Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львів моніторинг🌺
Додано 06 гру 2025

Львів моніторинг🌺

@lvivzahidradar
Кількість підписників: 424
Фото: 129
Відео: 6
Посилання: 6,060
Опис:
Моніторинг Львівської область та сусідів Основне джерело інформації - https://t.me/rocket_danger_lviv

👥 Кількість підписників

424
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +3
Середній/Місяць:: +9

📊 Кількість повідомлень на день

4.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 4.1

Історія змін лого

Історія змін назви

Львів моніторинг🌺 2026-03-01
Львів моніторинг 2026-01-11
❄️Львів моніторинг❄️ 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Червневий день гарячим дивом диха,Цвіте земля під небом голубим.І в серці тиша — незбагненна й тиха,І світ стає прозорим, наче дим.Минуле спить. Майбутнє тільки зріє. Є тільки мить — солодка і палка.І червень душі лагідністю гріє,І часу невблаганного рікаНа хвилю затихає...Назад ти не дивись, дивись угору,Лише в горі побачиш сенс буття,І хай ніхто тобі не заважає,Іти вперед крізь бурі й забуттяМи пройшли надскладний етап нашого життя, пройшли крізь бурі і грози, і це наразі, на жаль, не про всю війну, проте кожна наступна її частинка - все більша печалі, розпачу, та десь там вгорі, все ще є якась маленька надія. Вона ледве дихає, вона майже не рухається, але вона завжди була, є і буде Попереду неймовірне літо, проведіть його максимально кайфово, тому що далі все почнеться по новій аж до наступної весни По статистиці влітку найбільше масованих атак, особливо в перші два місяці, але статистика ніколи не безгрішна, нехай цього року - це просто страшні цифри, які залишились десь там далеко в страшних снах Настає новий етап, який ми маємо пройти, така вже наша доля, на жальМинув останній місяць весни, травень, для кожного він став по-своєму особливим в житті, як і кожен місяць загалом для когось то є особливим Нас намагалися трішки підзадовбати своїми «МіГами», але літати вони можуть скільки хочуть, та всі ми пам'ятаємо рівно рік тому, що відбувалось на аеродромах стратегічної авіації, після чого вони тепер постійно ховаються на Далекому Сході Що ж, статистика за травень💬Комбінований удар 1 травня:409 БпЛА💬Комбінований удар 13 травня:753 БпЛА💬Комбінований удар 14 травня:675 БпЛА, 35 КР X -101, 18 БР Іскандер-М/С-400, 3 АЕБР Кинджал💬Комбінований удар 18 травня:524 БпЛА, 14 БР Іскандер-М/С-400, 8 КР Іскандер-К,💬Комбінований удар 24 травня:600 БпЛА, 54 КР X-101/Іскандер-К/Калібр, 30 БР Іскандер-М/С-400, 3 КР Циркон, 2 АЕБР Кинджал, 1 БРСД Орешнік💬Комбінований удар 30 травня:290 БпЛА, 6 КР X-101🖇 Кількість застосованих цілей по Україні за травень:🛵 ~ 8000 БпЛА🤩 ~ 65 X-101🌟 ~ 15-20 Калібрів❗️ ~ 6 Кинджалів❗️ ~ 84 Іскандер-М/С-400🚀 1 БРСД 🚨 Тривожились ми цього місяця 12разів:🤩 6 разів через Міг-31К🛵 3 рази через БпЛА🤩 2 разичерез КР 🚀 1 раз через балістику *Іноді загрози накладувались одна на одну, тому тут вказано причини, які були перші при оголошенні ракетних небезпек🌟Львів моніторинг
Біля яру, біля стежкиодягла верба сережки.Головою хилитала,потихесеньку питала:Чт всі живі, всі здорові, браття козацької крові?П'ятий місяць року уже майже дійшов до екватора, але а цьому пості буде про четвертийВ цьому місяці війна не закінчилась. Так, було менше масованих ударів, можливо, менша концентрація на наш регіон, менше сирен тривогАле війна від цього не закінчилася. Війна триває навіть в ці секунди. Вона вже на секундиЖивіть життя - поки у вас є така чудова нагода. Спіть вночі - не чекайте нічого. Любіть рідних та Україну. Разом до перемоги!💬Комбінований удар 3 квітня542 БпЛА, 25 КР X-101, 10 БР Іскандер-М, 2 КР Іскандер -К,💬 Комбінований удар 15-16 квітня:659 БпЛА, 20 КР X-101, 19 БР Іскандер-М, 1 КР Іскандер-К💬 Комбінований удар 25 квітня: 619 БпЛА, 29 КР X-101, 12 БР Іскандер-М/С-400, 5 КР Калібр, 1 КР Іскандер-К, Кількість застосованих цілей по Україні за квітень:🛵 ~ 6500 БпЛА🤩 ~ 74 X-101❗️ ~ 47 Іскандер-М🌟 ~ 5 Калібрів🔊 Тривожились ми цього місяця 8 разів:🌟 3разичерез КР🤩 3 рази  через МіГ-31К🛵 2рази через шахеди *Іноді загрози накладувались одна на одну, тому тут вказано причини, які були перші при оголошенні ракетних небезпек🌟Львів моніторинг
