Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Нескучний такмед🇺🇦
Додано 06 гру 2025

🇺🇦Нескучний такмед🇺🇦

@medoid25
Кількість підписників: 1 460
Фото: 6,370
Відео: 1,370
Посилання: 657
Опис:
Вчіть, блядь, такмед! Реквізити Благодійного фонду "MedApis ➕": АБ "Укргазбанк" ЄДРПОУ: 45948143 ІВАN: UA933204780000026002924955907
Джерело

🇺🇦Нескучний такмед🇺🇦 | РіздвянеВіталій ЧепіногаНародні звичаї. Діалог:— Так у вас що, два Різ...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦Нескучний такмед🇺🇦 🇺🇦Нескучний такмед🇺🇦 @medoid25
180 Охват/переглядів 2025-12-25 14:50 Повідомлення №9577
РіздвянеВіталій ЧепіногаНародні звичаї. Діалог:— Так у вас що, два Різдва?— Ну, да, два Різдва у нас…— А чого? Що символізує друге Різдво?— Те саме, що й перше. Сначала у нас Христос рождається, як обично, як у всіх… Ну, а потом, через два тижні, рождається ще раз, вже спеціально для нас. Контрольний, так би мовити… Мало лі…— І обидва Різдва вихідні?— Аякже. Одне ж перед новим роком, а друге – перед старим новим роком, після нового року.— Перед яким-яким роком?— Друге? Перед старим. Новим…— Тобто, нових років у вас також два?— Іменно так! В нас спочатку новий рік, а потім ще один новий рік. Але один новий — новий рік, а другий – старий новий. І по Різдву — перед кожним. Що тут не ясно?— А Різдва обидва однакові, чи теж — старе й нове?— Те що тепер нове, то — нове, а те, що старе – нове старе— Як це «нове-старе»?– Ну, недавно воно було просто Різдво, а коли появилось нове Різдво, то воно стало старим Різдвом. Але стало воно старим Різдвом недавно, тому воно – нове старе…— Ви, мабуть, сильно віруючий народ?– Да! Сильно! Сильно віруючий!— А які ще у вас свята християнські?— Ну, напрімєр, Івана Купала…— І що ви робите в цей день?— Ну, там… — шукаємо папороть вночі серед лісу, голяка в росі купаємся, через вогонь плигаємо, горілку п’ємо, опудало палимо, ворожимо… На порозі кладемо гострий ніж чи сокиру, осикові гілки розкидаємо по двору…— Навіщо?— Щоб відьми не ходили!— Які відьми?– Обичні наші відьми. Тьотки такі… «Ой, на Івана Купайлого, ходила відьма ногайлою. Як на дуб лізла — кору гризла»… Ще дівчата, бува, чобіт кидають, куди чобіт носком покаже…— Хвате…