Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львів. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Львів. Відгуки про заклади

@lviplace
Кількість підписників: 7 040
Фото: 1,810
Відео: 194
Посилання: 2,170
Опис:
▫️ Надіслати відгук: @lvivplace_bot. ▫️ З питань реклами: @lviplace_reklama_bot ▫️ Наш чат @lviplace_chat Посилання для друзів: https://t.me/+-94qGKlmuy8yMjNi
Джерело

Львів. Відгуки про заклади | Я вже не вперше відвідую Kebab Chef на вул. Степана Бандери, 23, але ц...

Логотип телеграм спільноти - Львів. Відгуки про заклади Львів. Відгуки про заклади @lviplace
1 900 Охват/переглядів 2026-02-08 08:21 Повідомлення №3286
Я вже не вперше відвідую Kebab Chef на вул. Степана Бандери, 23, але цього разу досвід був негативний.Прийшов приблизно за 10 хвилин до відкриття. Надворі був сильний дощ. Один із працівників дозволив мені зачекати всередині, однак згодом прибиральниця у формі закладу вигнала мене на вулицю стояти під дощем, хоча до відкриття залишалося зовсім мало часу. Вважаю таку поведінку некоректною.Замовляв дві шаурми без перцю: одну — в закладі, іншу — з собою.Ту, яку подали в закладі, приготували нормально, без гострого.Натомість у шаурмі з собою, попри підтвердження від персоналу та позначку «без перцю» в чеку, було дуже багато гострого перцю, більше, ніж у стандартній гострій.Це неприпустимо, адже справа не лише у смаку — у людини може бути алергія або медичні протипоказання. Ігнорування таких прохань може мати серйозні наслідки.На жаль, цього разу кебаб був поганий, а подібне ставлення до замовлень підриває довіру до закладу.#Кебаб_Шеф✔️ Львів. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами