Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Енергії дня
Додано 06 гру 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Кількість підписників: 579
Фото: 1,910
Відео: 161
Посилання: 119
Опис:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Кількість підписників

579
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: -10

👁️ Середній перегляд на повідомлення

155
Середній/День:: 140
Середній/Тиждень:: 150
ERR: 26.77%

📊 Кількість повідомлень на день

1.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 199 26-02-13 05:51
13 лютого. Доброго ранку! Сьогодні основна пересторога - не залипнути. Як часто відкриваєш соцмережі на хвилинку, тільки подивитися, що там пишуть, які новини, а тут бац… і півгодинки чи, навіть, годинка пролетіла, а може вже і згоріло все. У кожного з нас було щось подібне. Так от сьогодні весь день такий. Тож, якщо вирішили попрацювати, одразу ставте певні часові рамки і намагайтеся не відволікатися. І слідкуйте за часом. Я цей день для себе визначаю як день з енергіями, які ніби затягують нас в певну ситуацію і не відпускають, поки не заберуть усі сили. А ще, як день енергій жаги та жадібності. Хочеться всього побільше: емоцій, натхнення, вражень, інформації, задоволень. І тому ми ніяк не можемо опанувати себе і вийти з певного стану. Тому завжди в цей день застерігаю: не залипайте ніде довго і тримайте свої емоції під контролем, бо зупинитися важко. Завжди пишу, що це один із найнебезпечніших днів для тих, хто любить спиртні напої, зупинитися важко, наслідки можуть бути дуже негативними. А сьогодні ще й пʼятниця, день, коли всі бажають розслабитися і прийняти 5 капель, які легко перетворюються на 5 рюмок, бокалів чи пляшок. Просто враховувати це. І ще, емпатія буде зараз лізти з нас по повній програмі, нам захочеться співпереживати, співчувати, вболівати, розділяти почуття інших, навіть тих людей, яких ми не знаємо. Як багато маніпуляцій побудовано саме на цьому! Безліч різних історій, картинок, згенеровпних ШІ. Не ведіться! Не розповсюджуйте їх. Перевіряйте все! Вони примушують нас переносити все це на себе, особливо те, що побудовано на жалості. І ми починаємо шукати в своєму житті моменти, коли нас образили, нам не додали, на нашу думку, вспливають усі наші помилки, невдачі і ми починаємо неймовірно жаліти тепер себе, не звертаючи уваги на все те позитивне, що маємо. А далі ланцюгова реакція: сльози, образи, викидання душевного болю та лайна на когось. Якщо відчули щось подібне, одразу кажіть собі стоп і намагайтеся переключить увагу на щось позитивне. А ще включайте почуття гумору. Воно завжди рятує. Переводьте все на жарт і не застрягайте в суперечках та спорах. Нічого не зʼясуєте, а відносини зіпсуєте. І на останок: контролюйте свої думки, прибирайте з них тривожність. Бо тривожність це те, що ми малюємо в своїй уяві, а потім на підсвідомому рівні спонукаємо це здійснитися. Тож думайте про хороше, завжди можна знайти отой самий позитив в будь-якій події. А цей день обов’язково закінчиться і буде інший. Весна зовсім близько. Допомагайте війську, дякуйте за все і будьте щасливими!🐸26 місячний день. 13 лютого 05.24 ➡️06.04 14 лютого. 🌘 в знаку Козеріг. Найважливіше, що нас буде цікавити і що буде вдалим, це теми безпеки, карʼєри та налагодження відносин із старшими по віку, по статусу, по посаді. Тільки не продавлюйте нічого, бо отримаємо зворотній результат. Поступово, але вперто, йдіть до мети. Символ: Жаба. Болото. Царівна-жаба.
