Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Луцьк ✙ Координація
Додано 14 лип 2024

Луцьк ✙ Координація

@lutsk_info
Кількість підписників: 743
Фото: 663
Відео: 73
Посилання: 392
Опис:
Канал фокусується виключно на інформації по дронах/ракетах/військових новинах відносно Волинської області За дезінформацію і паніку буду бити по жопі Міжзбірна банка (100% на ЗСУ): https://send.monobank.ua/jar/331LWu5Z9t

👥 Кількість підписників

743
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Результати нічного обстрілу Русня цілилася по енергетичних об'єктах, лівий берег Києва - без світлаТому, цілком може бути, що протягом найближчого часу щось схоже може чекати й нас.Враховуйте це під час планування своїх дій--------------------------------------------------Комбінована ракетно-дронова атака по Києву, Дніпропетровщині, Запоріжжю, Полтавщині в ніч на 10.10.25.⚠️ Ворог атакував великою кількістю ударних БпЛА Дніпро, Кременчук, Запоріжжя, Київ. Запустив щонайменше 14х балістичних ракет типів «Іскандер-М» по Дніпру, Запоріжжю, Києву, Кривому Рогу з Брянська, Таганрога та Криму.❗️ Запустив три «Кинджали» по Кременчуку та Дніпру.❗️ Застосував щонайменше 5х крилатих ракет наземного базування 9м727-729/Р-500 «Іскандер-К» по Києву та Кременчуку.❗️ Застосував щонайменше 5х керованих авіаційних ракет Х-59/69 з Азовського моря по Запоріжжю та Кам'янському.💣 Застосував щонайменше 3х планеруючі авіаційні бомби (КАБ) по Запоріжжю.Основною ціллю ворога була енергетична інфраструктура, відомо про влучання у житлові будинки.
Львову і області дісталося 😔Ракетно-дронова атака в ніч на 05.10.2025Ворогом було застосовано:❗️ — крилаті ракети Х-101/Х-55, запущені бортами Ту-95мс з району Саратовської області рф; ❗️ — крилаті ракети 3м14 комплексу «Калібр», запущені з акваторії Чорного моря (рейд Новоросійська); ❗️— аеробалістичні гіперзвукові ракети Х-47м2 комплексу «Кинджал», запущені з району Тамбовської області рф; ⚠️— ударні БпЛА типів "Шахед-Герань", "Гербера" та імітаційного призначення.Під ударом перебували Стрий, Івано-Франківськ, Житомир, Одеса, Запоріжжя, окремі територіальні громади Чернігівської та Рівненської областей.Основний удар був спрямований по Львову. Місто атакували крилаті, аеробалістичні ракети, та ударні БпЛА одночасно.Атака була комбінованою, із розрахунком на одночасне наближення засобів повітряного нападу різних типів. Ворог намагався уразити в тому числі і об’єкти енергетичної інфраструктури. Деталі повідомляють ОВА.Атака БпЛА триває з 21:00 — 11 годин. Ракетна атака тривала з 04:00 по 07:10 — 3 години 10 хвилин.
Зеленський повідомив, що російський наступ на Сумщині зірвано."Станом на сьогодні можемо констатувати, що російська наступальна операція на Суми повністю зірвана нашими силами. Тривають бої в прикордонні Сумщини, але російське угруповання на Сумському напрямку втратило наступальні можливості внаслідок зазнаних втрат" — прокоментував Президент Так, це сталося завдяки декільком факторам:- збиття потенціалу наступу в перший місяць;- перегрупування росіянських військ для концентрації на Донеччині;- завершення літньої кампанії;...але в першу чергу, це сталося завдяки, очевидно, військовим, які працюють на цьому напрямку. І пишаюся тим, що люди з 47 ОМБр, яким я допомагаю, взяли в цьому участь і продовжують стримувати ворога.Тому, нагадую про терміновий збір на потреби у встановленні зв'язку на даному напрямку для бійців цієї бригади. Наразі зібрано близько 28 тисяч з 201 тисячі потрібної. Прошу долучитися, звіт про отримання буде на цьому ж каналі🫙 МоноБанка: https://send.monobank.ua/jar/2sRMPH9KgW💳 ПриватБанк: 5457082257206859💵 PayPal: [email protected]
