Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Прогресивний рок та всраті меми
Додано 07 лют 2022

Прогресивний рок та всраті меми

@maiesh_shos
Кількість підписників: 195
Фото: 5,260
Відео: 767
Посилання: 1,470
Опис:
Іноді пишу про музику, яку слухаю. Люблю пріколи
Джерело

Прогресивний рок та всраті меми | ​​Думки щодо минулого Динаміту:Зіркова сила навколо головного титулу з...

Логотип телеграм спільноти - Прогресивний рок та всраті меми Прогресивний рок та всраті меми @maiesh_shos
190 Охват/переглядів 2026-01-29 23:53 Повідомлення №13401
​​Думки щодо минулого Динаміту:Зіркова сила навколо головного титулу зараз просто неймовірна: Кенні, Сверв, Пейдж, Андраде — очі розбігаються, всіх хочеться побачити чемпіонами. При цьому ще й Броді кидає виклик МЖФу напряму, і з цього теж класний сюжет вимальовується. Чекаю на їхній матч з нетерпінням, дуже приємно, що Кінг отримує такий момент. Вибачення Окади перед Флетчером круте, але я весь час чекав, що він додасть своє фірмове "..., BITCH" Вивіска Такешта - Мокс ахуй, особливо після їхньої зустрічі в ССМатч Бріско з Ель Клоном крутий, а дебют Чампи теж вселяє надію, що той проявить себе, а не як в основі ВВЄ. Я, на жаль, майже не застав чорно-золоту еру НХТ, зокрема пік Чампи, але навіть з того, що я з ним бачив, він мені подобався. Сподіваюся, ще є порох і він покаже, кого ВВЄ втратилиЖіночий матч був хороший, і Кріс, і Текла порадували, хоч я і був доволі скептичним до них. Жостко, що усе жіноче золото зараз в руках трьох кращих подружок, і подобається, як навколо них всі збираються в чергу на тайтлшотиА от чоловічий командник не дуже вразив, але, знову ж таки, подобається, як розвивається біф між сім'єю Калліса і Дез Райдерс. Ну і мейн-івент. Спочатку у мене були претензії, чому при двох матчах за важливі титули, в мейн-івент поставили звичайний сольний поєдинок? Але потім обидва учасники вийшли на ринг, і всі питання самі собою відпали. Ось таким має бути РЕСЛІНГ. Я дуже радий бачити, як Андраде рве і метає в АЕВ, а Сверв раз за разом підтверджує свій статус кращого серед кращих. Неймовірно кайфова заруба, і цікавий сміливий результат. От чим мені подобається АЕВ на фоні ВВЄ, то це тим, що вони вміють давати своїм топам достойно програти без усіляких дискваліфікацій через втручання в мейн-івенті. Тепер нас чекає їбейша вивіска Андраде - Омега, і в мене тепер немає сумнівів, що це буде реальний ахуй. Як висновок, хочу окремо порадіти, що зараз в АЕВ більшість протистоянь обертаються навколо титулів, але при цьому сюжетно обернено все прекрасно. Чудовий час, щоб бути фанатом Еліти!