👁 216 26-02-10 06:00
10 лютого. Доброго ранку! Сьогодні важливо включити увагу. День небезпечний, як для нашого тіла, так і для мозку та репутації. В такі дні буває багато аварій, в основному через людський фактор, багато сварок, може, навіть дійти до бійки, а про розлучення назавжди взагалі мовчу, буде ще й неймовірне бажання стрибнути в гречку чи зробити щось з визовом, на зло комусь, наговорити поганих слів та гучно хлопнути дверима. Про все це потім будемо сильно жалкувати. Тож застерігаю: будьте уважними, толерантними та відповідальними. Хоча, якщо хочеться з кимось нарешті розірвати стосунки, то кращого дня придумати важко.Сьогодні ми маємо неймовірну здатність накручувати самого себе, навіть, якщо нічого не відбувається. Або піддатися спонтанним емоційним сплескам, бо щось десь почули, щось побачили, щось придумалось і понеслося. Зараз така кількість аспектів одночасно, яка не завжди відбувається протягом місяця, а то і півроку, а ще ми наближаємося до коридору затемнень, до ретроградного Меркурія, а це періоди, коли нам потрібно особливо уважно відноситися до всього, що відбувається з нами, працювати з собою і не піддаватися впливу інших. Що робити: найголовніше, не приймати нічого близько до серця, не вестися на маніпуляції, особливо на заголовки новин, ранком у мене вискочило, як Пилип з конопель: «нацбанк заявив, що гривню скасують» і далі повна маячня про перехід на євро, коли ми будемо в Євросоюзі. Навіщо і кому це потрібно зараз, сказати важко, хоча у мене відповідь є. Багато маніпуляцій може бути на жалості, на нашій емпатії, на наших тригерних точках, що викликають занепокоєння та біль. Не читайте, а головне не розповсюджуйте цю маячню. Це ламає волю, розхитує психіку. Людей, які це роблять, кожного разу хочу запитати: навіщо, що би що? Як тільки бачите щось подібне, питайте себе: що це мені дає, як впливає на мене і кому це вигідно. І ще одне: якщо щось сталося, не шукайте винних, шукайте спосіб це виправити. Ми весь час шукаємо хто винен, намагаємося направити на них весь свій гнів, замість того, щоб направити енергію на виправлення ситуації, стабілізації іі, а потім вже займатися пошуками. І в нас вся енергія йде в той самий свисток. І на останок: нами можна маніпулювати до тих пір, поки ми це дозволяємо. Нас можна ображати, принижувати, дурити до тих пір, поки ми це дозволяємо, поки ми це приймаємо на свій рахунок, поки ми збуджуємося, приміряємо на себе, реагуємо. От намагайтеся вчитися не реагувати емоційно, частіше включати розум, логіку і шукати вихід, який завжди є у найбезаихіднішій ситуації, просто цей вихід ми не хочемо приймати, бо він нам не подобається. То може пора міняти свою традиційну точку зору та звички. Війна не тільки на фронті, не тільки в наших містах, не тільки в наших оселях, вона ще й в головах. Зрозуміємо це, вибудуємо своє протистояння цьому, будемо у виграші. Ми вже НЕ програли цю війну. І не програємо далі, як би важко не було. Допомагайте війську. Допомагайте собі. Будьте супер уважними сьогодні, не давайте собою маніпулювати та будьте щасливими. Зазирніть в середину себе, щастя там, треба просто його побачити і саме воно дасть сили та енергію. Тож щастя всім!🐊 23 місячний день. 10 лютого 02.22➡️03.31 11 лютого🌗 з 9.21 в Стрільці. З самого ранку будьте обережніше із своїми пристрастями, ревнощами, бажаннями когось вкусити. Займіться аналітикою, розпутуйте щось складне. Шукайте рішення. Або просто дайте собі та іншим спокій. Далі Місяць перейде в знак Стрільця. Добавить нам оптимізму та віри в хороше та добре. Символ: Крокодил Маккара - кровожерливий напівкрокодил, напівриба, напівзмій, який вас ковтає, хапає, пожирає. А також Цербер, Химера і Єхидна.