❗️РФ накопичила понад 1950 стратегічних ракет різних типів, включно з крилатими, балістичними та гіперзвуковими "Кинжалами", — ГУРОсновні запаси ракет рф включають:📍до 500 балістичних ракет 9М723 "Іскандер-М" - до Луцька наразі недосяжні;📍до 300 крилатих ракет 9М728/9М729 "Іскандер-К" - те ж саме, до Луцька недосяжні;📍до 260 крилатих ракет Х-101, що запускаються з бомбардувальників Ту-95 та Ту-160 - до Луцька дістають, доліт з моменту перетину кордону до Луцька - до 1.5 години;📍до 280 крилатих ракет Х-22/Х-32 з бомбардувальників Ту-22М3 - до Луцька не дістають;📍понад 400 крилатих ракет 3М-14 "Калібр" - до Луцька дістають, доліт з моменту перетину кордону - до 1.5 години;📍до 150 гіперзвукових аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинжал" на винищувачах МіГ-31К - до Луцька дістають, але є дуже дороговартісними, тому витрачатимуться виключно на стратегічного рівня цілі. Доліт до Луцька - в хвилинах з моменту запуску;📍до 60 балістичних ракет KN-23 північнокорейського виробництва - до Луцька не дістають.-------------Робимо висновок, що для Луцька, станом на теперішній стан речей і лінії фронту, становлять загрозу лише:- 260 крилатих ракет з авіації, яка тепер буде використовуватися менше ніж раніше;- 400 крилатих ракет з флоту, який останнім часом пасивніше виконує запуск ніж на початку війни через небезпеку в Чорному морі;- 150 гіперзвукових Кинджалів з МІГа, які будуть берегти і використовувати виключно на щось ДУЖЕ дороге;- тисячі Шахедів, які і будуть основною загрозою для нас, тим більше враховуючи їх вдосконалення і, через це, неефективність мобільних груп 🤷‍♂ Поки не придумаємо нові шляхи їх перехоплення, в тому числі перехоплення за допомогою дронів-перехоплювачів
Тим, хто має зайвий час і зацікавленість в тому, що буде з обстрілами - дуже раджу подивитися відео з військовим експертом, полковником ЗСУ - Петром Черником. Слідкую за ним і його тезами з 2022 року, дуже влучні прогнози і аналітику дає + не є експертом про 2-3 нєдєлі і надмірним перемогойобом.Коротко про те, що чекає, в тому числі нас:1. Зміна фокусу в масових обстрілах з ракетних на дронові через:- відносну дешевизну;- вищу точність;- можливість масового виробництва;- операцію "Павутина" 😜;- вищу ефективність протиракетної оборони.2. Зміна підходу з обстрілів декількох міст в регіоні на основний фокус на одному-двох містах:- Луцьк-Тернопіль - 6 червня;- Дубно - 10 червня;- Кременчук - 15 червня.Тобто, якщо масово обстрілюють місто Х - цілком можливо, що весь фокус буде виключно на цьому місті для подавлення ППО.3. Орєшнік - зброя пропаганди. І якщо його після запуску буде фіаско (що цілком можливо, враховуючи технічну специфіку) - почнуться деякі дуже неприємні процеси на росії. Тому, поки що буде більше залякування.4. Масовані атаки шахедами - не перебільшуватиме 300-500 на день, більшість яких - приманки. При цьому, виробництво обмежене і ні про які 1000 штук в день мови йти не може, тому вболіваємо за підриви заводів запчастин і пороху на рашці, що вплине на цифри запущених дронів.Коротко - стримано, спокійно слідкуємо за продовженням і не ведемося на панічні настрої. Війна надворі 🤷‍♂️
Мінізвіт за збір #20За ваші кошти було закуплено і передано військовим 47 бригади на Сумському напрямку:- 3 комплекти шин;- 2 старлінк міні;- 2 генератори;- 2 щогли для встановлення зв'язку;- 2 планшети;- ретранслятор зв'язку для наземних безпілотних систем "Рись" (на фото);- 2 хаби для зарядки мавіків;- 5 комплектів інструментів, 6 домкратів, 3 шуруповерти, 3 комплекти гайкових ключів, дрібні інструменти від Дніпро-М;- антена Павук;- 6 бухт кабелю;- 2 роутери;- кріплення для антен;- SDR-радіостанція;- векторний аналізатор кіл;- 3 рулони плівки.Ще в підвішеному стані детектор дронів через навантаження на виробництво, сподіваюся куплю і відправлю в липні.Відеозвіт буде пізніше, після оприлюднення на каналі основного донора.Всім величезне дякую за довіру і підтримку, цього разу вона була потрібна 🥲Особливо - друзям з Асоціації Ukraїna Unida з міста Бенікарло (Іспанія), донатору Якову, телеграм-каналам "Новинач" і "Принижую русню кожен день божий"П.С. Фото з Сум - як доказ, що вивантажувався не десь в Яворові 😅