Ну що ж, поки ви там кайфуєте, чілите чи їсте паски, ми пережили черговий місяць війниЦей пост трошки з запізненням, знову, але вибачайте, буду старатись випускати вчасноМи пережили перший місяць весни, трошки потеплішало, скоро літо, і це не може не радуватиА що точно не радує, це те, що наш ворог досі існує, і, на жаль, нагадує нам про це кожен день. Уже всім напевно зрозуміло, що МіГи, після ймовірного ремонту почнуть вилітати частіше, і частіше будуть удари кинджалів під час ракетних так. Зараз вже йде весна, ворог всеодно продовжує удари по енергетиці. На мою суб'єктивну думку, в яку ви можете не вірити, я думаю, та принаймні сподіваюсь, що цього року, ближче до осені, ворог зробить павзу в застосуванні стратегічної авіації. Але шахедів в той період може бути більше, тому що буде акцентЯ вам дякую за те, що продовжуєте слідкувати по при все, ми продовжуємо роботу разом💬 Комбінований удар 7 березня:480 БпЛА, 14 КР Калібр, 13 БР Іскандер-М/С-400, 2 КР Циркони💬 Комбінований удар 14 березня:430 БпЛА, 25 КР Калібр, 24 КР X-101, 13 БР Іскандер-М/С-400, 4 КР X-59/69, 2 КР Циркони💬 Комбінований удар 24 березня:948 БпЛА, 18 КР X-101, 7 БР Іскандер-М/С-400, 5 КР Іскандер-К, 4 КАР X-59/69/31,💬 Комбінований удар 29 березня:442 БпЛА, 1 АБР Кинджал. Кількість застосованих цілей по Україні за місяць:Цього місяця було застосовано:🛵 ~ 6500 БпЛА🤩 ~ 42 X-101🌟 ~ 39 Калібрів❗️ ~ 39 Іскандер-М/С-400❗️ ~ 1 Кинджал🚨 Тривожились ми цього місяця 10 разів:🤩 8 разів  через Міг-31К🛵 3 рази через шахеди 🤩 2 разичерез КР*Іноді загрози накладувались одна на одну, тому тут вказано причини, які були перші при оголошенні ракетних небезпек🌟Львів моніторинг
Ми вистояли чергову зимуМи боялись, ми плакали, ми сиділи без світла. Ми були без води, без газу. Ми пройшли цей етапНаступний етап - весна. Весна - це завжди асоціація з чимось хорошим: розквітом, єднанням, квітами. Але не для нас. Ми 5 рік поспіль зустрічаємо весну під ракетами. В нас нема жодних гарантій, що завтра ми зможемо спокійно спатиМи мусимо стояти далі, якщо ми здамося, то всі вистояні зими будуть даремніДякуємо енергетикам. Дякуємо ППО. Дякуємо всім тим, хто щоночі працював задля безпеки кожного з нас. Дякуємо їм за зиму. Нашу весну ми чекаємо вже роками Але«Я буду крізь сльози сміятисьСеред лиха співати пісні Без надії таки сподіватись Жити буду! Геть думи сумні»«І від сліз тих, гарячих, розстанеТа кора льодовая, міцнаМоже, квіти зійдуть, і на стане, ще й для нас та весела весна»💬 Комбінований удар 3 лютого:450 БпЛА, 32 БР Іскандер-М/С-400, 28 КР X-101/Іскандер-К, 7 ракет X-22/X-32, 4 ракети Онікс/Циркони💬 Комбінований удар 6 лютого:328 БпЛА, 5 КАР X-59/69, 2 АЕБР Кинджал💬 Комбінований удар 7 лютого:408 БпЛА, 21 КР X-101,16 КР Калібр, 2 ракети Циркон💬 Комбінований удар 9 лютого:149 БпЛА, 11 БР Іскандер-М 💬 Комбінований удар 12 лютого:219 БпЛА, 24 БР Іскандер-М/C-400💬 Комбінований удар 17 лютого:369 БпЛА, 20 КР X-101, 4 БР Іскандер-М, 4 КР Іскандер-К💬 Комбінований удар 22 лютого:297 БпЛА, 4 ракети Циркон, 22 БР Іскандер-М/С-400, 18 КР X-101, 4 КАР X-59/69, 2 КР Іскандер-К💬 Комбінований удар 26 лютого:420 БпЛА, 2 ракети Циркон, 24 КР X-101, 11 БР Іскандер-М/С-400, 2КР X-69 Кількість застосованих цілей по Україні за лютий:Цього місяця було застосовано 🛵 ~5000 БпЛА ❗️ ~ 117 Іскандер-М/С-400🤩 ~ 108 X-101🌟 ~ 16 Калібрів❗️ ~ 2 Кинджали🚨 Тривожились ми цього місяця 15 разів:🤩 3 разичерез КР🤩 7 разів  через Міг-31К🛵 3 рази через шахеди 🚀 2 рази через балістику *Іноді загрози накладувались одна на одну, тому тут вказано причини, які були перші при оголошенні ракетних небезпек🌟Львів моніторинг
👁 194 26-02-02 17:33
