Джерело
Маршал 🔥✊️🇺🇦 | Я закидав ТМ-ку в Палац культури в Торецьку, де засіли 12 росіян…»Капі...
22 800 Охват/переглядів
2026-02-07 10:06
Повідомлення №26530
«Я закидав ТМ-ку в Палац культури в Торецьку, де засіли 12 росіян…»Капітан «Янг» — патрульний поліцейський з Рівненщини, нині боєць бригади «Хижак». Службу починав у піхоті, виконував контрдиверсійні операції.«За інформацією зі штабу, у будівлі Палацу культури перебували близько 12 росіян. Їх зафіксували наші дрони. Група зайшла на ББМ, висадилася. На відео нам показували підвал, але на місці переді мною була гора цегли. У стінах — діри, ми навіть бачили противника. Я закинув ТМ-ку. Після підриву підвал засипало разом з окупантами», — згадує боєць. Сьогодні «Янг» служить у складі мобільної вогневої групи. У Костянтинівці він збиває ворожі дрони, які полюють на місто й наших людей. Позивний дали побратими — каже, надто молодо виглядає для своїх 41.«Гени, мабуть. А може — адреналін. Я його люблю. Коли довго без виїздів — стає скучно», — усміхається він. Якщо раніше ворожі БпЛА летіли транзитом на техніку, то тепер цілеспрямовано полюють на людей. Головне в МВГ — обережність.«Не можна вибігати дрону в лоб. Можеш не влучити — а він тебе побачить. Коли дрон зупиняється, розвертається і летить на тебе — тоді думаєш, де сховатися», — каже «Янг». За виїзд його група збиває до 20 ворожих БпЛА. Страх є завжди — інколи його важко опанувати. У такі моменти боєць згадує, заради чого воює.«Може, це пафосно звучить, але я тут за свою сім’ю і за рідний край. Якщо ми зупиняємо їх тут — вони не прийдуть у мій дім».
Заповнити АНКЕТУ в «Хижак»📲Telegram | Instagram | YouTube | Facebook🇺🇦