Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin
Додано 06 гру 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Кількість підписників: 10 856
Фото: 2,740
Відео: 330
Посилання: 3,120
Опис:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat
Джерело

Max Gadyukin | Колись я не розумів жорстокість двох світових війн. Мовляв, можна ж бу...

Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin Max Gadyukin @maxgadyukin
1 800 Охват/переглядів 2026-03-14 05:13 Повідомлення №7822
Колись я не розумів жорстокість двох світових війн. Мовляв, можна ж було по-нормальному, звідки така м'ясорубка? Що ж, розуміння приходить із віком.Коли у державі на носі єбануті втрати, а вона веде себе як на виборах – інакше не буде. І не може бути. Бо кожен фактор, щоб цього не було, пропущено.Коли треба терміново всі ресурси давати на армію, а тут соціалку роздають. Коли ворог уже розкачав оборонку, а ти стоїш і пузо чухаєш. Або не пузо.Щоб по-чесному: я описав ознаки, які є в Україні та інших державах. Ми схожі з Заходом. На жаль, не в тих аспектах, у яких хотілося б. Але як є.Еліти ряду держав роблять усе, щоб тонути в крові. Може, спочатку не у своїй. Та чи є різниця, у чиїй крові тонути, якщо захлинаєшся саме ти?Колись думав, що перед світовими війнами більшість держав погано готувалась. Тепер розумію, що ніхто не готувався. Крім агресорів.Винятки були випадковими. Що тоді, що зараз. Еліти самі заклали втрати в ціну свого тупняка. Тож нагорі берегти нікого – тебе ж там не берегли.@maxgadyukin