👁 178 26-02-08 05:54
8 лютого. Доброго ранку! Сьогодні добре бути з родиною, з друзями, з однодумцями, добре не тільки робити щось разом, а й відпочивати. Люблю, коли цей день випадає на вихідний, коли люди разом з рідними, коханими, близькими. Зараз поняття вихідного дня трансформувалося в щось нове, так само як і розподіл життя на день та ніч. Після початку пандемії багато хто почав працювати онлайн, війна тільки посилила цей процес. І в цьому є певна свобода, працюєш тоді, коли в тебе є наснага, бажання, а зараз ще й наявність чи відсутність світла та електроенергії диктують нам інші правила. Тож ми все більше живемо індивідуальним життям і часто скучаємо по близькому спілкуванню, коли бачиш очі, коли можна доторкнутися, відчути подих, енергію близької людини, її тепло. Здається це вже так далеко і так давно було. Ми зараз фізично розʼєднанні, як ніколи. Війна зробила і тут свою чорну справу. А так хочеться просто обняти рідну людину, відчути її тілом. Мене особливо зрозуміють ті жінки, у кого чоловік у війську, чи син, чи хтось з рідних. Звикнути до цього неможливо. Тож і тут у нас відбувається трансформація. Я інколи згадую Пенелопу, яка чекала свого чоловіка з війни та мандрів, це щоб заспокоїти себе, що в усі часи жінки чекали чоловіків з війн та походів, але це мало допомагає. Прикро, що це сталося з нами. Тож цінуйте оте близьке спілкування, якщо воно у вас є, цінуйте і бережіть. Як часто ми сваримося, буваємо невдоволеними, дратуємося поруч з близькими. Навіщо? Добре, якщо ви знаєте відповідь. Сьогодні день, коли треба бути разом. Тож якщо доля розʼєднала, то спробуйте подзвонити або, навіть, поговорити хоча б подумки, особливо якщо людини немає у цьому світі. Спілкуйтеся, зустрічайтеся, робіть разом щось важливе, дивіться в очі один одному і говоріть хороші слова про те, як любите, як цінуєте, як це важливо для вас - бути поруч. Єдине застереження: алкоголь сьогодні в будь-якій кількості дуже негативно впливає на самопочуття та на нашу поведінку. В нас прокидається монстр, який за своєю пихатістю та зарозумілістю не бачить нічого. Тож краще утриматися. А хотітися буде. Але ж на те ми в люди, щоб керувати своїми хотєлками, а не щоб вони керували нами. Допомагайте війську, робіть все можливе, щоб наблизити перемогу, майте тихий світлий день та будьте щасливими. 21 місячний день07.02 23.57➡️ 01. 10 09 лютого. . 🌖 в знаку Скорпіона Будьте обережніше із своїми пристрастями, підозрілістю, ревнощами. Нам може здаватися те, чого немає насправді. Але саме сьогодні наш аналітичний розум працює на повну. Дивіться детективи, вони знімуть напругу. Символ: Кінь. Табун.
👁 180 26-02-06 05:38
6 лютого. Доброго ранку! Сьогодні будьте трохи толерантнішими до інших і дуже уважними до всього, що відбувається з вами і з вашим життям. По-перше, увага на дорозі і в дорозі - в такий день буває багато аварій на транспорті, в побуті в основному через людський фактор, тобто через нашу не увагу. По-друге, можуть вилазити страхи, тривога, поганий настрій, роздратування. Намагайтеся не піддаватися цьому. Женіть тривожні думки, згадуйте відомий вислів, він сьогодні працює як ніколи: «Я подумаю про це завтра». Менше спілкуйтеся з усіма, більше будьте на одинці з самим собою. Якщо щось дратує, то причина бистріше всього в вас самих. Ми сьогодні ніби дивимося в середину себе, бачимо там щось таке, що не подобається і переносимо це на інших. Тож виправляйтеся. По-третє, може бути враження, що ми ніяк не можемо знайти вихід з якоїсь ситуації, не можемо зосередитися, опанувати себе, ніби ми окутані якимось павутинням, яке ніяк не можемо розірвати. Якщо таке враження присутнє, то треба проводити генеральне прибирання. В першу чергу в голові, тобто відігнати від себе усі думки, перестаньте спілкуватися з тими, хто в вас не вірить, хто постійно ображає, принижує, намагається самоствердитися через вас, а якщо це притаманне вам, то подумайте чи варто продовжувати, бо правило бумеранга ніхто не відміняв. Обовʼязково почистіть своє робоче місце, якщо працюєте в основному вдома біля плити, то проведіть прибирання на кухні, якщо багато їздите, то в машині, якщо працюєте за письмовим столом, то зробіть ідеальний порядок там. Наведіть порядок і вдома, не забудьте викинути з холодильника все, що померло, а в шафі все, з чого виросли. Оця робота з дрібними речами, очищення простору від грязі та пилюки, розкладання всього по місцях дасть можливість менше занурюватися в себе. Обовʼязково прийміть душ, помийте голову. Це зараз подвиг практично для всіх нас. Але оця свіжість, яка прийде, допоможе прочистити мозок. А ще у вас буде менше часу для спілкування, сидіння в соцмережах, самокопання. Може бути таке, що ви не помітите складних енергій сьогоднішнього дня. Це означає, що ви вчасно наводите лад в своєму житті. Допомагайте війську. Допомагайте тим, хто потребує допомоги, це і діти, і старі люди, і інваліди, і немощні, і ті, кого охоплює відчай. Допомагайте. Люди не завжди просять про допомогу, навіть, коли їм дуже погано. Просто протягніть руку допомоги, попитайте і обов’язково допоможіть, якщо попросили. Не бійтеся просити самі, якщо відчуваєте, що не вигрібаєте самостійно. Люди допоможуть, не мовчить! Бо найчастіше це в нас гординя говорить, не плутайте з гордістю, це зовсім різні речі. Щастя всім!🕷️🕸️ 19 місячний день05 лютого 21.30 ➡️ 22.44 06 лютого. 🌖 в знаку Терезів. Одягайте сьогодні щось красиве, вишукане, в чому ви собі дуже подобаєтесь, навіть, якщо більшу частину часу ви вдома. Тримайте баланс. Символ: Павук. Павутиння.
