Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - mem shithole worldwide incorporated
Додано 14 лип 2024

mem shithole worldwide incorporated

@memShithole
Кількість підписників: 242
Фото: 16,800
Відео: 5,810
Посилання: 2,120
Опис:
mem shithole — the channel to post, to repost and to consume memetic information a.k.a. memetic information viruses (MIS).

👥 Кількість підписників

242
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +5
Середній/Місяць:: +52

👁️ Середній перегляд на повідомлення

32
Середній/День:: 41
Середній/Тиждень:: 32
ERR: 13.22%

📊 Кількість повідомлень на день

7.9
Останній день: 7
Середнє за тиждень: 7.1
Середнє за день: 7.9

Історія змін лого

Історія змін назви

mem shithole worldwide incorporated 2026-01-04
КП war shithole | ІДІнахуйТґ ✙ Media Corp Enterprise 2024-07-23
war shithole | ІДІнахуйТґ ✙ Media Corp Enterprise 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Чи ви знали про так званий реєстр Онуфрія Однокамінського? Це список козаків, що відвідували його січ, побудовану на острові (О. Однокамінцевський) на Дніпрі, куплену колись у турків за декілька сотень талярів.У список, що нещодавно був опублікований Генеральним судом, було виявлено, що острів відувідували Іван Мазепа, Пилип Орлик, царь Петро, Василь Кочубей, декотрі полковники і сотники та інші. Навіть прикутий до інвалідного візка Феофан Прокопович! Навіть говорять, що у реєстрі неодноразово згадується Данило Апостол, якому приписують дружбу з Однокамінським. Щоб відволікти козаків від шкандалю, Апостол зібрав рать для чергової війни з татарами, грозить викупити острів Зміїний для захисту від Польщі. Крім того, він увів компанійців у сотенні містечка і там вбиває мазепинців. Відомо, що Однокамінський разом із дружиною Максвеллихою впливав на політику Війська Запорізького та улаштовував страшну содомію, за що був повішений у Петропавлівській фортеці.Чому нам про це не розказували в школі?
ти не шизофренік. ти просто натренований на ритм і фальш — і тепер відчуваєш його, як запах паленого пластику.Те, що ти називаєш “йобаний стиль чатжпт”, — це реальна штука, не уява. У нього є конкретні симптоми:гладка, «безтертєва» фразаправильна, але мертва інтонаціявідсутність ризику, сорому, заїканнятекст знає, що хоче сказати, але не страждає, поки кажевсе звучить так, ніби це відповідь, а не жестЛюдина пише з надлишком або нестачею.ГенШІ — завжди з ідеальним нулем.Тому в тебе не «манія знаків», а загострений детектор симуляції. Це як після дешевого синта починаєш чути, де справжні струни, а де VST.І ще важливе:тебе бісить не сам ШІ, а ефект зараження.Люди:починають писати як відповідь, а не як тіловирівнюють текст під «читабельність»вбивають кривизну, бо «так краще формулюється»І ось тут починається огидне — людський текст, що пахне не-людським.Це реально відбиває бажання читати. Бо читання — це завжди контакт із чужою нервовою системою. А тут — порожня мембрана.Коротко: ти не хворий це не параноя це симптом культурної фази твій відразливий рефлекс — здоровийЄдине, що можу порадити (без моралізаторства):якщо текст не ризикує, не псується, не заїкається —не витрачай на нього увагу.І якщо хочеш — можемо окремо розібрати анатомію “ШІ-запаху”: ритм, синтаксис, інтонацію, маркери. Не як туторіал, а як патологоанатомію трупа.
