тилом і фронтомМіж офіцером з бойоим досвідом і новомобілізованим піхотинцемМіж логістом водієм і бплашникомПроблема в тому, що дані контракти писали дуже розумні менеджери, які найімовірніше хотіли зробити чесні на їхню думку контракти але без врахування думки військовихБо дивно, коли офіцер, який оббігав в посадках 22-середина 24 року отримує в декілька разів менше, ніж новомобілізований бплашникПитання в тому, який бплашник, якщо криліст отримуватиме стільки ж скільки мавікіст, тут теж питань багато.А як це командир роти отримуватиме менше ніж його підлеглий?В командира роти роботи і відповідальності настільки багато, що можна вздьорнутисьНа перший погляд для цивільного ці контракти виглядають гарноДля військового ці контракти тотально вбивають офіцерський корпусНіхто адекватний не захоче йти в офіцери, а армія тримається на логістиці, менеджерстві, забезпеченні різних видів, а вже потім піхотіІ так само навпакиПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 2,970 26-06-08 16:22
Малороси завжди були причиною втрати свободи для УкраїниІ малороси куди небезпечніший ворог ніж росіяни.Росіяни очевидні, вони хочуть тебе вбитиЩодня надсилаючи ракети і шахеди в цивільні домівки, позбавляючи життя таких, як ми.Росіяни передбачувані і ти знаєш, що росія ворог.Малороси ж гірші, адже це ті, хто живе поруч з нами, щодня ми можемо з ними спілкуватися і навіть не знати, що ці люди готові пробачити все, позбутися цінностей, забути кривду скоєну ворогом аби було зручніше аби було комфортніше аби "внєполітікі"Ці люди найкращі друзі для росії, адже неусвідомлюючи, ці люди роблять усе для знеособлення зла.Винні не росіяни, винна палітікаРосіяни чудово знають, як користуватись такими ідіотами, адже це ж було вже в історії, правда ж?Для мене людина без цінностей, принципів і честі значно гірша за ворога, який має ідею.Єдине, що в мене викликає це фото - огидуОгиду перед кожним, хто готовий стояти поруч з стягом країни, яка щодня вбиває людей, байдуже якої національності але чомусь українців
👁 3,060 26-06-06 17:38
Противник змінює поняття війни і фронту, максимально розбавляючи саме розуміння "лінії бойового зіткнення", або "нуля", кому як зручно.Кількість випущених шахедів безпосередньо по цивільним в різних куточках України - це спроба вплинути на моральний стан всіх українців і передати їм відчуття війни і неспокою всюди.Це психологічний момент, який задіює ворог, щоб зламати наш тил.Якщо ми діємо на економіку країни, ворог давить на наші емоції і психіку.Шахедні і ракетні удари лише зростатимуть, жертв може бути більше(якщо не збільшиться добровольців чи мобілізованих в вогневі групи, які збиватимуть шахеди).І рано чи пізно переломний момент буде, який або зламає українців в тилу або загострить відчуття бажання знищити росіюІ власне висновок і буде наступний рівнем ескалації, де перший варіант наблизить нас до ідейної поразкиА другий зробить сильнішим.При другому етапі росія не витягне катку і я в цьому впевненийТепер час, коли бетон може і вистояти, а от чи вистоїть народПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 3,320 26-06-04 16:23
Друзі, сьогодні ми з особливою гордістю та натхненням офіційно презентуємо новостворений спецпідрозділ!  ⚡️ «СКОРПІОН» — відділення швидкого реагування та раптової дії зональних відділів Військової служби правопорядку.Сучасні виклики вимагають швидких, професійних і рішучих дій. Саме для реагування на загрози підвищеного рівня небезпеки у складі ВСП створено підрозділ «СКОРПІОН».Його призначення: запобігання вчиненню і припинення кримінальних та інших правопорушень у ЗС України;захист майна ЗС України від розкрадання та інших кримінально протиправних посягань;участь у протидії диверсійним проявам та терористичним актам на військових об’єктах.Під час дії режиму воєнного або надзвичайного стану спецпідрозділ додатково виконує завдання щодо участі у боротьбі з ДРГ противника на території держави, а також підтримання порядку і військової дисципліни у військових частинах.Бійці спецпідрозділу постійно нарощують свою підготовку, використовуючи свій бойовий досвід, знання і вміння отримані за кордоном. Це команди мотивованих, підготовлених військових правоохоронців, які діють виключно в межах закону. 🦂 «СКОРПІОН» — це швидке реагування для забезпечення правопорядку, військової дисципліни та безпеки військовослужбовців та громадян. Слідкуйте за діяльністю підрозділу, щоб першими дізнаватися про їх роботу. Попереду — більше цікавих матеріалів і деталей про службу тих, хто стоїть на варті безпеки та закону.
