Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin
Додано 06 гру 2025

Max Gadyukin

@maxgadyukin
Кількість підписників: 10 856
Фото: 2,740
Відео: 330
Посилання: 3,120
Опис:
Махатма Пропаганді. Чат: t.me/maxgadyukinchat
Джерело

Max Gadyukin | Дуже радий розчарувати тих, кого тішать зустрічі дипломатів в Абу-Дабі...

Логотип телеграм спільноти - Max Gadyukin Max Gadyukin @maxgadyukin
2 110 Охват/переглядів 2026-01-25 19:57 Повідомлення №7735
Дуже радий розчарувати тих, кого тішать зустрічі дипломатів в Абу-Дабі. Мовляв, от скоро домовляться. Що ж, пограємо в гру «Аналітик-миройоб», ловіть ознаки миру.Армія. Росіяни давно відновили та наповнили офіцерами Ленінградський воєнний округ, а частину бригад там зробили дивізіями. Тепер клепають нові бригади. Звісно, не для війни, нафіга ж ще нові бригади.Контроль. Сім-карти росіян прив'яжуть до IMEI. А щоб не переписувались про погане, добрий дядя поліцейський матиме право вимагати розблокування телефона. Тобто тотальний контроль, якого досі не було. Мабуть, теж для миру.Школа. Школярів вчитимуть складати дрони. Ще їм розробили відеогру з елементами керування FPV. Так, вона крива. Але там не краса вимагалась. Втім, миру покоління готових дронщиків з конвеєра не завадять. Інакше нахуя б їх стільки готували.Медична освіта. Медики відпрацюють освіту не у клініці тьоті Моті, яка їх влаштує по блату. У звичайних госпіталях. Бо медиків Росармії не вистачає, як і нам. Дивно – вони ж миритись наче хотіли, так всі пишуть.Військова освіта. РФ штампує військові вузи. Закриває шлях до вищої освіти абітурі, щоб та йшла в армію, воєнвузи або на завод (якраз реіндустріалізація йде). От блін. Важко їм буде миритись, стільки народу на воєнних рейках.Тепер всерйоз. Де тут мир, блядь? Комусь мрія очі яйцями закриває? Альо, гараж – ворог, як і обіцяв, готується воювати довго. Російські штурмовики не в курсі про Абу-Дабі. Мабуть, по рації не почули.@maxgadyukin