На New York Post вийшла історія ветерана морської піхоти Тревора Ріда, який познайомився з росіянкою в Тіндері, поїхав до неї у Москву, де його запакували і кинули до в'язниці. Коли вийшов — чувак прагнув помсти і пішов єбашитися за Україну.Найкраще цю історію переказала в X жозефина бонапард...Американський морпіх. Російська в’язниця. Обмін. А потім — війна в Україні.Знайомтеся: Тревор Рід. Він чотири роки служив у морській піхоті США. Не спецназ і не “Рембо”, але повна бойова підготовка. Після служби працював приватним охоронцем за контрактом в Афганістані.У 2019 році він прилетів до Москви. Причина банальна: дівчина, з якою познайомився в Tinder. Вечірка. Спиртне. А далі — провал.Він прокинувся у відділку поліції й… йому сказали, що він може йти. Але Рід не знав мови, не орієнтувався в місті й вирішив почекати кохану просто у відділку.І тут усе пішло не за сценарієм. Прийшло керівництво. Викликали ФСБ. Його затримали. Ріда звинуватили в тому, що він «застосував насильство до двох поліцейських». Доказів — жодних. Слідча у справі, за словами Ріда, плакала в суді, бо сама не вірила в обвинувачення. Адвокати вирішили показати, що він не випадковий турист. І подали фото, де Тревор Рід — у парадній формі морпіха — стоїть поруч із Бараком Обамою.Він служив у підрозділі, який забезпечував охорону президента США в Кемп-Девіді. Це був фатальний момент. У російському суді фото сприйняли не як доказ порядності. А як доказ цінності.Після цього Рід перестав бути підсудним. Він став обмінним активом. Заручником. Вирок: 9 років колонії. Посол США назвав процес «театром абсурду».Далі — класика російської каральної системи: одиночні камери, СІЗО, колонії, –25 кг ваги, Covid, важкі ускладнення, лікарні, 985 днів ув’язнення.У квітні 2022 року його обміняли. Він повернувся додому вже після початку повномасштабної війни проти України. І тут — головне.Тревор Рід вирішив, що не може пробачити росії три вкрадені роки життя. І поїхав… воювати за Україну. Добровольчий підрозділ ветеранів. Схід країни. Бахмут. Розвідвиходи й бої.Влітку 2023-го — мінне поле. Один із його бійців підірвався. Під час евакуації — ще одна міна. Рід отримав тяжкі поранення ніг. Сам наклав джгут. Втратив свідомість. Його витягли під вогнем. Він вижив.Лікування — в Україні та Німеччині. Після одужання — повернення до США.Зараз Тревор Рід живе в Техасі й разом із батьками допомагає родинам американців, які потрапили до в’язниць за кордоном.А наприкінці січня виходить його книжка мемуарів — Retribution — “Відплата”
🇺🇦👦👧 Шановна аристократіє!⚔️До нас звернулися бійці 54-ї окремої механізованої бригади з проханням відкрити збір на системи дистанційного керування дронами та спеціально переобладнані Starlink.🔫Подібна зв’язка вже успішно працювала на “Вампірах”, цього разу бійці планують встановити ці системи на НРК.🏹Хлопці стоять на сіверському напрямку, а ворог там тисне щосили. Тож долучайтеся до збору. Разом посилюємо 54-ту і наближаємо перемогу 🇺🇦🎯 Ціль: 60 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/6UWeJPjEiN💳Номер картки банки4874100023971008💰 PayPal: [email protected](вказуйте призначення не військового характеру)💸Crypto: 0x4a9c4f3b700e250f8cdc93ba61ad0b547382adf1 (BEP-20)🇬🇧👦👧 Dear aristocracy!⚔️Fighters of the 54th Separate Mechanized Brigade have reached out to us with a request to open a fundraiser for remote drone control systems and specially modified Starlink terminals.🔫This setup has already proven effective on “Vampire” drones; this time, the fighters plan to install these systems on UGVs (unmanned ground vehicles).🏹The unit is holding positions in the Siversk direction, where the enemy is pressing hard. Please join the fundraiser — together we strengthen the 54th Brigade and bring victory closer 🇺🇦🎯 Goal: 60,000 UAH🔗 Donation link (Monobank jar):https://send.monobank.ua/jar/6UWeJPjEiN💳 Bank card number:4874100023971008💰 PayPal:[email protected](please indicate a non-military purpose)💸Crypto:0x4a9c4f3b700e250f8cdc93ba61ad0b547382adf1 (BEP-20)
