Джерело
Луцьк ✙ Координація | Звітність за збір №19 на потреби 47 ОМБР "Маґура" 🐴 (Краще пізно, ніж ...
430 Охват/переглядів
2025-01-25 12:25
Повідомлення №2303
Звітність за збір №19 на потреби 47 ОМБР "Маґура" 🐴 (Краще пізно, ніж ніколи)Було закуплено:- 4 зарядні станції;- рація автомобільна;- кабелі і 35 різних антен для радіостанцій;- 2 щогли, 6 маршрутизаторів, 2 точки доступу;- 10 наборів інструментів (ключі, головки, затискачі, біти);- 2 домкрати підкатних, паяльник і тд;- окремі інструменти (знімачі тяг, хомутів, патрубка, 3 кліщів);- планшет на Windows для прошивки радіостанцій на виїзді;- піч-теплогенератор з відповідним набором до нього.Було зібрано:- 331 142 грн на монобанку;- 16 925 грн на приватбанк;- $30 на PayPal.Залишок в 12 379 грн перекинуто на міжзбірну банку, яка чекатиме наступного збору 🔥Місце для подяк:- дякую телеграм-каналу Новинач, за постійну підтримку у зборах і довіру 🫡;- дякую Новосилецькому і телеграм каналу "Принижую русню кожен день божий" за постійні репости збору 🫶;- і головне - дякую підписникам цього каналу і моїм знайомим і друзям, які продовжують вірити в мене. Особливо - Євгену П. як найбільшому донатеру за весь час, Якову Г, який також вливає серйозні суми і Артему А. за регулярні поповнення навіть поза зборами, 🤗- ну і основне - дякую військовим, які в цей суперконтроверсійний і максимально зрадойобний час виконують свої обов'язки. І знаходять сили і терпіння звітувати так, як я прошу 💕