Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця
Додано 14 лип 2024

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця

@med3pediatricians
Кількість підписників: 1 090
Фото: 18,000
Відео: 305
Посилання: 3,490
Опис:
Канал для інформування студентів факультету педіатрії🩺 Для розміщення інформації на сторінці⬇️ @qqlesqq Сіньковський Артем - т.в.о. голови студентського парламенту факультету.
Джерело

Факультет Педіатрії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця | Вітаємо, шановне студенство! ⭐️Ось і добігає кінця досить важкий, але ...

Вітаємо, шановне студенство! ⭐️Ось і добігає кінця досить важкий, але насичений подіями 2024 рік і настає час підбивати підсумки та будувати плани на майбутнє. Для декого з вас цей рік ознаменував тільки початок довгого шляху у стінах нашого Університету, а для деяких – вихід на фінішну пряму. Тим не менш, впевнені, що у кожного зʼявилися досягнення та перемоги, які і настав час відсвяткувати.🫶🏻Багато змін та подій відбулося цього року і в ГО «Студентське самоврядування НМУ імені О.О. Богомольця». Раді, що ви залишаєтесь поруч та продовжуєте брати участь у громадському житті Університету.Наша організація – про вас, задля вас і через вас, наших колег-студентів! Саме тому для нас настільки важливий зворотній звʼязок про нашу діяльність. У наступному році ми прагнемо стати ще більше студентоцентричними, ніж коли-небудь раніше і саме для цього нам вкрай необхідна ваша допомога.Нижче у цьому дописі прикріплене посилання на форму, за допомогою якої ви зможете поділитися власною думкою щодо діяльності різних відділів ГО, починаючи від старост ваших академічних груп і закінчуючи Студентською Радою Факультету/Університету. 📍Результати цього опитування будуть покладені у плани нашої Організації на 2025 рік, а усі проблеми та скарги почнуть розглядатися адміністрацією ГО зі збереженням анонімності звернення.Поділитись своєю думкою можна 👉🏻 тут 👈🏻З любовʼю, СР НМУ🫶🏻