Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Львів. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Львів. Відгуки про заклади

@lviplace
Кількість підписників: 7 040
Фото: 1,810
Відео: 194
Посилання: 2,170
Опис:
▫️ Надіслати відгук: @lvivplace_bot. ▫️ З питань реклами: @lviplace_reklama_bot ▫️ Наш чат @lviplace_chat Посилання для друзів: https://t.me/+-94qGKlmuy8yMjNi
Джерело

Львів. Відгуки про заклади | 0/10. Абсолютне розчарування. Перші враження були одразу негативні: не...

Логотип телеграм спільноти - Львів. Відгуки про заклади Львів. Відгуки про заклади @lviplace
1 830 Охват/переглядів 2026-01-12 09:00 Повідомлення №3172
0/10. Абсолютне розчарування. Перші враження були одразу негативні: невдала музика, повністю порожній зал і непривітний персонал. Уже на вході з’явилося бажання піти, але, оскільки столик був заброньований, вирішили залишитися ( як з’ясувалося пізніше, це було помилкове рішення) За всю вечерю офіціанти жодного разу не запропонували і не принесли воду, що є базовим стандартом навіть у звичайних кафе, не кажучи вже про ресторани такого рівня. Обслуговування байдуже і неуважне. Їжа не справила жодного враження: борщ ще можна оцінити як «посередній», але сметану до нього забули принести, вирішили принести вже майже під кінець, навіть не вибачившись, просо сказали «забули вам сметану дати». Решта їжі, без смаку. Атмосфера виглядає дешево й не відповідає заявленому рівню: паперові листки на столах, нав’язлива музика, сторонні люди постійно заходять, знімаючи верхній одяг, фотографуються біля акваріума просто поруч з нами, одягаються і йдуть. Пізніше до столу підходили колядники з вулиці й питали, чи можна поколядувати, ще до всієї цієї атмосфери не хватало циганів, які зайдуть продавати квіти або просити гроші. У підсумку складається враження, що ти сидиш не в дорогому ресторані, а в Пузатій Хаті, при цьому з абсолютно невиправданими цінами. Поруч є ресторан Кентавр, з ідентичним цінником (якщо не менше), але з сервісом і атмосферою в 10000000000 разів кращим. Наприкінці вечора стало зрозуміло, чому заклад порожній. Дуже шкода, що ми одразу не пішли. Платити за рахунок не хотілося зовсім#36_По✔️ Львів. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами