Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Маршал 🔥✊️🇺🇦
Додано 06 гру 2025

Маршал 🔥✊️🇺🇦

@marshalvdv
Кількість підписників: 100 192
Фото: 14,300
Відео: 7,840
Посилання: 7,490
Опис:
русня палає на Українській землі 🔥 Підписуйся: https://t.me/marshalvdv Чат: https://t.me/marshalvdv_chatik Watsapp канал : https://whatsapp.com/channel/0029VaBNnrdEgGfHj0FJXv0x
Джерело

Маршал 🔥✊️🇺🇦 | Це адреналін, який ти переганяєш». 20-річний патрульний - водій броньо...

Логотип телеграм спільноти - Маршал 🔥✊️🇺🇦 Маршал 🔥✊️🇺🇦 @marshalvdv
21 400 Охват/переглядів 2026-01-21 08:35 Повідомлення №26469
«Це адреналін, який ти переганяєш». 20-річний патрульний - водій броньовика«Бєля» служить у патрульній поліції Чернігова з 19 років. У бригаді «Хижак» починав у підрозділі безпілотних систем — літав на Мавіках. Згодом став водієм бойової броньованої техніки.Саме такі хлопці — приклад того, ким є патрульна поліція сьогодні. Молоді. Вмотивовані. Відважні.«Найнебезпечніша поїздка? Та вони всі небезпечні», — так Бєля говорить про рейси у Костянтинівку. Заїзд на проспект Свободи — і одразу удар FPV-дрона в лоб. Побратимів поранило, самого водія контузило.«Я розвертаю машину просто на проспекті. Їдемо на повному газі, зигзагами, на двох колесах. Бо якщо одна FPV в тебе вдарила — за тобою будуть ганятися всі інші». Один із найважчих виїздів — евакуація двох груп аеророзвідки під час обстрілу Градами. «Ми по окопах ховались, хтось під машиною лежав. Навколо машини все лягало, а біля неї в радіусі метрів п’яти — нічого. Наче ангельські крила закрили машину». Своїй улюбленій бронемашині Бєля дав імʼя. Після одного з виїздів Рошель повернулася повністю в антидронових сітках.«Стовпи падали, сітки лежали, і ми їх всі позбирали. Приїхали — а машина вся в білих сітках. Тоді й прозвали її «Нєвєста», бо була як з фатою». Що страх є, він не приховує. Хто не боїться — або дурний, або йому нема чого втрачати. «Ти їдеш і розумієш, що може прилетіти, відірвати руку або ногу. Але хлопці сидять на позиціях по 10–20 днів. Їм ще важче. А для мене — це адреналін». Батькам спочатку сказав, що їде у відрядження. І лише перед відправкою зізнався, що йде на війну.Такі приклади мають мотивувати і надихати інших. Пишаюсь 💪🇺🇦Заповнити АНКЕТУ в «Хижак»📲Telegram | Instagram | Facebook🇺🇦