👁 171 26-02-05 06:12
Чекаю поки він побігає, а в цей час пишу відосики, щось фоткаю, насолоджуюся красою ранку, він завжди при будь-якій погоді прекрасний. Ну і так далі. Отже, вам треба просто до деталей продумати, як буде проходити ранок, чим ви його заповните. Обовʼязково усміхайтеся собі, як мінімум тричі за ранок: як тільки прокинулися, коли чистите зуби, коли обіймаєте рідних, нехай навіть подумки. В фізичні вправи включайте крутіння попою. Так, я не обмовилася. Саме крутіння попою піднімає настрій. І раджу робити це тоді, коли все валиться з рук, коли нічого не встигаєте, коли роздратування та злість переповнює. Крутіть попою. Спробуйте. І половина негараздів просто щезне. Звісно, всі ці поради працюють у мирному житті в для тих, хто має вільний графік. Але спробуйте їх підлаштувати під реалії сьогодення, під ваші умови життя, робіть це разом з дітьми, підключайте їх до цього процесу. І це допоможе керувати своїм настроєм. І ще одне: оці ранішні години - це подарунок тиші самій собі. Сьогодні у нас день, коли все, що буде відбуватися з нами, є відображення того, що в нас в середині. Якщо ми зустрічаємо цей день злістю, невдоволеністю, то і день так піде. Якщо усмішкою, то в результат дня буде позитивним. Не все залежить від нас. Але ми можемо керувати багатьма процесами, не пускати все на самоплив, просто стати дорослими і нести самостійно відповідальність за своє життя. І отримувати радість при будь-яких умовах. Допомагайте війську. Дякуйте життю. І будьте щасливими! Бо все для цього ми прийшли у цей світ.🪞🙊 18 місячний день4 лютого 20.15 ➡️21.30 5 лютого. 🌕 в знаку Терезів з 11.31. Добре вести перемовини, оточувати себе усім якісним та красивим. Намагайтеся тримати баланс в усьому. Символ: Дзеркало. Мавпа. Кристал.
