Джерело
Роби бізнес укр 🇺🇦 | Тримай у курсі. Особисто- Повернуся, коли буде цікаво, - сказав сейлз-...
75 Охват/переглядів
2025-03-28 08:22
Повідомлення №3042
Тримай у курсі. Особисто- Повернуся, коли буде цікаво, - сказав сейлз- Тобто ніколиНе всі переговори закінчуються угодою і найчастіша причина - у клієнта немає терміновості. Він як не дозрілий фрукт. Ми забиваємо на такого або намагаємося дотиснути. Виходить так собі. У Salesforce є практика - «тримай у курсі особисто». Якщо людина каже «зараз не цікаво», продавець додає її до свого списку підписників. І 1-2 рази на місяць відправляє коротке особисте повідомлення. У ньому ділитися новинами, оновленнями продукту і результатами. Мета проста - дочекатися дозрівання і виявитися першим, про кого згадають. За півроку я поспілкувався майже із сотнею стартапів із результатом «цікаво, але не зараз». І лише один надсилає щомісячні апдейти. Вангую, проблем з інвесторами у нього не буде. Висновок простий: хочете продати складну штуку - допоможіть клієнту дозріти. «Тримати в курсі особисто» - простий і дієвий спосіб. Salesforce він приносить 1.5 млрд. доларів додаткової виручки на рік. Користуйтеся - принесе копієчку і вам.