Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мавка про дорами (і не тільки) українською
Додано 14 лип 2024

Мавка про дорами (і не тільки) українською

@mavka25doramka
Кількість підписників: 823
Фото: 1,910
Відео: 290
Посилання: 374
Опис:
Особистий блог Написати особисто - @mavka_kvitka Говоритимемо про Шотландію, дорами, кіно, книги, захоплення і взагалі, що стукне у голову. У цьому місці все - чисто моя суб'єктивна думка * новини * огляди * подкасти * плани * хобі
Джерело

Мавка про дорами (і не тільки) українською | Про Євробачення 2025Фінал був посереднім в плані пісень. Я щороку став...

Логотип телеграм спільноти - Мавка про дорами (і не тільки) українською Мавка про дорами (і не тільки) українською @mavka25doramka
536 Охват/переглядів 2025-05-18 12:35 Повідомлення №2175
Про Євробачення 2025Фінал був посереднім в плані пісень. Я щороку ставлю свої бали і цього року я навіть нікому 10 не поставила... декілька 9,5 і 9, але 10 нікому (крім наших, але бо то наші і я завжди підтримую Україну).Для себе виділила Ізраїль, Італію (чесно, було б там 10, якби не сценічні образи) і Німеччину. Переможець взагалі не сподобався. Пісня того ж стилю, що і Немо, але почувши того року Немо, я відразу сказала собі "переможці", а тут у мене в голові було просто "фе, це що". Даррен взагалі на його виступі пішов на перекур 😅Сцена бомба. Сцена просто підкорила мене цього року... вперше за багато років Євробачення я напевно в кожному номері висловлювала захоплення нею.Загалом я не очікувала багато цього року, не мала фаворитів, сподівалася, що наші попадуть в топ-10 і 9 місце мене потішило. Проте топ-3, де австрієць і те еспресо макіато для мене просто 🤯За Ісландію прикро. Я за них проголосувала, бо вони прикольні і якийсь ностальгійний вайб.Загалом свої 20 голосів я віддала так10 - Україна3 - Польща2- Латвія2 - Литва2 - Німеччина1 - ІсландіяНе надсилала голосів за Ізраїль, бо знала про шалену підтримку і так, а за Італію не голосувала, бо я щороку їхні пісні дуже люблю, але Італія погано готує Євробачення. Вони ліниві жопки, які роблять все в останній момент. Взагалі чуваки не паряться 😁А ще я дізналася, що ми зайняли 1 місце по голосах в нашому півфіналі... які ж падли, називати нас останніми....... #Євробачення