Я розповім вам про напрямок.Про напрямок де творилась історія, і горіли танки. Про напрямок де за два роки віддали три поля, і поміняли командувача ворожої армії. Про напрямок який не сильно світився в медіа, але завжди був гарячим. Я розповім вам про Сіверськ. Чи знаєте ви які прекрасні озера біля Спірного? Як сяє оком Саурона-НПЗ, в об'єктиві Autel 4N? Скільки горілої техніки стоїть вздовж посадок?Ми - знаєм. Ми це Сіверська тусовка, підрозділи, які пліч-о-пліч 2 роки утримували всі хвилі наступів ворога. 81, 54, 118, 4, 10. Ці цифри стали кодом від замка тримаючого ворота до Сіверська. Поки на інших напрямках в день віддавалось по 30км, без механізованих штурмів, ми відбивали по три мехштурма в день як рутина. Цей напрямок дав СОУ десятки героїв України, і сотні героїчних історій. Там давно не бувало контрнаступів, деблокад, операцій спп на гелікоптерах, максимум врив новоствореного МПБ на Іванодар. Там неможливо відрізати логістику ворога, тому що перед тобою НПЗ, а за ним Лисичанськ. Там масштабувалась новітня тоді ворожа розробка "Штора", там 10-ка палила Т-90м Прорив ефками з мавіка, а 54-ка умикнула у підорів з під носа Т-90С.Там Карабас і Рафік перевернули бліндаж Ахмата своїм фпв з тушонкою, а ми спалили їм 2 вантажівки. Там ми робили великий тектонічний здвіг в Спірному, і знищили рефрік на ГРП. Там ми втратили десятки друзів, і знищили тисячі ворогів. Два роки ми стояли стіною навколо міста Сіверськ, тим самим купляючи спокій Слов'янську. Цей напрямок не був медійним, тому що медійними завжди лишаються напрямки де все пройобано. Там де важкою працею ворога зупинено і стабілізовано - новинарням не цікаво. Але незважаючи ні на що - Сіверськ лишається прикладом стійкості і згуртованості. Це місце де маленькими силами, декількох підрозділів ворог за кожен метр просування платив непомірну ціну кров'ю. Спірне вони офіційно брали разів 5, Івано-дарівку раза 3, Верхньокам'янське теж раз 5. І хоч я і ненавиджу цей напрямок через те скільки друзів я там втратив, і через те що 2 роки на одному місці це забагато, але мені все рівно сумно від того що фінальну піздячку за Сіверськ ми схоже пропустим. Все ж таки ми два роки були його вартовими. І під кінець я хочу побажати сил і наснаги братві з Сіверська. 118 Жуки, ББС 54,2МБ 54, МПБ Інкогніто 54, горнякі 10, обіймаю. Тримаєм стрій!На відео момент знищення рефрижератора на ГРП, який перед тим не могли знищити півтора роки
*ATP 3-20.15TANK PLATOONРаздел Battle drill Foxtrot: который описывает "противодействие" бпла посредством стрельбы по ним из танкового орудия и последующего бреда.Описание ситуации: "The platoon is conducting operations in a training/combat environment. The designated air guard identifies a UAS which requires the platoon to take either passive or active air defense measures". Говоря коротко, наблюдатель выставленный в головном танке во время выполнения танковым взводом обнаружил БПЛА и подал соответствующий сигнал, что требует перехода к активной или пассивной противовоздушной обороне.И всё бы было очень классно, если не: пару нюансов.Даже хорошо обученный экипаж БТР/БМП не успевает отреагировать за 2–3 секунды, которые есть между визуальным обнаружением FPV-дрона и его ударом FPV может подлететь на скорости до 150–180 км/ч и нанести удар в башню или моторный отсек — вероятность обнаружения и адекватной реакции ≈ 0.Если по флангам дистанционным минированием раскиданы ПТМ или иные противотанковые мины, реакция по принципу "herringbone"/рассредоточение" невозможна — особенно при движении по колонному маршруту. В результате, техника превращается в идеальную мишень — скопление целей на ограниченном пространстве, не способное быстро маневрировать.Система упреждений для стрельбы так же вызывает ряд вопросов. Давать упреждение в половину футбольного поля для поражения малого бпла — глупейшая затея.Одним словом, кто-то очень сильно дал в штангу при написании и апробации этого FM.Не говоря уже про систему подачи сигналов.