Місяць вже два дні як позаду, а пост тільки зараз виходить.Січень нічого нового не подарував..А стоп Орешнік же був Ну і шоЯ рахую, що цей місяць був нічим не гірше, ніж червень чи липень, коли були удари кожні декілька днів. ОРЕШНІК. ОРЕШНІК. ОРЕШНІК. Друге використання цього озброєння за рік хайпу, і то, особливого толку, як на мене, з нього не було, можливо, я помиляюсь. Це був місяць страждань для Києва, але ж треба щось таке зробити кончене, щоб точно всі охреніли.Напевно так вони думали Загалом той удар, був повністю по Києву, за виключенням цієї одної цілі, яка навіть нормально не фіксується при зальоту в Україну. Тоді закрили посольство, як і 20 листопада, напередодні удару по Дніпру. Ну і звичайно, всі напевно очікували, що, якщо і буде, то логічним сценарієм, був удар МБР по Києву. Але в них логічних сценаріїв не буває.В цьому місяці терор в основному був не по західним областям, але все бачимо, і за всіх пам'ятаємо.Цей пост хочу приділити увазі до того, що війна триватиме, і циклічно буде приносити нам страшенні криваві удари по людям, це прекрасно видно, від 24 лютого, і до тепер, ворог стабільно вбиває, публічно тероризує мирних мешканців чужої країни, на очах у всього світу. Зараз скоріш за все хочуть якнайбільше винести енергетику, щоб у нас не було стабільно електроенергії якнайдовше, десь як в 2022-23. Частково їм це вдається. Але думаю, вирішальний буде саме лютий. Якщо ми якнайкраще відіб'ємо всі атаки, якщо партнери не проігнорують наш захист, то все завершиться більш менш. А якщо ні - то ні.Як завжди, на мою думку, ворог буде намагатись завдати ударів по багатолюдним містам, чудовий приклад, Охматдит, удари по центру Сум та майданчику в Кривому Розі, удар по ТЦ в Кременчуці, і це тільки з того, що згадується. Так само не забуваю про удар по будинку в Дніпрі в січні 23 (якщо не помиляюсь), недавній удар по Тернополю, вбита сім'я чоловіка у Львові. Це все було, і це все ніхто не забуде. Удари по школам, дитсадках, поїздам, це все ніколи не забудеться.Але я завжди, коли пишу пост зі статистикою, завжди, ЗАВЖДИ надіюсь, що він стане останнім, і наступний пост уже буде про закінчення війни. Але, поки так. На жаль, не останній.Побачимось.Почуємось. Дай Боже нашій країні вистояти. 🫂💬 Комбінований удар 9 січня:242 БпЛА,14 БР Іскандер-М/С-400, 22 КР Калібр, 1 МБР Орешнік 💬 Комбінований удар 13 січня:293 БпЛА, 7 КР Іскандер-K, 18 БР Іскандер-М/C-400💬 Комбінований удар 20 січня:315 БпЛА,18 БР Іскандер-M/C-400, 16 КР X-101, 1 Циркон💬 Комбінований удар 24 січня:375 БпЛА, 12 КР X-22/32, 6 БР Іскандер-М/C-400, 2 ЦирконаКількість застосованих цілей по Україні за січень:Цього місяця було застосовано:🛵 ~4500 БпЛА🌟 ~ 22 Калібри🤩 ~ 15 X-101❗️ 3 Циркона❗️ 0 Кинджалів 🚨 Тривожились ми цього місяця 10 разів:🤩 6 разів  через Міг-31К🛵 2 рази через БпЛА 🤩 1 раз через КР🚀 1 раз через балістику *Іноді загрози накладувались одна на одну, тому тут вказано причини, які були перші при оголошенні ракетних небезпек
😢Ну що, друзі🔚Черговий рік добігає до кінця, скільки чудових історій, скільки емоцій, який цей рік був різний, але цікавий по своєму: скільки болю, скільки страждань, скільки біди приніс нам ворог.👍Не буду казати, що ми там щось витримали, які ми потужні і так далі. Хочеться подякувати лише силам ППО. Всім тим, хто був причетним до відбиття атак. Це ті люди, які завжди з нами: холодно чи жарко, боляче чи весело, страшно чи ні, вони тут. Ми маємо всі подякувати їм за те, що вони не впали духом, і навіть коли летіли 700+ БпЛА, вони не здались, не сказали «ну його в сраку», а стали, і збивали до кінця. Скільки недоспаних ночей, скільки болю. Важко. Важко потім читати ці новини. Не все вдається, але вдається і так дуже багато🔝Але ж не тільки про війну. Багато приємних подій за цей рік. В кожного своє. Чергова перемога Усика в 5 раунді, гол Зубкова на 80+ хвилині, знищення літаків стратегічної авіації, хтось дитину народив, хтось хоча б одружився, а хтось програв зуби в казіно🎄В новому році, бажаю вам наблизитись до своєї мрії (якщо ще не дійшли), щось міняйте в життіВсім гарних свят, удачі, зустрінемось на черговому обстрілі десь вночі😴🌟Львів моніторинг