Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Додано 14 лип 2024

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

@med3pediatricians
Кількість підписників: 1 090
Фото: 18,000
Відео: 305
Посилання: 3,500
Опис:
Канал для інформування студентів факультету педіатрії🩺 Для розміщення інформації на сторінці⬇️ @qqlesqq Сіньковський Артем - т.в.о. голови студентського парламенту факультету.
Джерело

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця | Профорієнтаційна зустріч у Чорнобильському медичному фаховому коледжі:...

Профорієнтаційна зустріч у Чорнобильському медичному фаховому коледжі: досвід, натхнення та нові можливості📝📌14 квітня 2025 у стінах Чорнобильського медичного фахового коледжу відбулася надзвичайно важлива подія — профорієнтаційна зустріч завідувача кафедри фтизіатрії та пульмонології НМУ імені О.О. Богомольця, професора Петренка Василя Івановича, з випускниками навчального закладу.▫️Цей захід став не лише інформативною зустріччю, а й щирою розмовою між наставником і майбутніми медиками. Василь Іванович поділився своїм особистим професійним шляхом, розповів про свої перші кроки в медицині, які починалися саме в Чорнобильському медичному училищі. Його розповідь була сповнена щирості, спогадів і віри в молодь, що сьогодні стоїть на порозі свого професійного становлення.🥼🩺Великий інтерес викликала розмова про умови вступу до Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія» — учасники активно ставили запитання, цікавилися деталями, виявляли щире бажання дізнатися більше про навчання, клінічну практику та перспективи.🫂Зустріч пройшла у щирій, доброзичливій атмосфері. Відчувалася зацікавленість, вдячність та взаємоповага. Подібні події не лише інформують, а й мотивують, об’єднують покоління медиків, формують розуміння глибини та значущості професії.Щиро дякуємо адміністрації Чорнобильського медичного фахового коледжу за теплий прийом, а студентам — за активність і небайдужість! Бажаємо всім впевненості у своєму виборі, натхнення й успішного майбутнього у медицині💙