Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маршал 🔥✊️🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Маршал 🔥✊️🇺🇦

@marshalvdv
Кількість підписників: 100 192
Фото: 14,300
Відео: 7,840
Посилання: 7,490
Опис:
русня палає на Українській землі 🔥 Підписуйся: https://t.me/marshalvdv Чат: https://t.me/marshalvdv_chatik Watsapp канал : https://whatsapp.com/channel/0029VaBNnrdEgGfHj0FJXv0x
Джерело

Маршал 🔥✊️🇺🇦 | Мій позивний «Каспер», бо сиджу в інженерці до 12 ночі»У майстерні бри...

Логотип телеграм спільноти - Маршал 🔥✊️🇺🇦 Маршал 🔥✊️🇺🇦 @marshalvdv
24 800 Охват/переглядів 2026-01-27 06:16 Повідомлення №26495
«Мій позивний «Каспер», бо сиджу в інженерці до 12 ночі»У майстерні бригади «Хижак» рідко буває тихо: гудять паяльники, прошиваються та збираються дрони. Майже завжди допізна тут «Вассо» — інженер і пілот БпЛА. На позиціях він «Каспер» — каже, з цим позивним пов’язані всі успішні виїзди.У 2014-му Василь служив в АТО, брав участь у звільненні Словʼянська. З 2015-го року служить у патрульній поліції, наразі у Департаменті. Техніка тягнула завжди — ремонти гаджетів починались як хобі.У бригаду «Хижак» прийшов піхотинцем, а згодом став пілотом ударних дронів. Серебрянський ліс, Часів Яр, Торецьк: уражав живу силу й техніку противника. Наразі працює по повітряних цілях. «Радію не власним результатам, а спільним. Коли на позиції збивають ворожу «пташку», це один механізм — інженер, пілот, позиція. Найчастіше зараз збиваємо «Молнії», рідше «Зала» та «Ланцети». Його зона відповідальності — збірка, налаштування, прошивка FPV-дронів, літаків, ретрансляторів, створення наземних станцій, відеосканерів, 3D-моделювання, тестування й впровадження нових рішень. Плюс цілодобова підтримка позицій. «Часу завжди не вистачає, бо треба вже на вчора. Але якщо є конкретне завдання — воно робиться швидко», — каже Вассо. На столі в майстерні — кубик Рубіка. Для моторики, для мізків і щоб на хвилину відволіктися. А головне бажання — просте й дуже особисте: щоб донька жила в мирі. Без війни.Заповнити АНКЕТУ в «Хижак»📲Telegram | Instagram | Facebook🇺🇦