Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МійПрекраснийТемнийПотворнийКанал
Додано 14 лип 2024

МійПрекраснийТемнийПотворнийКанал

@mbdtc
Кількість підписників: 480
Фото: 8,840
Відео: 443
Посилання: 273
Опис:
Bearer of insane worldview За барною стійкою @Lost_Lyosha

👥 Кількість підписників

480
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +4
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

2.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.5

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

​​збір для поважного старожили нашого комʼюніті. орфографію та пунктуацію автора збережено. усі збіги з іменами, організаціями, персонажами та подіями не випадкові.Маю нахабство і потребу відкрити збір:МИ - новостворений снайперський загін, що є частиною бригади у складі НГУ і наразі ми посилено готуємось до перших бойових задач. Більшість з нас донедавна були зеленими парубками, які прийшли з цивільного життя щоб захищати інтереси своєї Нації, та наразі наш шлях до становлення проходить разом з тими, хто бачив вогні пекла і тепер нам наворожили змагатися з ними пліч-о-пліч, чим я дуже пишаюсь.ВИ🫵 можете допомогти нам у такій банальній, але конче необхідній штуці, як придбання екіпірування. Тут міг бути мем про голих і босих, але я і справді пишучи цей текст такий. Ми не женемося за "модними" брендами, нас цікавить зручність і мобільність нашого захисного спорядженя. Дехто може справедливо зазначити, що держава видає новобранцям все що треба - це чиста правда, але броня яка була видана, вже на етапі польових тренувань руйнує все що пов'язано з хребтами, колінами і нервовими клітинами. Ми не хочемо вмерти від того, що заїбалися, або зламалися від ваги бронепластин які, хз, робляться з бетону і сталевих прутнів, не знаю, ми були б значно щасливіші загинути виконавши максимум своєї роботи якісно і ефективно. ТОЖ моя ціль - СТО тищ, мені навіть писати такі суми важко, я малограмотний і бідний, не бачив таких грошей, тож отак, дякую всім хто дасть грошей.Дайте грошей 🥹👉https://send.monobank.ua/jar/8o9C9Hq9oU