дуже прикольно, шо коли ти нарізаєш відос на людському сервері, наприклад як люксор мій, то це не викликає такі коменти, всі пишуть пограй на офі пацан, ти такий слабак, хуйня твій серв. А коли ти записуєш офіціалку то тобі пишуть, бля тут перестрілки одні і чот скучно(хоча 90% відосів по расту це перестрілки стінка на стінку, ніхто не юзає вертикальний геймплей), ну крч калл чєл, а чо на свому сервері не граєш?я от не пойму, чо мені робить то, я хз просто, може нада на креатів х20 сервері навалити, ну шоб там телепорти були, ну для екшена хз, давайте крч ви будете мені відос нарізати, шоб ну видаляти скучну херь, заодно і не нада буде цей калл на ютуб грузити(там і так вистачає тун тун тун сахура і шпіоніра голубіа), зразу передивитесь 60 годин геймплею раста, кайфанетеМожете зверну не читати, мені на самом ділі нада постити сюди шось, так шо я вам навалюю на вентилятор, сьогодні чілюсь в пиві, завтра продовжую нарізати перестрілки з дерева і жарти про печиво яке впало в сільський туалет (я комік мені 5)
РОЗІГРАШ по КВИТКАХ від Makarlelo!🏆1 місце - Монітор Aorus FL32Qx 32 дюйми 240 герц 2к!🏆 2 місце - Миша Logitech G PRO x Superlight📜ПРАВИЛА:100грн ВАРТІСТЬ ОДНОГО КВИТКАВСЬОГО КВИТКІВ 350 залишилось 130!Кількість квитків на одну персону НЕОБМЕЖЕНА (тобто можемо купити від 1 до 350 квитків на одну особу)) ІНСТРУКЦІЯ:1. Перейдіть за посиланням - https://dono.com.ua/u/makarleloабо ж якщо в вас монобанк (інші можуть не показати опис платежу), можна напряму на банку, вказавши в описі платежу, свої данні - https://send.monobank.ua/jar/6UUpsBteL12. Вказуєте суму, рівну кількості квитків, скільки ви хочете придбати (наприклад 5 - 500грн.) Більше білетів, більший шанс виграти.3. Вказуйте контактні дані (ТГ або ж любу соцмережу, навіть стім). Приклад на скрині під спойлером)Після відправки суми ви будете внесені до списку розіграшу зі своїм порядковим номером.Всі витрати по доставці будуть на мені, ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ НОВА ПОШТА(якшо ви не тут на місці, шось будемо думати)). Результати розіграшу опублікую, як тільки розкупляться всі білети! ЇХ Я ОПУБЛІКУЮ ТУТ В ТЕЛЕГРАМІ ТА В ОКРЕМОМУ ПОСТІ НА ЮТУБІ! (сподіваюсь вам зайде такий інтерактив, мені це можливість продати монік, ну а вам урвати його за копійки + бонусом мишу)ВСІ ДАННІ ВКАЗУЙТЕ ПРАВИЛЬНО, ТАК ЯК ВКАЗАНО НА СКРІНШОТІ ПІД СПОЙЛЕРОМ! Його можна побачити в закріпленому повідомленні зверху каналугроші поверненню не підлягають, тому перевіряйте правильність вказаних даниххто закидував в цю банку на екофлоу, ви вже рахуєтесь як учасникНагадування за розіграш тоді, намагаємось добити потрібну суму ❤️