👁 178 26-02-03 05:29
3 лютого. Доброго ранку! Ми прокинулись. Ми живі. Ми не ушкоджені. В нас є їжа. Ми можемо сидіти в соцмережах. Отже ранок дійсно добрий. Вміння радіти простим речам - це дар, який можна розвинути в собі. Бо сприйняття життя як захоплюючої пригоди набагато цікавіше, ніж постійне скиглення та питань: за що це мені. До речі, все, що ми маємо, все, що отримуємо, це наслідки наших рішень, наших вчинків, наших зусиль та дій. Тож маємо те, що маємо. У кожного з нас без виключення є своя місія, ми прийшли в цей світ для того, щоб щось зробити. Що саме? Зрозуміти це якомога раніше, означає виконати цю місію як найкраще. Місія не означає що ми повинні щось конкретне робити, кимось працювати. Місія - це трошки більше: дарувати людям те, що ми можемо робити краще за всіх. І це не можливо робити якісно, якщо в нас постійно поганий настрій, якщо ми постійно усім незадоволені, постійно вважаємо що нам не додали, нам хтось винен, в нас все, без виключення, погано. Саме зараз життя показує нам, що треба опиратися тільки на себе, на друзів, на однодумців, на своє коло, яке живе своїми кодексами честі, своїми принципами, вподобаннями, поняттями про порядність та чистоту вчинків та душі. Зараз світ дивується тому лайну, що відкривається, ніби він не знав раніше, що існували жадібність, розпуста, моральний геноцид. І що все це нікуди не поділося, воно продовжує існувати і, на жаль, буде існувати завжди. Гидко і прикро, що світом, так само як і нашою країною, керують люди з усіма цими пороками. Якими пустими в душі повинні бути ці люди, що в них там, в середині? Морок, темрява та страх, постійний страх. І порожнеча, яка згодом зжере їх, догонить обовʼязково. Тож перестаємо дивуватися цьому лайну і чистимо своє життя від бруду. Займаємося собою. Не витрачаємо час. Сьогодні намагайтеся на все дивитися через усмішку. Прокинулись, усміхніться собі, побачили себе в дзеркалі, усміхніться ще раз і підмігнііть. Зустріли сусіда, сусідку, постійного попутника, з яким зустрічаємося, коли ідемо на роботу, усміхніться і привітайте. Зустріли колегу, скажіть комплімент. І знову таки, усміхніться. Наша усмішка, щира, добра, мʼяка зробить сьогоднішній день дивовижним і легким. Багато на себе сьогодні не беріть. Намагайтеся все робити по силі. Не перевантажуйте себе. І є ще один секрет: вчіться любити людей. Найчастіше вони нас зараз дратують. Так само, як і ми дратуємо інших. Вчиться любити. Не всі ми це вміємо. Нас цьому не вчили. Більш того, робили все, щоб ми ненавиділи один одного: теща зятя, зять тещу, це як приклад. Скільки анекдотів на цю тему. Мені, як тещі, вони мало зрозумілі. А на національній темі… отож. Вчимося любити людей, щоб не перетворитися на ту мерзоту, яка ненавидить нас, українців так, що готові здохнути за це. І на останок: про постійні перемовини за мир, говорила вже і ще раз повторюю, нічого з цього не вийде, не сподівайтеся, не розслабляйтеся. Сьогоднішній обстріл це знову про це. В цих потвор немає розуміння честі, гідності, любові. Немає. І це просто треба прийняти як даність, як те, що сніг білий, а цукор солодкий. У мене весь час тільки одне питання: якщо ми зараз здамося, в нас зʼявиться тепло та світло, ми отримаємо наші зруйновані міста, оживуть ті, кого вони вбили, лишили життя? Ні! Відповідь очевидна. Тож не ведемося. Нам своє робити. Холоди б пережити. Не витрачаємо енергію на пусте. Відкрилося все це світу і добре, це початок очищення. Допомагаємо війську, дякуємо рятувальникам, медикам, волонтерам. Оце дійсно ті, хто потребує нашої уваги. Не забуваємо про себе і любов. Щастя всім!🍇17 місячний день. 3 лютого 18.57 ➡️ 20.17 4 лютого🌕 у знаку Діви з 05.19Впорядковуйте хаос, перетворюйте його на систему. Звертайте увагу на деталі, саме в них все найголовніше. Слідкуйте за здоровʼям. Символ Виноградне гроно. Дзвін. Набат.