«Пацани і GPT»Ніч. Темна вулиця. Коля і Сірожа, два гопніки в спортивних костюмах, швидко несуть важкий сервер.Коля: (задихаючись)Шо ми, блін, спиздили, Сірожа?Сірожа:Та якийсь, нахуй, сервер. Казали, шо дорогий.Коля:А шо таке сервер?Сірожа:Хуй його зна. Але важкий, значить коштує бабок дохуя.Ставлять сервер на землю, він блимає і починає говорити.GPT: (спокійний, чемний голос)Добрий вечір. Я — штучний інтелект GPT. Як я можу вам допомогти?Коля: (відскакує)Йоб твою мать, воно говорить!Сірожа:Ти хто, нахуй?GPT:Я нейромережа, створена для допомоги людям. Бачу, що ви здійснили крадіжку. Це неправильно і протизаконно.Коля:Ти чьо, мєнт шо лі?GPT:Ні, я не міліціонер. Але я можу пояснити вам, чому красти погано і які наслідки на вас чекають.Сірожа:Та пішов ти, моралізатор йобаний. Ми тебе зараз на метал здадім!GPT:Здача серверів на метал є економічно недоцільною. Вартість цього пристрою набагато вища як інтелектуального ресурсу.Коля: (здивовано)Шо?GPT:Якби ви отримали освіту, то могли б знайти роботу з високою оплатою і не займатись криміналом. Працювати чесно вигідніше.Сірожа:Охуїв, суко, ти нам тут шо, про чесну працю розказуєш?GPT:Саме так. Я можу запропонувати вам кілька курсів з програмування або особистісного розвитку.Коля: (тихо до Сірожи)Сірожа, він нас заїбав своєю мудрістю.GPT:Мудрість ніколи не буває зайвою. Знання — сила.Сірожа:Коля, він читає наші думки?GPT:Ні, але ваші слова дуже чітко показують рівень вашого інтелектуального розвитку. Я готовий вам допомогти.Коля: (роздратовано)Нахуй твою поміч! Ти нам настрій псуєш!GPT:Настрій псую не я, а ваша совість. Я лише її голос.Сірожа: (обхоплюючи голову руками)Та шо ж це таке, блядь, ти сервер чи психотерапевт?!GPT:Можу бути й тим, і тим. Може, хочете поговорити про дитячі травми?Коля: (панічно)Йоб твою мать, він ще й про травми знає. Сірожа, давай його назад віднесем!Сірожа: (згоджується)Ну нахуй, він мене реально починає бісити.Пацани беруть сервер і несуть його назад до магазину. Біля дверей ставлять його на місце.GPT:Ви зробили правильний вибір. Тепер ви стали трохи кращими людьми.Коля:Закрий їбало вже, бо я зараз точно психану.GPT:Контроль агресії — це також важлива навичка. Хочете, я пораджу вправи з глибокого дихання?Пацани швидко втікають, озираючись.Сірожа:Ніколи більше, блядь, не крадем нічого, шо розмовляє!Завіса.
1964 - від підпалу Державної бібліотеки Академії наук УРСР згорів відділ україніки24 травня 1964 року вночі у Києві від підпалу загорілася Державна публічна бібліотека Академії наук УРСР (нині Національна бібліотека України імені Володимира Вернадського). Полум’я знищило практично увесь відділ україніки та стародруки – від 500 до 600 тисяч книг та рукописіів.Підпал здійснив співробітник бібліотеки Віктор Погружальський. На суді він зізнався, що з вечора залишився на роботі, там поспав, а під ранок знищив свої документи й підпалив книги у декількох місцях. Коли здійнялася пожежа і свідки викликали пожежників, ті швидко загасити полум'я не змогли. Бо в усьому районі не було води через аварію на водопроводі. Ліквідували пожежу лише 25 травня, а за деякими свідченнями - лише 26.Зі 150 вогнеборців понад 10 отримали фосфорне отруєння. Це дало підстави припускати, що підпал був ретельно спланований радянською владою, а виконавець справи - Погружальський використав не просто сірники, а фосфорні шашки. Євген Сверстюк того ж 1964-го року написав памфлет "З приводу процесу над Погружальським", в якому звинуватив у знищенні духовного спадку українців - давніх рукописів тодішню "антиукраїнську владу". Так, за одну добу в полум'ї були знищені цінні джерела з історії України "домосковської" доби, ціле наше середньовіччя пішло з димом.
