Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Додано 14 лип 2024

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

@med3pediatricians
Кількість підписників: 1 093
Фото: 18,000
Відео: 306
Посилання: 3,500
Опис:
Канал для інформування студентів факультету педіатрії🩺 Для розміщення інформації на сторінці⬇️ @qqlesqq Сіньковський Артем - т.в.о. голови студентського парламенту факультету.
Джерело

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця | Привіт, дорогі наші другокурсники!🔥🤩Вітаємо вас із завершенням ще одно...

Привіт, дорогі наші другокурсники!🔥🤩Вітаємо вас із завершенням ще одного важливого етапу — другого курсу! 🎉А тепер скажіть, чи встигли ви вже наслухатись усіх тих страшних історій про третій курс? Мовляв, «найважчий», «страшна сесія», «а що таке ОСКІ і як скласти КРОК»...Ми, третьокурсники, вже все це пройшли й готові поділитися правдою. У цій публікації розвіюємо міфи й розповідаємо, чого насправді чекати від 3 курсу, як змінилось наше навчання і життя, що стало викликом, а що — навпаки, виявилось навіть приємним сюрпризом⤵️👩🏻‍⚕️Катерина ДенисюкЯк тільки ми перейшли на 3 курс, нас одразу почали лякати жахливою літньою сесією та словом, яке страшно вимовляти - КРОК ☠️ Як усе виявилось насправді? Літня сесія на 3 курсі відрізняється від такої ж на 2 тільки кількістю предметів. А сам КРОК це всього-навсього тести, більшість з яких є в базах за минулі роки. Отже, 3 курс це не суцільне пекло, яке змусить вас втратити віру в себе та у всесвіт, а лише ще одна сходинка на шляху до вашої мрії 🫶🏼👩🏼‍⚕️Христина ШарунТретій курс дійсно був свого роду випробуванням, але моя порада - не акцентуйте увагу тільки на поганому, адже, незважаючи на всі складнощі, цей рік був дуже цікавим: нові предмети, викладачі, які дають можливість взаємодіяти із пацієнтами і навчають важливим речам не з книжок, а з практики, ОСКІ, яке дало зрозуміти, що ти таки щось вмієш не тільки на теорії, але і на практиці. Не забувайте - ви перш за все люди. Дбайте про себе і знаходьте радість навіть у дрібницях. І головне - не здавайтеся. Ви сильніші, ніж вам може здаватися.👩🏻‍⚕️Єлізавєта КравченкоЧи був третій курс важким для мене? Так. Але таким само важким, як в свій час були перший і другий. Справді в шоці ти перші кілька тижнів. Коли вам починають задавати на один день купу сторінок, мільйон зошитів. Але, ми до всього звикли. Звикнете і ви. І, якщо правильно будете ставитися до всього, то ще й задоволення отримувати почнете. Від пар в лікарнях, від відчуття стетоскопа на шиї, від першої історії хвороби. Моя основна порада - ставтеся до всього якомога простіше і не женіться за оцінками. Вчіть для себе. І буде вам щастя!