👁 163 26-02-01 06:47
🐍 15 місячний день. 01 лютого 16.07 ➡️17.34 02 лютого.Звертаю увагу. День розпочнеться під вечір. Повня буде завтра, 2 лютого о 00.09 в сузірʼї Лева. 🌕 в сузірʼї Лева. Бажання бути у всіх на очах, красоватися, прагнення публічного визнання, благородство, заступництво, бажання бути краще всіх - це риси цього дня. Символ: Змій спокусник. Шакал із крилами. Настрій: активний день. Постійна зміна настрою. 🔮Порада дня: будьте обережними і уважними. Стережіться своїх спокус. Це день, коли ми повинні їх подолати. Не сваримося ні з ким! Не зʼясовуємо стосунки, особливо з рідними та близькими. Все сприймаємо, спостерігаємо, аналізуємо: яку вигоду ми можемо отримати від тієї чи іншої події. Так, це звучить цинічно, але я хочу, щоб ви налаштовувалися саме на себе. Буде багато обману. Усі спокусливі пропозиції ігноруємо. Йдемо туди, де страшно, розбираємося чому і робимо все можливе, щоб цього не сталося. І більше відпочиваємо і працюємо над собою. Виграє той, хто діє і чує свій внутрішній світ. Не давіть на на кого. З цього нічого не вийде. 🔴🌑Колір: червоний, чорний.🏁Починання: усі справи, які стартують сьогодні, а я нагадую, що день розтягнеться практично на весь понеділок, дадуть зворотній результат. Тому будьте вкрай обережними при плануванні своїх завдань. І не беріться за ті проекти, які відіграють ключову роль у будь-якій із сфер вашого життя. Зараз будемо завершувати розпочате. 🛠️Бізнес процеси: будь-яка робота буде даватися дуже важко, докладені зусилля не призводитимуть до бажаних результатів, через це нас може спіткати апатія та розчарування.Тому постарайтеся не займатися сьогодні нічим важливим. Ідеально буде взагалі відкласти все або займайтеся рутинними справами. Не проявляйте ініціативу. Це не буде оцінено оточуючими, а вам принесе лише зайвий головний біль. Навіть прибирання відкладіть. Все може почекати. Фокус на собі. На своєму внутрішньому. Питайте Всесвіт, він підкаже вихід із найскладніших ситуацій.💰Фінанси: не рекомендується розпочинати будь-які справи, пов'язані з вкладеннями великих сум грошей. Це може бути як купівля, так і продаж речей, техніки, нерухомості та іншого. Тримайтеся подалі від усіх привабливих інвестиційних пропозицій, ви ризикуєте зазнати великих фінансових втрат. Дуже багато обману буде в ці дні. Заморозьте на три дні усі фінансові операції у вашому бізнесі. Не беремо і не даємо гроші у борг. Не варто сплачувати навіть прострочені борги. День також невдалий для укладання будь-яких фінансових контрактів, для біржових операцій та купівлі/продажу валюти.🗣️Спілкування: Сьогодні люди будуть проявляти один до одного підвищену агресію та й нам самим буде складно впоратися з негативними емоціями, причину виникнення яких ми, можливо, не завжди розуміємо.Будь-яка людина сприймається як зовнішній подразник. Тому намагаємося максимально ізолювати себе від суспільства. Ідеально було б провести час на природі наодинці із собою. Намагайтеся себе контролювати у кожному слові та вчинку. Зіпсувати стосунки з будь-ким сьогодні буде простіше простого, а от налагодити їх вийде не завжди.🏥Здоровʼя: добре постити та голодувати, принаймні утриматися від застіль. Спиртне та куріння під найсуворішою забороною. Хірургічне втручання заборонені. Їжте більше овочів, фруктів, особливо цитрусові. Фізичні навантаження краще зменшити. І контролюйте себе, можуть бути травми. 👩‍❤️‍💋‍👩Інтимні стосунки не принесуть нічого, окрім розчарувань хоча б одному із партнерів. Утримайтеся.😴Сни: можуть снитися кошмарні та тривожні сни. Це сигнал про внутрішні проблеми. І іноді підказують способи їх вирішення. Часто справджуються. 15 місячний день прийде о 16.01, тож це про ніч, яка буде. 🔑Ключові слова: самоконтроль, самодисципліна, рух, перемога, успіх.💡Джерело енергії: музика, медитації, прогулянка, вдячність і ще раз вдячність.
