Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мандзяк Віктор
Додано 14 лип 2024

Мандзяк Віктор

@mandziak
Кількість підписників: 120 692
Фото: 1,460
Відео: 854
Посилання: 1,650
Опис:
Все для підпищиків каналу
Джерело

Мандзяк Віктор | Аргумент 1Жилудочний сік - це на 99% вода. Шо ми розбавимо, воду водою...

Логотип телеграм спільноти - Мандзяк Віктор Мандзяк Віктор @mandziak
34 400 Охват/переглядів 2026-01-26 11:20 Повідомлення №3013
Аргумент 1Жилудочний сік - це на 99% вода. Шо ми розбавимо, воду водою? Пфф...Аргумент 2Соляна кислота, яка робить робить жилудочний сік кислим, дуже сильна кислота, і суттєво розбавити її чашкою чаю чи склянкою води не вийде 🤷‍♂️.Аргумент 3Так, під час споживання їжі і напоїв, кислотність жилудка знижується. Але не сци, підпищик, твій жилудок нормально перетравлює їжу при різній кислотності (ph від 1 до 4).Аргумент 4Через жилудочно-кишечний тракт в добу проходить близько 9 літрів води, а це означає одне: травні процеси потребують H2O. І якщо ти (всупереч бажанню, але на радість улюбленій ПП-блогерці) не запиватимеш їжу, організм буде змушений брати вологу для травних процесів з інших органів і тканин організму.Аргумент 5І нарешті огірок. Як бути з огірком, ябком, зупою та іншими продуктами, які на 90 з х#ом відсотків складаються з води? Це ніби їжа, не напої, але ця їжа розбавляє жилудочні соки. Може краще яблуко не їсти, а пити через 30 хвилин після прийому їжі? Пфф...То чи можна запивати їжу?Пий, підпищик, завжди, коли виникає таке бажання, не прогадаєш 👍 Всьо, подякуй Богу за Вітю.Віктор Мандзяк — той, що силкується пізнати реальністьЛІТЕРАТУРА:Нема, читай букварМій інстаграм