Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Додано 14 лип 2024

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

@med3pediatricians
Кількість підписників: 1 093
Фото: 18,000
Відео: 305
Посилання: 3,490
Опис:
Канал для інформування студентів факультету педіатрії🩺 Для розміщення інформації на сторінці⬇️ @qqlesqq Сіньковський Артем - т.в.о. голови студентського парламенту факультету.
Джерело

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця | Чому наші студенти обрали спеціальність 228 "Педіатрія" частина 1️⃣🤩Ша...

Чому наші студенти обрали спеціальність 228 "Педіатрія" частина 1️⃣🤩Шановні абітурієнти! Обираючи майбутню професію, ми шукаємо ту, яка не лише забезпечить нам кар'єрний ріст, але й приноситиме справжнє задоволення та користь іншим.👼Педіатрія 👼- це не просто медична спеціальність, це покликання, що дарує радість та надію. Наші студенти обрали цю важливу галузь медицини з різних причин, але їх об'єднує одна мета - робити життя дітей здоровішим і щасливішим. Дізнаймось разом, що спонукало їх обрати цей шлях.👩‍🎓 Поліна Бухтіярова, 2 курс:"Педіатрія - це галузь, яка постійно розвивається. Я хотіла працювати в галузі, де я могла б постійно вчитися та удосконалювати свої навички!"👩‍🎓 Ірина Кушнір, 3 курс:"Я вирішила обрати спеціальність 228 «Педіатрія», тому що в дитинстві часто хворіла і багато часу проводила в дитячих лікарнях. Кожен раз, коли я зустрічалася з лікарями, мене вражала їхня турбота, професіоналізм та бажання допомогти. Це пробудило у мені мрію стати такою ж, як вони, і присвятити своє життя допомозі дітям. Зараз я маленькими кроками йду до своєї цілі. Кожен день навчання наближає мене до мрії стати педіатром і робити життя дітей здоровішим та щасливішим."🧑‍⚕️ Ірина Соцька, 4 курс:"Я обрала Педіатрію, так як ця спеціальність актуальна буде завжди, бо діти народжуються і будуть народжуватися. Педіатр - це лікар, який має знати все, починаючи з психології, бо немовлята не скажуть, що у них болить. І звісно ж, мені подобаються діти і завжди хочеться їм допомогти."👩‍⚕️ Катерина Житченко,5 курс:"Педіатрія - це великий вибір можливостей. Крім того, робота з дітьми дає жагу до життя та надію на майбутнє. У маленьких пацієнтах я бачу бажання на світле та щасливе життя. Ти можеш бачити свою роботу в їх посмішках."👨‍⚕️ Богдан Горшовський, 6 курс:"Бо найкраще, що для мене є - це посмішка на обличчі вилікуваної дитини, це ні з чим не зрівняти."Ми віримо, що серед вас, майбутні абітурієнти, є ті, хто відчуває покликання до цієї важливої справи. Приєднуйтесь до нас, щоб разом робити світ дітей здоровішим і щасливішим!👼🥰