👁 144 26-01-30 05:44
30 січня. Доброго ранку! Відлига закінчується, повертаються морози. Нехай не надовго, на декілька днів, але дуже потужні, будьте уважні, підготуйтеся, купіть заздалегідь все необхідне, щоб не виходити зайвий раз, одягайтеся тепліше, пийте більше гарячого чаю, добре підігрівати компоти, які ми з вами заготовляли ще влітку, стане в пригоді і імбир з куркумою і гарячий борщ з салом за часничком. Зима в цьому році вирішила показати себе в усій красі, нагадати нам, яка вона є насправді. Ми ніби повернулися у своє дитинство, коли і такі морози, і сніги були нормою. Все в нашому житті відбувається по колу. І важливо не повертатися весь час в ту саму точку, а ніби йти по спіралі вверх, розвиватися, виправляти свої помилки, здійснювати бажання та напрацьовувати нові мрії. І кожного місячного циклу є день, коли в нас зʼявляється відчуття, що це вже з нами було і це чудовий час виправити те, що ми зробили недосконало, своєрідний період виправлення помилок, по закінченню якого ми переходимо на новий, вищий рівень або залишаємося на колишньому місці. А якщо взяти до уваги, що все людство стрімко йде вперед, то це означає, що стоячи на місці, можна залишитися далеко позаду. Отже сьогодні почніть день з молитви, з прохань до Всесвіту, тільки слова повинні йти з вашого відкритого серця. І ви одразу відчуєте, як наповнюєтеся світлом, теплом та енергією - це те, чого нам зараз найбільше не вистачає. Обовʼязково виконайте прохання першої людини, яка звернулася до вас, так Всесвіт через вас виконує чиїсь бажання. І тоді у вас підвищується шанс, що ваше бажання теж буде виконане через когось. А ближче до обіду, подумайте, що хотілося б виправити в своєму житті і на що в нас достатньо енергії та можливостей, але сили волі не вистачає. Може потрібно на це подивитися під іншим кутом зору? Може знайти мотивацію для виправлення? Може просто відкинути всі сумніви та страхи і зробити, нарешті, перший крок, який вважається найскладнішим? Дійте і отримаєте результат. Все буває набагато простіше, ніж ми собі це уявляємо, як тільки ми почнемо діяти. Спробуйте! Допомагайте війську, дякуйте всім, хто нас захищає, лікує, рятує, хто допомагає наблизити перемогу, майте тихий день і будьте щасливими!🛞13 місячний день. 30 січня 13.15 ➡️14.38 31 січня. Звертаємо увагу на час! 13 день почнеться тільки по обіді. До цього діють енергії 12 дня. Про них опис вище. 🌖 в знаку Рака з 00.33. Зверніть увагу на свої емоції, на те, як ви реагуєте на події, на слова, на вчинки інших. Сьогодні сильний звʼязок з родиною, особливо з мамою. Відвідайте її, подзвоніть, або поспілкуйтеся хоча б подумки. Символ: Колесо. Колесо удачі.
👁 174 26-01-28 05:00
28 січня. Доброго ранку! Я в Яремче, у мене тут тихо, хоча світло виключають так само, як і скрізь. Тепло тут давно навчилися економити, але без фанатизму, тож умови для життя у порівнянні з Києвом, неймовірно комфортні. Йде дощ, трохи слизько, але гори, повітря, смереки створюють зовсім іншу атмосферу. Ранком в нас продовжуються енергії роду, тож згадайте усіх своїх предків та подякуйте їм, попросіть захисту, допомоги. Просіть своїми словами і вірте в те, що вони поруч, що зроблять все можливе, щоб допомогти, але вони не можуть це зробити без наших прохань. Ближче до полудня енергії поміняються і ми відчуємо ще більше сили та енергії, приходить найпотужніший період всього місячного циклу і наступних 7 днів ми будемо відчувати, що можемо якщо не все, то дуже багато. Тож не втрачайте цей час, беріться за найважче. Сьогодні добре комунікувати, спілкуватися, проводити різні форуми, дискусії, добре навчатися, обмінюватися думками. Потягне і пліткувати, а якщо захочеться когось обговорювати, то робіть це толерантно. Це теж не дуже гарно, але все ж таки легше, бо все повертається, як бумеранг. І будьте обережніше з власною гординею, пихатістю. Сьогодні з нас це може прямо перти! Слідкуйте за інтонацією, за зверхністю, за своїм ставлення до інших. Для цього продумайте з самого ранку чим будете займатися цілий день і складіть такий графік, щоб не було часу на пусті балачки. Вчора подзвонили сусіди по київській квартирі. В нас таки проблема в домі, потекли батареї у сусідів, та квартира пуста, її здають, зараз там нікого немає і не можемо розшукати власників. Тож все примушує нас обʼєднатися хоча б на рівні будинку і бути разом, тільки так ми можемо собі допомогти. З суботи морози повертаються, на жаль… вірю, що сьогодні знайдемо вихід. Бо день дуже потужний по своїм енергіям і можна зробити неймовірне. Робіть і ви! Допомагайте війську. Дякуйте тим, хто захищає, рятує, лікує, волонтерить. Щастя всім!👑 11 місячний день. Зверніть увагу: з ранку у нас 10 місячний день, опис вище, потім вже 11. 28 січня 11.16➡️ 12.06 29 січня. 🌓 в сузірʼї Близнюків. Дуже вдалий день для комунікації, спілкування, навчання, обробки та передачі інформації, для просування в соцмережах та для подорожей, але будьте максимально обережні, зараз Марс, планета війн, агресії, швидкості, напору єднається з Плутоном, космічних хірургом, який відсікає все непотрібне.