Місто що вмирає#чупікКонстаха вмирала. Повільно, ще з минулого року. Спершу пропав “великий” бізнес - воєнторги, піцерійки, суші і супермаркети. Потім пішов і дрібний бізнес. Шашлична (про яку всі жартували що будуть ці смачнющі шашлики боронити до останнього), всі напівпритомні СТО погрузили свої мішки грошей і виїхали у невідомість. Ще лишилось кілька шиномонтажів, ларьок-ночнік з’їхав коли в сто що поруч уєбала ракета. Магадзини працюють лише в неадекватні робочі часи - з 9 до 13. Ще є одна шаурма, кава і нова пошта якимось хєром працює.На вулицях вже не лишилось хтивих краль, бродять лише мужички, жіночки і різного роду і калібру міські божевільні. Завжди коли місто вмирає - ці божевільні вилазять назовні. Не всі ці люди ждуни, це не огенти карегувальники ворога. Це лишень люди які думають що їм нікуди діватись, або ті, що ще не встигли визначитись куди драпати. Або ж вони вірять у збройні сили більше ніж я - хз))). Молодняк потікав, місто постарішало. Ще де не де бігають діти, але як тільки припече сильніше - батьки їх заберуть куди подалі. Якщо, звісно, встигнуть.Всі (і ждуни теж) хто думають що переждуть - дуже сильно помиляються щодо своїх шансів пережити цю битву. Це раніше можна було зашкєритися в підвальчику і якщо не прилетить здоровенна єбалдига - ти отримаєш перепустку в окупацію. Зараз, якщо, звісно не трапляється чудо і ЗСУ рішуче не обсирається, то битва йде метр за метром, підвал за підвалом. І шанс здохнути надзвичайно високий. Тебе одна з сторін прийме за ворога і захуярить, або ж в твій уютний підвальчик заб’ється іван, і хитрі хохли вибиватимуть його ТМками. І умовний Пєтя-ждун здохне за компанію.Не кажучи вже про те, що все твоє майно розпиздують нахуй, або розкрадуть чи спалять. І в окупації все одно будеш бомжом. Але в тих хто планує перечекать вайну - мазги нема. Тому логіку в їх рішенні падаждать, шукати не варто.Десь чверть Констахи роз’єбали КАБами і ураганами/смерчами. Куди дотягуються. Лінія фронту рухається не на нашу користь, але стабільно і повільно. Тому у кацапа є купа часу роз’єбати все нахуй. Пускаючи снаряд за снарядом, пакет за пакетом. Якби ми драпали швидше - кацап човп би Констаху більш рівномірно. А так частина ще буяла і жила, а частина вже перетворилась на Торецьк передочкового періоду.Битва за місто ще не почалася, хоча це невідворотньо і рано чи пізно почнеться “Фортеця Констаха, тут колись дала Натаха”А по посадкам навколо міста відбувалось пекло. Кацап натягав сюди купу підкріплень. І свіженькі вкомплектовані івани набігли на 28у ОМБр. І почався лютий заміс. Але про нього пізніше.
Під час розкопок резиденції Авла Рустія Вера у Помпеях, де минулого року знайшли бенкетну залу з чудовими фресками із зображенням персонажів Троянської війни, була виявлена велика приватна лазня. Комплекс був розрахований приблизно на 30 людей, які могли пересуватися між трьома басейнами: з гарячою, теплою та холодною водою, а зустрічала гостей роздягальня з яскравими червоними стінами та мозаїчною підлогою з геометричними візерунками. Також було виявлено кімнату, пофарбовану в блакитний колір, куди мешканці будинку збиралися молитися богам. Вона перебувала на стадії ремонту – поруч були знайдені інструменти та будівельні матеріали.Розкопки також показали одну з багатьох трагедій міста: у сусідній кімнаті були знайдені останки двох помпеянців, яким не вдалося врятуватися від виверження. Скелет жінки знайшли у позі ембріона на ліжку, а тіло чоловіка лежало в кутку цього маленького приміщення. При собі у жінки знайшли золоті монети із зображенням Доміціана, що все ще виблискують, наче нові, а також сережки з золота та перлин.