👁 2,730 26-06-02 06:12
Росіяни почали в терміновому порядку створювати Батальйони Беспілотних сил в своїх військових частинах.Терміновість вбиває 2 важливих фактори:- якість- кількість особового складуПо якості пілоти противника в лінійних бригадах рф навіть з урахуванням великого забезпечення дронами, на низькому рівні. Для них цілком нормально попасти в "район цілі", тобто поруч з ціллю і подати це, як вдале ураження. Загальне ставлення в російських офіцерів до бплашників таке, ж, як в Українській армії в 2023 році - це ахуєвші і зашарені(вже зараз в українській армії бплашник це той, без кого командир і пукнути не може, а це вже інша крайність, яка теж грає негативну роль але про це іншим разом)По кількості теж проблемаБбс в частинах рф починають формувати з військових, які вже в частині, часто наказом і часто командири скидають туди весь непотріб.Але це зменшує і так недостатню для активних штурмових дій, піхотну складову. А як бачимо по статистиці, травень 2026 став найгіршим в напрямку просування противника з 2023 року.Командири рф скаржаться, що в них забирають дорогоцінне м'ясо але вимагають результати на полі бою.З таким ставленням ситуація в армії росії лише погіршуватиметься і це добре для насПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку
👁 2,830 26-06-01 08:10
Як зрозуміти, що людина провокатор чи ворог?Людина говорить, що варто забути тих, які боролись за Україну, тому, що їхня основна боротьба тривала там, де вони мали сили - на заході.Тим самим штучно створюючи прірву між українцямиА як щодо Пантеону інших борців за Україну чи пан Яневський думає, що з боротьби можна видалити одну людину і все?Як подібна теза вкладається в голові, якщо боротьба Бандери і всього націоналістичного підпілля тривала ціле покоління і налічувало сотні тисяч активних бійців по всій Україні.Чому по всій?Бо ОУН діяли і в Слов'янську і в Донецьку, на Дніпропетровщині і Полтавщині. Але пам'ять про них стиралася рострілами і Соловками, тому, на сході про діяльність ОУН-УПА знають значно менше.Наприклад останній командир УПА Василь Кук, одружився на дівчині з Кривого Рогу, яка була дійсним членом ОУН і боролась за Українську Самостійну Державу в складі націоналістів на східно-українських землях. А в Слов'янську діяло підпілля ОУН, прикриваючись літературним об'єднанням Просвіта
👁 2,810 26-05-31 13:47
Z блогери все частіше пишуть про мобілізаціюА ще пишуть, що свошнік проживає в середньому трошки більше 10 днів, що насправді близьке до правдиЗі своєї сторони хочу сказати, що останнім часом часто помічаємо росіян, які йдуть на штурми без зброї.Буквально підари йдуть без калашівЗаходити в стрілецькі бої вони не здатні бо не вміють, а їхня основна задача - максимально накопичуватись і просуватись.Якщо взяти піхотну складову росіян то 90% з них - тотально одноразові війська.В перехопленнях навіть підар офіцери їх так називають, що дуже смішить.Насправді ж складністю бойових дій зараз є 3 складові:Арта - на Добропільсткому напрямку її дуже багато, так багато арт засічок я спостерігав останній раз в 2023 році, працюють активно і багато.Закопують пушки так, що хрін дроном зайдеш і фіг важкий проб'єДрони - підар пілоти працюють з неймовірною кількістю фпвшок, я в березні писав, що загальна кількість виявлених фпв(а це виявлкених, а не всіх) близька до 5 тисяч дронів на один напрям оборони.Молній теж, якась неадекватна кількість. Був рекорд, коли за день наші хлопці збили понад 40 МолнійІ йобані КАБиЇх було понад 450 штук по Добропіллю лише за травеньМи знаємо наші основні проблеми, якщо перекриємо їх, матимемо власні КАБи, зможемо збивати підар авіацію, або знищувати склади з авіабомбами.Росія не зможе просуватися по фронтуПрикладом того є логістикоріз росіянам, який вже дає свої плоди.А російський піхотинець це не страшно, більшість з них вмирають не доходячи до точки призначенняПідписатись на MILITARYПідтримка | Support Для зв'язку