Щодня по всьому Інтернету після ударів йде хвиля фото та відео, а під ними коментарі «Для чого Ви це показали». Поговоримо про цю тему.Чому військові вимагають не публікувати нічого? Тому, що простій цивільній людині складно зрозуміти, що можна, а що не можна. Публікація яких фото небезпечна, а яких ні. Тому логічно і правильно заборонити публікацію ВСЬОГО по цій темі. І я підтримую повністю це рішення.Іноді буває, що фото виглядае абсолютно безпечно, а воно містить у властивостях точні координати місця зйомки. Є цілий напрямок розвідки (OSINT), який збирає будь-яку інформація з Інтернету, а потім спеціальні групи фахівців вивчають кожне фото. І Ви навіть не можете подумати, що хтось з боку ворога впізнає точку зйомки за відображенням вулиці в дзеркалі машини, що стоїть збоку, або за формою труби котельні, що потрапила в кадр на горизонті або видна у вікні.Тим, хто хоче розібратися в темі небезбеки глибше, розпишу по пунктах.1. Випадкова фіксація ППО. Ця інформація найкритичніша. За будь-якими спалахами на фото або відео можна визначити місце розташування нашого ППО і ворог потім зможе застосувати цю інформацію проти нас. Крім ситуацій, коли щось знято або сфотографовано в небі без прив'язки до місцевості. Але і тут ви можете невинною фотографією вибуху в небі дати інформацію ворогові про те, що в такому то місті застосовується, наприклад, нова система ППО.Тому це табу номер один. Ніяких панорамних фото з висоток з роботою ППО.2. Місця ударів.Противнику важливо, чи вражена ціль і наскільки вражена. У них є супутники (як SAR, так і оптичні), і вони самі все побачать протягом кількох годин. Потрапили чи ні і як сильно. Але фотографії пошкодження з місця дадуть повнішу інформацію ворогові про пошкодження. І він прийме рішення чи продовжувати атакувати цей об'єкт.Також у противника недостатньо супутників для моментальної оцінки факту ураження цілі, і публікаціями з місця подій, і своїми фото Ви допоможете противнику зі швидкою оцінкою ситуації.Але я чітко розумію, що в місті «мільйоннику» приховати якісь факти пошкоджень нереально. Знайдуться десятки пабліків, які швидко розженуть інформацію мережею. Як би їм не забороняли це робити.Тому я попрошу:-в жодному разі не публікувати фото пошкоджень об'єктів крупним планом, крім випадків, коли це житлові будівлі.- блюрити панорамні фото, щоб профіль будівель був не впізнанний. Тобто публікуєте фото диму за будинками, прибирайте весь фон внизу.-витримувати максимально час між ударами і публікаціями.І ще раз наприкінці публікації прошу не публікувати жодних фото і відео (з висоток і не висоток) про роботу нашого ППО. Як що збивають і як що літає.
Звітність за збір №19 на потреби 47 ОМБР "Маґура" 🐴 (Краще пізно, ніж ніколи)Було закуплено:- 4 зарядні станції;- рація автомобільна;- кабелі і 35 різних антен для радіостанцій;- 2 щогли, 6 маршрутизаторів, 2 точки доступу;- 10 наборів інструментів (ключі, головки, затискачі, біти);- 2 домкрати підкатних, паяльник і тд;- окремі інструменти (знімачі тяг, хомутів, патрубка, 3 кліщів);- планшет на Windows для прошивки радіостанцій на виїзді;- піч-теплогенератор з відповідним набором до нього.Було зібрано:- 331 142 грн на монобанку;- 16 925 грн на приватбанк;- $30 на PayPal.Залишок в 12 379 грн перекинуто на міжзбірну банку, яка чекатиме наступного збору 🔥Місце для подяк:- дякую телеграм-каналу Новинач, за постійну підтримку у зборах і довіру 🫡;- дякую Новосилецькому і телеграм каналу "Принижую русню кожен день божий" за постійні репости збору 🫶;- і головне - дякую підписникам цього каналу і моїм знайомим і друзям, які продовжують вірити в мене. Особливо - Євгену П. як найбільшому донатеру за весь час, Якову Г, який також вливає серйозні суми і Артему А. за регулярні поповнення навіть поза зборами, 🤗- ну і основне - дякую військовим, які в цей суперконтроверсійний і максимально зрадойобний час виконують свої обов'язки. І знаходять сили і терпіння звітувати так, як я прошу 💕