Джерело
Мавка про дорами (і не тільки) українською | блін, я знову про цю дораму....Оскільки я багато в своєму житті ходила...
584 Охват/переглядів
2025-06-01 23:26
Повідомлення №2198
блін, я знову про цю дораму....Оскільки я багато в своєму житті ходила в спортзали, тому багато що мені знайомо з кадрів... так ось, історія з життя. У спортзал я переважно ходила раніше взимку, бо влітку і так активності вистачає, а взимку як сніг навалить то все — застрягла вдома. Був то 1 чи 2 курс універу. На канікулах я записалася в шепетівський спортзал і перші 3 заняття я завжди брала з тренером (зазвичай то 1 заняття — комплекс на ноги, 2 — на руки, 3 — на все тіло).Ноги я маю треновані, тому з цим проблем не дуже було (хоча не того разу), а ось моя верхня частина слабка... і ось, друге заняття і саме перед Різдвом. Тренерка дала мені навантаження огого і що... Наступний день. Нас покликали в гості рідня братової. Приїжджаємо, треба виходити з машині, а фігушки! Ви б бачили, як мене брат виносив з машини і садив за той стіл. І здається, жити можна, але тягнуся я до виделки, а рука не слухається - одна крепатура. Коротше, того Різдва мене брат сидів і кормив, бо я так і не могла підняти руки навіть на декілька сантиметрів вгору 😂 😂 😂#PumpUpTheHealthyLove #СпогадиЗДому