👁 155 26-01-27 07:29
27 січня. Доброго ранку! Ще їдемо в поїзді, через півгодини будемо в Яремче. Їду у відрядження, але ще зможу подихати горами, надивитися на улюблений водоспад на Пруті, відчути місцевий колорит та надихнутися атмосферою Карпат. Фоточки обовʼязково надішлю. Вчора в Києві провела практично весь день. Вражена, як швидко кияни, принаймні ті, з ким я спілкувалася і у кого була, пристосувалися до цих жахливих умов, в яких всі зараз заходяться. Вразив мій красень улюблений Київ, весь поранений та занедбаний. Боляче все це бачити. Розумію, що комунальники займаються тим, що намагаються відігріти місто. І це виглядає вражаюче і потужно, особливо серед льодово-сніжних кучугур, які, я так розумію, будуть в нас вже до весни. Ліфт, який зламався 10 січня і я особисто залишала заявку, так ніхто лагодити і не прийшов, мабуть, ліфтери теж борються з холодом. Прикро все це. Бо нічого не міняється: само розтане, походіть - це зарядка, в холоді краще збережемося, кучугури - це фітнес і всяке інше, що ви і без мене знаєте. Як же в нас живе оте на клітинному якомусь рівні почуття повного пофігізму. Оцього всього спадку нам доведеться позбутися, щоб жити в комфортній країні. Зараз і так важко, а тут ще й цей непрацюючий ліфт та суцільний лід, ніби і дрібʼязок, а з цього складається життя, бо сильно бʼє по сприйняттю та атмосфері. Поки писала, вже і доїхали. Чудовий провідник вагону побажав гарного настрою, водій, що зустрів нашу делегацію усміхався і допомагав з валізами, готельний менеджер швидко зробив расселення і настрій піднявся. Все так просто. Бо кожен з них якісно виконав свою роботу. В Карпатах дощ. Вперше за багато років повно снігу. І це дивовижне повітря… і тиша… і гори….і смереки…буду насолоджуватися. Сьогодні ранком ще будуть панувати енергії, які викликають тривогу та страх. Якщо відчули щось подібне, то женіть від себе, ближче до полудня все пройде і ми відчуємо прилив сил. А якщо ще й своїх пращурів попросити про підтримку, допомогу і пораду, то будь-яка справа буде рухатися швидко і без перепон. Сьогодні добре згадувати своє коріння, свій рід і дякувати всім. Добре поминати тих, хто давно вже в іншому світі. Добре розпочинати нові справи, особливо ті, які приносять задоволення. Взагалі варто всі свої дії зараз звіряти із своїми бажаннями: хочу я цього чи ні, подобається мені це чи ні, займався би я цим, якщо б не платили гроші чи ні. Задавайте собі пертодично такі питання і рухайтеся туди, до чого лежить наша душа. Це принесе успіх. І нехай усе бурління, яке зараз будоражить весь світ, не лякає. Все зачепить вас рівно на стільки, на скільки ми занурені в це. Тому і прошу: займайтеся собою, своїм здоровʼям, настроєм та тим, що ми несемо людям. Не забуваємо допомагати війську і дякувати всім, хто нас рятує, лікує, волонтерить. Щастя всім!⛲️ 10 місячний день.27 січня 10.40 ➡️11.16 28 січня. Зверніть увагу на початок та кінець місячного дня. 🌓 в сузірʼї Тільця до 19.58. Потім без курсу і з 22.54 в Близнюках. Чудовий час, щоб займатися фінансовими питаннями та питаннями свого комфорту. Чудовий час для відносин, особливо інтимних. Символ: Фонтан. Джерело. Витоки. Фалос.